לא יפה להוציא לשון

moti!a

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
יפה מאוד!!

אומנם לא רואים ת'עיניים אבל התוצאה כמו שהיא מוצאת חן בעיני

נראה לי שזאת צופית אבל לא מתחייב, אני גרוע בשמות :)

אילנה1

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הקומפו' של הענף והציפור מעולה, הצבעים של הציפור יפים, רק חבל שהציפור יצאה מעט כהה.

המביט

משתמש מקצוען
אני מוכן לוותר על אי החדות.
כי לצלם כזו ציפור זה מאוד קשה, מנסיון.

אבל התאורה ממש חסרה

אושר

משתמש מקצוען
חבל לתת לצילום כל כך יפה שם "לא יפה" (להוציא לשון) - מה יש לכם, אתם הצלמים פה בפורום, שרק שמות פוגעניים ברמה כזו או אחרת (ע"ע "מכות") מדברים אליכם? מה רע בשם כמו: "ללקק דבש", למשל? (צופית או לא צופית?) או פשוט: זית שמן ודבש?

twiti

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
זה אכן צופית זכר וקשה לצלמו
הקומפוזיציה טובה התמונה כהה מידי
תנסה לצלם על ספוט

nechama

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קומפוזציה מעולה, כנ"ל חסר פרטים.

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י אושר;360808:
חבל לתת לצילום כל כך יפה שם "לא יפה" (להוציא לשון) - מה יש לכם, אתם הצלמים פה בפורום, שרק שמות פוגעניים ברמה כזו או אחרת (ע"ע "מכות") מדברים אליכם? מה רע בשם כמו: "ללקק דבש", למשל? (צופית או לא צופית?) או פשוט: זית שמן ודבש?

כאלה אנחנו הצלמים....

ומשום מה אתה שוב בוחר להתייחס רק את הכותרת שממש לא חשובה כאן ולא להתייחס אל התמונה.

לגבי התמונה - האיכות הטכנית כאן מאוד לא טובה.
חשיפה לא נכונה וחדות בעייתית

אם היה אקסיף היה אפשר להבין למה כל זה קרה.

אולי מעניין אותך גם...