WP Plugin להכריח פוסט מסויים להיפתח בתבנית אחרת

ש.ב.ח.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני בונה למישהו איזה מערכת שתשב על וורדפרס, לשם נוחות הניוד אני מעוניין שהיא תהיה נטו בתוסף,
הצטרכתי להוסיף תבניות עמוד לתבנית מהתוסף וב"ה בהצלחה.
עכשיו אני צריך שהפוסט המותאם אישית אותו יצרתי בתוסף יהיה לו תבנית משלו,
בתבנית בת פשוט הייתי עושה קובץ סינגל לפוסט ההוא, אבל אמרנו אני רוצה שהוא יהיה נטו בתוסף.
מצאתי את הקוד הבא
upload_2019-9-9_18-37-54.png
הוא עובד יופי, אלא שלאחר שינוי קטן באחד בשדות הACF בפוסט, התבנית חוזרת לברירת המחדל.

מה תציעו חברים?
איך ניתן להכריח - מתוך התוסף - שסינגל פוסט המסויים ההוא יפתח דווקא בתבנית מסויימת... וללא באגים...

ש.ב.ח.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני רואה שהציבור כאן לא בקטע...
לא משנה... תהנו עם מה שאתם כן אוהבים...

בכל מקרה למי שתבוא לפניו שאלה זו, הנה פתרונה:

בוא נתחיל עם השלב המערכתי:
לכל עמוד רגיל בוורדפרס ישנו מפתח מטא שנקרא
קוד:
wp_page_template_
מפתח זה יכיל את הערך של התבנית אותה בחרתם בהגדרות העמוד.

לא דומה פוסט כעמוד רגיל, שלו אין את תג המטה הזה (מפתחות המטא והערכיהם נשמרים בטבלת postmeta בDB), ותמיד יפתח בברירת המחדל שלו.
מה שעשיתי אם הקוד למעלה זה היה סוג של הכרח, רגע לפני שנבחרת התבנית מתוך הפוסט מטא הוספתי לטבלת הפוסט מטא את המפתח והערך לקבלת תבנית שונה מברירת המחדל.
-שימו לב לקוד, השורה תתוסף בכל פתיחת פוסט, הוי אומר שהטבלה תתמלא בכאלו שורות כפולות -
ומה קורה כששומרים שוב את הפוסט (אחרי עריכה או שינוי ואפ' בלי - פשוט לוחצים על עדכון)?
וורדפרס מזהה שתג המטא שונה ומוסיפה תג מטה נוסף עם אותו מפתח רק בערך שונה, "default"
זהו, עכשיו יתפוצצו הקנאים וימרחו הקודים, תג המטא השולט הוא הדיפולט, גם אם יהיו עוד מליון אחרים :(, ככל הנראה זה בא למנוע מהפוסט להיפתח בתבנית לא קרויה...

מיד לאחר שזיהיהתי את השורה החדשה בטבלה, והבנתי מי הוא שתוקע לי מקלות בגלגלים, ידעתי שבאתי לפתרון.

פשוט, לפני שנוסיף את המטא נמחק את כל השורות אם מפתח המטה הזה:
אז כך זה עבד:
upload_2019-9-10_3-0-46.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה