לא הבטחתי לפרסם - ונושעתי!

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הבהרה 1: הפוסט הבא נכתב מתוך הודיה גדולה לבורא עולם על רוב חסדיו ועל שליחיו הטובים
ומתוך תחושת שליחות להיות גם אני (אולי) שליחה טובה למישהו ולהמשיך הלאה את גלגל הישועות...
הבהרה 2: אין בדברים שלהלן הנחיה מעשית ספיציפית / התוויה רפואית / המלצה-אי המלצה לעשות דבר כלשהו וכו',
אלא שירות לקהל הרחב, להיוודעות לדרך ריפוי נוספת מתוך שיתוף בחוויות אישיות...
הבהרה 3: אין לי שום מניות אצל המטפל שעליו יסופר להלן! (וחבל שכך;) לא הכרתי אותו עד לרגע בו הופניתי אליו,
הוא בסה"כ היה שליח טוב משמים בשבילי, ואולי יהיה כך לעוד אי מי בזכותי....

אז ככה:
בעבר כבר פתחתי אשכולות על טיפול להליקובטר, וזה מאחר וסבלתי נוראות מהתקפי כאבי בטן איומים ביותר.
ההתקפים ליוו אותי במשך כארבעה שנים עד שבס"ד גדולה, הודו לה', זכיתי להתפטר מהם.

רק כדי שתבינו את גודל הסבל וחוסר האונים:
מבחינתי, חוויתי כאבים עזים יותר מצירי לידה, במשך לפחות פעם בשבועיים, כאבים שהיו מעירים אותי בד"כ מהשינה וחולפים בממוצע רק לאחר שעה עד ארבע שעות. (כאשר לאחריהם לא הייתי מסוגלת לתפקד למשך יום-יומיים:mad:) בחלק מן הפעמים נאלצתי אפילו להתאשפז בשל חוסר יכולת להתגבר על הכאבים בעזרת כל האמצעים שהיו ברשותי (תרופות חזקות ע"פ מרשם רופא, טיפות הומופטיות ע"פ מרשם רופא, תרופות סבתא שהומלצו ע"י רופא ועוד...) למותר לציין, עד כמה שיבשו ההתקפים האלו את חיי, הן מבחינת עבודה, הן מבחינת תפקוד בבית, והן, כמובן מבחינה פיזית...
כמובן שעשיתי בדיקות, והכל היה תקין, חוץ מרמה נמוכה מאד של חיידק ההליקובקטר שהתגלה פעמיים במשך התקופה הזו, ולאחר שטיפול בדיאטה חריפה (ע"פ דוקטור פקטרוביץ) לא עזר, מה שמיגר את החיידק היה בסופו של דבר בעזרת אנטיביוטיקה חריפה.
אך, לגודל סבלי, גם כאשר כל הבדיקות הראו על חוסר קיומו של החיידק, הכאבים עדיין המשיכו!
המשכתי לשמור בדבקות על עיקרי הדיאטה, אך לשווא...
ובנוסף, שום תרופה לא הצליחה להקל על המצב. וגם לא כל שאר התכשירים, ויטמינים, תוספי תזונה ושאר ירקות שבהם השקעתי הון תועפות!!!
בסופו של דבר, הצלחתי להגיע לתרופה כלשהי, שאיכשהו היה לי איתה שקט יחסי, כלומר, התקפים בתדירות של פעם-פעמיים בחודש, ובצורה קלה יותר בד"כ...
אך בשלב מסוים, שוב החמיר המצב ואמרתי נואש.
כמובן שבינתיים ביצעתי צילומים, בדיקת גסטרוסקופיה וכו' - והכל ב"ה יוצא תקין, נקי, בריא. אז מה זה כאבי התופת האלו???
ניסיתי לבדוק בעצמי מתי זה קורה לי, בקשר למה, אך בשום אופן לא הצלחתי להגיע למכנה משותף שישפוך אור על התמונה.
מה נשאר לי?
לרצות למות כל פעם שבאה ההתקפה, ולהיות מוכנה לספוג את הבאה מבלי יכולת להיערך לכך, זה בא בהפתעה!

עד ש...
קרובת משפחה שלי, שראתה אותי כמה פעמים בסבלי, נזכרה פתאום במאבחן אלרגיות שאליו הלכו כמה מהקרובים שלה, ועל פי דבריהם ונסיונם הם נעזרו דרכו מאד.
נו, מה יש לי להפסיד?
המחיר - סביר בהחלט
ההמלצות - חמות לגמרי
הנגישות - קרובה למדי
והסבל הרי - נורא עד בלי די....

אז החלטתי לנסות עוד משהו,
וב"ה הגעתי אל המנוחה והנחלה!

מדובר ביהודי יקר, הרב ד"ר מיכאל פרנקל שמו, מבני ברק, שהוא נטורופת ומאבחן אלרגיות.
בתוך כחצי שעה הוא הקריא לי רשימת מאכלים ענקית להישמר מהם, תוך אזהרות קפדניות להתנזרות מוחלטת מאפילו בטל בשישים, ואפילו כלים חדשים...
זה לא היה קל - אך בהחלט משתלם - בתוך כחודשיים, בהדרגה, הכאבים חלפו ונעלמו, ומאז- כבר שלושה חודשים - שאינם, והלוואי לעולם! היה בהחלט מספיק איתם!!!
אז נכון, לא יכולתי לאכול שום דבר שלא הכנתי בעצמי (תשכחו מחתונות, חגים, והתארחות בסעודות...), נאלצתי לוותר על רוב המאכלים שעד היום היו הכי לטעמי (תארו לעצמכם שארבע שנים אני שומרת תזונה, שהיא גם ככה לא קלה, ופתאום אני מגלה, שבעצם את הדברים שאני אלרגית אליהם - פשוט אכלתי חופשי, מבלי להעלות בדעתי...) והלכה לי תאוות האכילה, לגמרי...

יחד עם זאת, מבחינתי סוף כל סוף, אחרי 4 שנות צירים - נולדתי מחדש!

(ודרך אגב, יש לו גם טיפול של ניטרול האלרגיה, זה לא תמיד מצליח במאה אחוז, ולא אצל מאה אחוז מהאנשים, אך שווה לנסות, כרגע סיימתי את הסידרה של הנטרול ועומדת להתחיל לנסות לאכול שוב בהדרגה את המאכלים ה"מוקצים מחמת..." תתפללו עלי שאהיה מאלו שזה כן עוזר להם, ואם חלילה לא, לפחות אני יודעת כבר שהדברים בבחירתי ובשליטתי בס"ד, ושאני מוזמנת להמשיך לעזור לעצמי תוך הקשבה לגוף שלי...)

אז תודה לה' ולשלוחיו, ותודה שהקשבתם עד עכשיו,
הרגשתי חובה להודות בסוד ישרים ועדה, והלוואי יום אחד מישהו מכם יגיד לי תודה!!!

רק בריאות
ובשורות טובות!

קפה שחור חזק

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הכל מסתדר עם הלוגו שלך:
כשדמיון ( כאבים... ממה הגיעו.. מה יהיה..) וכישרון (הרופא כל בשר ומפליא לעשות) נפגשים....

התחזקתי מהדברים... רפואה שלימה!!!

נערך לאחרונה ב:

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מחזק ומרגש, אני מברכת אותך שתזכי לחזור לחיות חיים שפויים מתוך בריאות ונחת וכמובן שהנטרול יעזור לתמיד!!
אמן!
תודה.

ועוד דבר שאפשר להתחזק בו דרך הסיפור שלי (אני בכל אופן השתדלתי ללמוד את זה, כדי שלפחות אפיק את המקסימום מ"שכר הלימוד" שכבר ממילא שילמתי...) זה:
1. אף פעם לא להתייאש מריפוי! (אני כבר חשבתי מרוב תסכול שכבר נגזר עלי לחיות עם ה"קללה" הזו עד 120...)
2. להתפלל לה' שישלח לנו את השליח המתאים בקלות ובמהירות, ולהאמין שיש מישהו כזה בעולם. כי אם ה"מכה" כבר פה, אז בוודאי שה"רפואה" כבר גם קיימת, שהרי ה' מקדים אותה...
3. אותה קרובת משפחה שהציעה לי ללכת אליו, ידעה עליו כבר הרבה קודם, וידעה על הסבל שלי ג"כ כבר המון זמן (אפילו ראתה אותי תוך כדי התקפות...), ופשוט משום מה לא עלה על דעתה להציע לי את זה לפני כן, רק פתאום אחרי 4 שנים, בפעם אחת שהייתי אצלה ו"חטפתי" כזו התקפה היא לפתע נזכרה ממנו והמליצה לי עליו. ברגע הראשון זה מאד תיסכל אותי ואותה איך זה שהיא לא הציעה לי את זה קודם, ויכולתי אולי לחסוך שנים של כאבים ותוצאות לא טובות שלהם, ואז שתינו התחזקנו באמונה שה' מנהל את העולם ומה שצריך לקרות, יקרה בדיוק ברגע בו ה' מחליט על זה, ויש אולי איזה צער שנגזר על האדם והוא צריך לעבור אותו, וברגע שמכסת הצער התמלאה - בדיוק באותו רגע תבוא הישועה! אז במקום להיתסכל ולהתמרמר - פשוט הפכתי את זה להודיה על כך שהמכסה התמלאה כבר ושהגיעה זמן הגאולה!!!
והלוואי שכוס הדמעות הכללית של עם ישראל - גם היא כבר ברגעים הקרובים תתמלא על גדותיה בשמים
ונזכה במהרה ל"פתאום יבוא האדון אל היכלו" ולראות סוף כל סוף בביאת משיח צדקנו ובבנין ירושלים!!!

נערך לאחרונה ב:

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לפי מה הוא מאבחן?
סוג של מכשיר מכני, משהו שמתחבר לאצבעות כף היד, ולתמצית של סוג מאכל (בסגנון של זה, בקבוקונים קטנים כאלו...) והמחוג במכשיר נע על פני רצף מספרים שמסמנים אם יש אלרגיה או לא.

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני רואה שהפוסט הזה הצליח לעורר שוב התעניינות רבה והלוואי ואזכה להיות שליחה טובה להקל על סבל ומכאוב של עוד אנשים.
אז רק אעדכן בשבח והודיה לבורא עולם שברחמיו המרובים הניטרול שעשיתי לפני 3 שנים היה כלי מצוין לנס שזכיתי לו. ומאז ועד היום (כבר 3 שנים, ובעזרתו ית' עד 120 שנה!) הכאבים חלפו כלא היו!!! ואני אוכלת הכל כרגיל. (המאכל היחיד שאני לא נוגעת בו הוא... כמה לא מפתיע: חצילים:rolleyes:)
" בואו שעריו בתודה... כי טוב ה'.. " !!!

כיף של חויה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
בירושלים יש גם מאבחן כזה..
קוראים לו אלימלך..
וברמות יש את גב' חקלאי.
ברוב המקרים מנטרלים מקמח/סוכר לבן, חצילים, עגבניות, בצים וחלבי.
ניקוי רעלים מהגוף.
בעיקרון לא בריא לאף אחד!
כל הכבוד לך שהחזקת מעמד!!!
ממש קשה המשימה.
ובסופה שווה מאד.
זה עניין של הרגל.
תרגישי טוב תמיד!!

פנסאית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
לי קשה עם הנקודה, גם מאוד סובלת מהליקובקטר כל הסמן אבל אין לי כוח לשנות תזונה.. מורידה כל הזמן דברים מהתפריט.. אבל עדיין לא באמת רואה שינוי
ומשתדלת הרבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה