• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

לא כסף! לא אשראי! רק מצ'ינג...

מנטורינג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
שלום חברים!

אני רוצה להפתיע אתכם עם מיזם גיוס המונים, מסוג שלא הכרתם!...

יעזור לי מאוד אם תסייעו לי להגיע ליעד שלי...
איך תעשו את זה?!
פשוט מאוד....

היכנסו לאתר: http://www.libier.co.il/ או חפשו בגוגל: 'ליבי ער יחידות לימוד'.
לחצו על הקבוצה שלי: יצחק אייזיק קליין.
הירשמו - וקחו על עצמכם יחידת לימוד...
זהו!

זה בקצרה. ואם יש לכם זמן וסבלנות, אז הנה הטקסט המלא:

ידידי היקר,
שלום רב!

אני מציע לך להשקיע דקה בקריאת המכתב שלי, ואני גם בטוח שלא תתחרט!...

וודאי ידוע לך, שלפני 280 שנה נכתב ספר התניא על ידי אדמו''ר הזקן, ומאז הפך לנחלת כלל עולם החסידות.

בספר מופיעים פתרונות בנויים היטב לעשרות שאלות, מצוקות ובעיות. הוא מסייע להתמודד עם מצוקות החיים, מעניק חיבור פנימי לתורה ולמצוות, ומעניק זווית ראיה מאירה ומלאת שמחה ואמונה.

איך כל זה קשור אליך?!

פשוט מאוד!...

אני פונה אליך בקשר למיזם 'ליבי ער', מיזם מרתק ומעניין במיוחד. במסגרת המיזם הזה לקחתי על עצמי לחשוף את הספר והפתרונות שבו ל30 אנשים, בצורה המיטבית.

לשם כך אני חורג ממנהגי פונה אליך בבקשה אישית, שתעזור לי לעמוד ביעד שהצבתי לעצמי!...

המיזם הייחודי הזה מלווה ביחידות לימוד המחולקות ל'תורמים', ואתר, בו תוכל לרשות את השתתפותך תחת הקבוצה שלי, להוריד את יחידת הלימוד שתבחר, ולעקוב אחר התקדמות המיזם המרתק.

אנא, היכנס לקישור הבא: http://www.libier.co.il/ או חפש בגוגל: 'ליבי ער יחידות לימוד'.

אני מודה לך על השתתפותך, ובטוח שמה'תרומה' הזאת – אתה רק תרוויח!...

ימי ההכרעה, הם ו' ז' אדר הקרובים. אז נעמוד בקשר ואוכל לדעת אם לעדכן את 'תרומתך' כפעילה, אחר שעמדת התחייבותך ולמדת את יחידת הלימוד שלך.

אציין, שהקמפיין עצמו הוא 46 שעות בלבד. אני פונה אליך כבר עכשיו כדי שתוכל לקבל את חוברת הלימוד, וכך אוכל להגיע ליעד ביום ההתרמה. מאוד יעזור לי אם תעדכן עוד לפני כן, שסיימת את יחידת הלימוד שלך.

מומלץ מאד להוריד את אחד היחידות המצורפות במייל, או להיכנס ב'ליבי ער' ולהוריד 4 יחידות או 3 או 2 ולפחות 1 ללמדה 'אליבא דנפשיה' (עם עצמו-לעצמו) ולגלות את ה'אור כי טוב' שבה...
אעריך מאד את תגובותיכם .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה