לגבי משכנתא

מירי רוזברגר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
האם מענק חודשי מההורים עוזר בתור הכנסה לקבלת משכנתא.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
ועוד שאלה, אם יש לי חשבון משותף עם קרוב משפחה בבנק הדואר ולפני שאני מגישה את המשכנתא אני מעוניינת לצאת ממנו, בשביל שלא יבדקו אותו (גמ"חים וכו') האם ההפקדות ימשיכו לזרום לחשבון כי הוא עדיין יהיה קיים, או שזה יעצור את ההפקדות שנכנסות לחשבון זה בגלל שידעו שהוא כבר לא על שמי.
אם את מעונינת להשתמש בתמיכה מההורים כהכנסה או שיעבירו לחשבון אחר שעל שמך. את רוצה משכנתא לא עם הקרוב שנמצא איתך בחשבון אולי שהוא ייצא והכי חשוב תוציאו את כל הגמחים מהחשבון. תעבירו את זה לתקופה למזומן.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
השאלה היא אם יש אופציה שאני יוצאת מהחשבון וההפקדות ממשיכות אוטומטית כי החשבון נשאר קיים, מופקד לי שם גם סיוע בשכר דירה.
או שזה מפסיק להפקיד ברגע שאני יוצאת מהחשבון.
לא יודע לומר. אולי אחרים יידעו..
ושייצא הקרוב משפחה לא אפשרי? זה הכי כדאי..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה