להדליק את הדמיון | 3

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
יש לי גם תמונות בודדות וגם מצגת
תהנו בינתיים מהמצגת....:p
(אין לי מושג מה העלו בפורום צילום, הייתי מנותקת מפרוג תקופה מסוימת עקב לידה..)

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נמה;478772:
ובמבט שני... (ובלי לגרוע מהתגובה הקודמת)
זאת לא פרסומת. זה חלק מפרויקט שנקרא Jewish impact films
הם עשו פרויקט מענין, הם אספו צעירים יהודים שמתמצאים בתקשורת ולקחו אותם ללוס אנג'לס ולעשות עשרות סרטים קצרים לאינטרנט על מודעות יהודית ועל ישראל.
היו שם אנשים מכל הגוונים של היהדות והמסרים הם קצת מבולבלים כי הם של כל משתתף בלי שום הכונה מראש.
זה די מענין אם יש למישהו סבלנות לחפש את הסרטונים. האתר שלהם לצערי כבר לא קיים
(ולמען ההגינות אני חייבת לציין שאני מכירה באופן אישי חלק מהמשתתפים ושניים מהמארגנים.
ודוקא הם דוגמא למה שאמרתי (המארגנים) שניהם כותבים מצליחים לתעשיית הסרטים האמריקאית ושניהם חובשים עכשיו כיפות שחורות וקובעים עיתים לתורה)

מיד כשראיתי את זה חשבתי -
נראה כמו סרט סטודנטים, משהו לא מהוקצע אבל עם רעיון כלשהו
ובפירוש יש שם מסר (אמנם מוזר ונראה לכם שטחי רדוד ומזלזל, אבל מה לעשות, באמריקה, שיהודים לא ממש מחוברים ליהדות שלהם, וחציים מתחתנים עם גויים ה"י, זו המציאות!)

ומה שכתוב אותיות הכאילו עבריות זה:
Shofar, So Good
שופר, כל כך טוב!

בכלל לא משהו מזלזל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה