התייעצות לבחור שם לעסק

נעמה חורי

משתמש רשום
הפקות ואירועים
שלום שלום, בימים אלה אני פותחת עסק (אחרי כמה חלטורות צריך להתמסד) ואני צריכה למצוא מהר שם אשמח להצעות..
מה אני מציעה:
שירותי דיבוב, קריינות, משחק, בימוי וכתיבת תוכן (כתיבה לאירועים ספציפיים, שיר, נאום וכדו')
קוראים לי נעמה, חשבתי על משהו בסגנון 'נעמה מדברת בשבילך' אבל זה לא עובר לי חלק בגרון, רעיונות?

נמש =)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נעימות , כמו שכתבו מעלי...

@Simcha

משתמש מקצוען
נעמה שירותי דיבוב, קריינות, משחק, בימוי וכתיבת תוכן בע"מ

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

yetitis!

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
לא הייתי משתמשת עם השם
זה לא נשמע מספיק טוב

odel

משתמש רשום
שלום שלום, בימים אלה אני פותחת עסק (אחרי כמה חלטורות צריך להתמסד) ואני צריכה למצוא מהר שם אשמח להצעות..
מה אני מציעה:
שירותי דיבוב, קריינות, משחק, בימוי וכתיבת תוכן (כתיבה לאירועים ספציפיים, שיר, נאום וכדו')
קוראים לי נעמה, חשבתי על משהו בסגנון 'נעמה מדברת בשבילך' אבל זה לא עובר לי חלק בגרון, רעיונות?
אנעים זמירות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה