דרוש מידע לא אשרו לי אבטלה בגלל.... הכתב של הרופא

shevi123

מהמשתמשים המובילים!
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
הגשתי בקשה לאבטלה עקב התפטרות מסיבה רפואית.
שלפי החוק אני אמורה לקבל מהיום הראשון.
שלחתי מכתב מהרופא שרושם במפורש את אי כושר עבודה גם לביטוח לאומי וגם ללשכת התעסוקה.
לתדהמתי יצרו עימי קשר היום מלשכת התעסוקה ואמרו לי שהכתב של הרופא -שיש לו באמת כתב פרופסורי להפליא - לא ברור ולא מובן והם לא יכולים להסתמך על כך.
הרופא הזה לא מקליד. וללכת לרופא אחר זה המתנה ולהתחיל מחדש כי אין לו הסטוריה שיש לרופא הקבוע.

לכן דחו את התביעה!!! כי אני אמורה לעבוד כעת. ובכל מקרה אצטרך לחכות לועדה של לשכת התעסוקה כדי שידונו בכך. ועד שידונו אני צריכהלעבוד!!!

אנחנו במדינת חלם???
מישהוא נתקל/מכיר/יודע מה אפשר לעשות???

shevi123

מהמשתמשים המובילים!
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
חשבתי אולי פשוט להקליד את המסמך ולבקש מהרופא שיחתום על כך. זה ילך?

וחוץ מזה שממש לא נעים לי. מה אני אומר לו? לא מבינים את הכתב? ברור שלא. אז מה כן?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה