לבכות ולהודות

צפורה צילום

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
פגשתי בחתונה שצילמתי בה, אישה מוכרת.
היא פנתה אלי: "את צילמת בחתונה של אחותי בחודש סיון ואנחנו מאוד מרוצים מהתמונות שלך".
אני: "תודה רבה. כיף לשמוע".
ואז היא פנתה לאישה שלידה, "את יודעת, בזכותה יש לנו תמונה של בת שבע".
המוח שלי מתחיל לרוץ. איזו חתונה זאת הייתה? ומי זאת בת שבע? אולי איזו סבתא או דודה שכבר איננה בארץ החיים?

ואז היא פונה אלי שוב בהתרגשות "אני חייבת לספר לך משהו. בחתונה שצילמת הייתה לי תינוקת בת שמונה חודשים. את עשית לה תמונות מהממות על הכיסא כלה. עשית אותה ממש נסיכה. אחרי חודשיים היא נפטרה. וזו התמונה שנשאר לנו ממנה. התמונה הזאת עברה בין כל המשפחה."

בשלב זה פרץ דמעות שטף את עיניי.

אני: "היא היתה חולה?".
היא: "לא. זה היה משהו פתאומי. היא נחנקה ונפטרה. הרב קנייבסקי אמר שהיא הייתה נשמה גבוה והיא סיימה את התיקון. ומה שנשאר לנו ממנה זה התמונה שאת צילמת".

הלכתי לצד להירגע ולהודות לה' על הזכות לתת לאנשים זכרונות יפים מהזמנים היפים של החיים.

קבצים מצורפים

• 1 -DSC_3237-3.JPG
    4.1 MB · צפיות: 848
נערך לאחרונה ב:

ngraphic

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מרגש!
זכור לי שזו אחיינית של אחת מהפורום. מיד לאחר השבעה היא העלתה תמונה יפה (כנראה זו שאת צילמת) ולצידה מזמור לתודה

C H A N Y

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עצוב ומרגש.
ציפורה נראה לי שתפסת אחרי הכל את הנישה הכי מרתקת ומענינת שיכולה להיות במקצוע שלנו.
בטוחה שאת יכולה לכתוב ספר [לא שכולנו לא:(]

Yehodit B

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עצוב כל כך..
גרמת לי לדמעות
שלא ידעו עוד צער לעולם!!!

מרגש ששמעת את ה'גלגול' של התמונה

צפורה צילום

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עצוב ומרגש.
ציפורה נראה לי שתפסת אחרי הכל את הנישה הכי מרתקת ומענינת שיכולה להיות במקצוע שלנו.
בטוחה שאת יכולה לכתוב ספר [לא שכולנו לא:(]

חני, באמת יש לי הרבה סיפורים. בדרך סיפורים יותר שמחים ומרגשים.
אולי יום אחד אכתוב ספר. :)
אני בטוחה שלכל הצלמות יש סיפורים מהפגישה היומיומית שלהם עם אנשים שונים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה