• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

להיות בצד הנותן של מודיעין עלית

מ. גודי

משתמש רשום
אייייייייי
איייייייייי
אייייייייייי

אני רוצה לחיות!!!
ככה זה נשמע כאשר ילד בוכה בימים ובלילות וזועק לאביו שבשמים "אבא" תעזור לי תשלח לי שליח שיוכל להוציא אותי מהמחלה הזו "אנא ה' הושיעה נא"

והנה
איך את\ה יכול\ה להיות כאן לעזר???
ישנו פיתרון לחלק ניכר במחלה הזו, לאנשים אשר חסר להם "מח עצם" - ובארגון "עזר מציון" מבצעים כל יום ויום בדיקות התאמת מח עצם אשר מי שימצא בהתאמה מלאה לבן אדם הזקוק לזה אזי יוכל הוא להציל את חייו,
ובשביל בדיקות אלו
הארגון הידוע "עזר מציון" יוצאים בימים אלו, ימים של רחמים הימים הנוראים וקוראים אליך ומבקשים ממך אנא בוא\י ותעזור\י בשביל נשמה שמייחלת להישאר בעולם
כל בדיקה כזו עולה 180 ש"ח

ואני הקטן לקחתי על עצמי לאור הימים הבאים עלינו לטובה
סכום של 18,000 ש"ח בכדי שיוכלו לערוך 100 בדיקות כאלו של להציל חיי אדם
אנא עזרו לי להגיע אל היעד ולעזור לעוד בן אדם
ובזכות זה תזכו בעז"ה לכתיבה וחתימה טוב ובריאות איתנה
זכרו " כל המציל נפש אחת מישראל כאילו קיים עולם מלא"

ניתן לתרום כאן ע"י הקישור:
https://www.charidy.com/cmp/amimodiin/ami154320

קבצים מצורפים

• image (32).png
    image (32).png
    8.7 MB · צפיות: 11

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה