לא לראותם בלבד... אפשר לאכול!

שרה כהן

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
להניח על עוגה ולשדרג אותה, או סתם משהו מתוק מתוק מתנה ליולדת או למטפלת
ואם לא רוצים לאכול, אפשר לשמור... שנים...
תינוק מבצק סוכר 130 שח
בן ובת.jpg

נערך לאחרונה ב:

שרה כהן

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מחילה, אכן זו אמנות מרהיבה, אם כי מתכלה... וכל אמנות גדולה מיועדת למיליונרים בלבד לפי מחירה.
זה מחיר מינימלי למוצר גדול ומרשים [כ17 סמ] שיכול לשדרג בר שלם או עוגה שלימה [ כמה עולה עוגה מעוצבת?]
ולא... זה לא מתכלה . אפשר לשמור את זה שנים, אם לא רוצים לאכול.

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
זה מחיר מינימלי למוצר גדול ומרשים [כ17 סמ] שיכול לשדרג בר שלם או עוגה שלימה [ כמה עולה עוגה מעוצבת?]
ולא... זה לא מתכלה . אפשר לשמור את זה שנים, אם לא רוצים לאכול.
סליחה ומחילה, התנצלותי הכנה - אין לי שמץ מושג על מחירים בנושאים אלו, ולא התכוונתי כלל לומר שאתם יקרנים. אני רק נדהמתי מהמחיר (כאמור, אין לי מושגים), בפרט שחשבתי שמדובר במשהו קטן בהרבה מ-17 ס"מ.

מליון

משתמש מקצוען
וואו! אימאלה!!!
מחכה להזדמנות טובה...
באיזה עיר את גרה?
איך אפשר ליצור איתך קשר?

מירי קרפט

בעלת סטודיו לפאות, שיער ואיפור.
מנוי פרימיום
מהמממםםםם
איזו אומנות!!!!!!!!!אלופה!!!!!!!!
באמת מתחשק לנשק אותם.

מירי קרפט

בעלת סטודיו לפאות, שיער ואיפור.
מנוי פרימיום
מ- ד - ה - י - ם!!!!

אבל זהירות! סוכר בכמות גבוהה.......
את אומרת צריך לבקש מליברמן שיעלה את מחיר הבצק סוכר, שח"ו לא נאכל מדי הרבה....ועוד תינוקות.... :cautious:

קדימה צעד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עימוד ספרים
זה מדהים, והמחיר סביר מאוד עם חושבים שעוגה מקושטת עולה כ300 ש"ח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה