קורונה לגבי ה'מחקרים' המפורסמים כל יום - ידיעה חשובה

מצב
הנושא נעול.

שרית קובל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בעבר עלו כאן מחקרים שנעשו בכל מיני אוני' עולמיות כאלה ואחרות,
חלקם ידועות כמעניקות אפשרות למתחילים למחקר, וחלקם היו אוני' חשובות יותר,
היום ארגון הבריאות העולמי מפרסם את הנתון הבא, חשוב מאד לכל קוני המחקרים בלא בדיקה

מצות

משתמש פעיל
בין מבצעי ומפיצי המחקרים הלא אמינים, מככב ארגון הבריאות העולמי בראש!
מי הפיץ שהתמותה מקורונה הוא בין 2 - ל4 אחוז ארגון הבריאות העולמי. הנתון הזה הוא שקר מוחלט, כי הוא נעשה על החולים המאומתים, בו בשעה שיש מאות מליונים בעולם שנדבקו כבר בנגיף ולא אובחנו.
הם הפיצו את הפניקה וההיסטריה בכל העולם עם הנתון המפחיד הזה, כל מי שאובחן כחולה קורונה נכנס ללחץ אטומי, אולי הוא יהיה מהאחוזים הגבוהים שמתים, בו בשעה שאחוז התמותה מהמחלה נמוך ביותר.

שרית קובל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ללא ספק
אחד הדברים המפליאים מהארגון הזה, זה האמון לכל מחקר שמתפרסם, כמעט כמו אותו בדרן שהעלה את הסרטון עם הקרם מאחורי הברך...
כיום הם מתחילים להבין שמחקרים זה לא מדע בדיוני, ויש צורך לבדוק מי עומד מאחורי המחקר, ולא להתלהב מהמילה מחקר.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
מי הפיץ שהתמותה מקורונה הוא בין 2 - ל4 אחוז ארגון הבריאות העולמי. הנתון הזה הוא שקר מוחלט, כי הוא נעשה על החולים המאומתים, בו בשעה שיש מאות מליונים בעולם שנדבקו כבר בנגיף ולא אובחנו.
הם הפיצו את הפניקה וההיסטריה בכל העולם עם הנתון המפחיד הזה, כל מי שאובחן כחולה קורונה נכנס ללחץ אטומי, אולי הוא יהיה מהאחוזים הגבוהים שמתים, בו בשעה שאחוז התמותה מהמחלה נמוך ביותר.
לא הבנתי איך אתה מרגיע.
עדיין כל מי שאובחן הוא נכנס לסטטיסטיקה של בין 2 ל4 אחוז (כי הוא מהמאומתים).
אולי מי שלא אובחן עדיין יכול להרגע.

מצות

משתמש פעיל
לא הבנתי איך אתה מרגיע.
אולי חסר לי כושר הסברה.
זה כל כך פשוט, אני באמת לא מבין למה לא מבינים אותי.

אני אסביר שוב:
כשבן אדם אובחן בקורונה, כמה הן הסיכויים שהוא ימות?
אם אומרים לבן אדם שבין 2 ל - 4 אחוז הוא מת, הוא מיד נכנס ללחץ אטומי, הלא כן?!
אבל כמה הם הסיכויים האמיתיים של אדם מאובחן שימות מקורונה, אותם סיכויים כמו אדם לא מאובחן.
הנגיף הוא אותו נגיף, בין למאובחנים והלא מאובחנים.
אם גיליתי שבישראל היו לפחות 200,000 חולים, אז בעיקרון יש כאן 200,000 מאובחנים.

לפי דבריכם, עדיף לא ללכת להיבדק, להישאר לא מאובחן, בשביל לא להיכנס לסטטיסטיקה של המאובחנים...

וילך איש

משתמש מקצוען
בעבר עלו כאן מחקרים שנעשו בכל מיני אוני' עולמיות כאלה ואחרות,
חלקם ידועות כמעניקות אפשרות למתחילים למחקר, וחלקם היו אוני' חשובות יותר,
היום ארגון הבריאות העולמי מפרסם את הנתון הבא, חשוב מאד לכל קוני המחקרים בלא בדיקה

ואני דווקא מעדיף להאמין לטראמפ שארגון הבריאות העולמי משקר במחקרים שלו. נו שוין.
זה שאנשים התרגלו לחשוב ש'מחקר' זו מילה נרדפת ל'אמת' זה בעיה שלהם.
יש מחקר ויש אמת. זה שני דברים נפרדים.
וסתם שאלה: מה הסמכות של ארגון/אדם/מכון לטעון על מחקרים ספציפיים שהם שקריים? אולי דווקא אותו ארגון/אדם/מכון עורך מחקרים שקריים? תכל'ס, רק מי שאמר אמת מספיק פעמים יכול לטעון על מישהו אחר שהוא משקר.

המחקרים שנערכו באזור פסח הוכיחו שחור ע"ג לבן שהחרדים אשמים בקורונה.
אז מה?
אגב, בינתיים זה נראה שהם מסתמכים על המחקר הזה עד עכשיו...
המשוואה שלהם טוענת שכל חולה קורונה בארץ היה בוודאי במדורה בבתי אונגרין או בבני ברק אלא אם כן הוכח אחרת.

3333ציפי

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
כיום הם מתחילים להבין שמחקרים זה לא מדע בדיוני, ויש צורך לבדוק מי עומד מאחורי המחקר, ולא להתלהב מהמילה מחקר.
דבר ידוע
הרבה מידי מחקרים מתחילים עם תוצאה כתובה שרק מחפשים דרך להוכיח, מה שיוצר מקחר מכור מראש ומכוון מטרה. ושגוי הרבה פעמים.
לפי דבריכם, עדיף לא ללכת להיבדק, להישאר לא מאובחן, בשביל לא להיכנס לסטטיסטיקה של המאובחנים...
נבדק , ונוריד את אחוזי המוות ביחסיות לחולים...
ואגב, לא להבדק זה חוסר זהירות

אוהב ללמוד

משתמש חדש
[עדיף לא להיבדק
רק בשביל לא להיות בידוד עם פיקוח משטרתי
מנסיון
אלא א"כ ממש מרגישה לא טוב
מה התועלת לך בבדיקה

[/QUOTE]

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
[עדיף לא להיבדק
רק בשביל לא להיות בידוד עם פיקוח משטרתי
מנסיון
אלא א"כ ממש מרגישה לא טוב
מה התועלת לך בבדיקה
ברוך השם, המשטרה תציל אותנו מלהכשל בגרימת מוות.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אולי חסר לי כושר הסברה.
זה כל כך פשוט, אני באמת לא מבין למה לא מבינים אותי.

אני אסביר שוב:
כשבן אדם אובחן בקורונה, כמה הן הסיכויים שהוא ימות?
אם אומרים לבן אדם שבין 2 ל - 4 אחוז הוא מת, הוא מיד נכנס ללחץ אטומי, הלא כן?!
אבל כמה הם הסיכויים האמיתיים של אדם מאובחן שימות מקורונה, אותם סיכויים כמו אדם לא מאובחן.
הנגיף הוא אותו נגיף, בין למאובחנים והלא מאובחנים.
אם גיליתי שבישראל היו לפחות 200,000 חולים, אז בעיקרון יש כאן 200,000 מאובחנים.

על כל פנים כבר דיברנו בזה בעבר:
אם נסיק שאחוזי התמותה הם נמוכים, אז נצטרך להעלות את אחוזי ההדבקה באחוזים גבוהים, ובסופו של דבר נגיע לאותו מספר מתים.

שרית קובל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש מחקר ויש אמת. זה שני דברים נפרדים.
המשפט מכליל מידי,
מחקר שנעשה במקום מכובד עם אחריות לכל מילה היוצאת ממנו, הוא מחקר שאפשר לסמוך עליו, ואפשר להבין שישנה דעה כזו, זה לא מחייב שזו אמת, אך כן אומר שהדעה קיימת.

במכוני מחקר שנעשים ללא פיקוח אקדמי, וכל חוקר מתחיל יכול לפרסם 'מחקר', זה לא באמת מדע, זה יותר ניחוש שכמו שהוא היה ניחוש לפני פרסומו כך הוא ניחוש אחר פרסומו.

המחקרים שנערכו באזור פסח הוכיחו שחור ע"ג לבן שהחרדים אשמים בקורונה.
לא היו מחקרים כאלה -
הייתה עיתונות חרדית, ומגיבי תגובות בשלל אתרים חרדיים, שלקחו על עצמם את גזירת הקורונה, והחליטו שהציבור החרדי אשם, התקשורת חיפשה אשמים, ומצאה מגזר שקם ואומר - אנחנו אשמים בקורונה.
את ההשלכות אפשר לראות גם אחרי שרוב החולים החדשים אינם חרדים, עדיין יש לא מעט כותבי אתרים ושדרנים שיספרו על כל קבוצה קטנה שהפרה את הכללים, ואילו לא תעשה רעש מאלפים הנמצאים בחוף הים וכדומה.

סימפטי

משתמש פעיל
לחץ ופניקה מעלה את אחוז התמותה פי כמה.

סימפטי

משתמש פעיל
לא הבנתי איך אתה מרגיע.
רוב החולים לא נבדקים, אבל חולים במצב קשה כולם נבדקים, לכן חולה קל שבמקרה נבדק לא מעלה את הסכוי שלו למות.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אבל אזרח מן השורה שלא נבדק, כשהוא רואה את המספרים של ההרוגים אז הוא מבין שאחד מן השתים: או שאחוז מתים גבוה, או שאחוז נדבקים גבוה.
שתי האפשרויות האלו מפחידות ומצריכות זהירות בכל חשש פיקוח נפש.

סימפטי

משתמש פעיל
אבל אזרח מן השורה שלא נבדק, כשהוא רואה את המספרים של ההרוגים אז הוא מבין שאחד מן השתים: או שאחוז מתים גבוה, או שאחוז נדבקים גבוה.
שתי האפשרויות האלו מפחידות ומצריכות זהירות בכל חשש פיקוח נפש.
במדינה מתים כל שנה כאלף איש משפעת, ולא אומרים בחדשות כל יום כמה מתו משפעת.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
יש הרבה שחולקים על המשפט הזה
בעיקר בענין הקורונה.

אבל מי שאני שאביע עמדה
זה מאוד גמיש תלוי ברמה של האדישות וברמה של הפניקה.
נראה לי שלמעשה רוב הציבור בארץ לא נכנסו לפניקה שהורגת
והאדישות הרגה לנו כמה מאות כבר.

שרית קובל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
והאדישות הרגה לנו כמה מאות כבר.
משפט ממש לא נכון
הדבקות הייתה גם אם היו שומרים על כל הכללים,
אבל עדיין רובם נפטרו מחמת נגיף שתוקף את כל העולם, ובכל העולם מתים אנשים ... גם במקומות בהם אין טיפת אדישות.

מצד שני הלחץ, החרדה, ובעיקר הפאניקה יגרמו למשבר נפשי שאף אחד לא יודע מה יהיו תוצאותיו.

לדעתי, צריך לשמור על הכללים, להבין שהמצב הוא בלתי שגרתי,
אבל אין מקום ללחץ, מעולם ולעולם לא מרוויחים ממנו.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה