דרוש מידע כתיבה עיתונאית

ש+

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
איפה יש מקום ללימודים לנשים?
כתיבה עיתונאית ויח"צ
כמובן שמתאים לנשים חרדיות.....

ש+

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
א. רוב ככל הנשים החרדיות שכותבות בעיתונים החרדים נכנסו לשם בלי שלמדו כתיבה עיתונאית
ב. תבררי טוב לפני ההשקעה אם השכר הממוצע המוצע מדבר אליך ביחס לעבודה.

כמובן שאני כותבת את הנ''ל עם ניסיון רב בתחום.
מחפשת ללמוד את זה בשביל ההובי
החלטתי בתחילת שנה שעד סוף שנה אני מגשימה כמה חלומות שהיו לי......

פינגווין

משתמש מקצוען
פשוט- תכתבי
אם זורם לך- יש לזה ביקוש
ואם זה לא ייקח לך מדי הרבה זמן - זה כסף...

אגב, ראיתי שלבית המורה שרנסקי היה משהו כזה בסמסטר הראשון, אבל לא יודעת מה בדיוק
המון הצלחה!

ש+

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
פשוט- תכתבי
אם זורם לך- יש לזה ביקוש
ואם זה לא ייקח לך מדי הרבה זמן - זה כסף...
לכתוב- אני כותבת ב"ה.....
אבל בא לי להתמקצע בזה
(סוג של ג'וק שנכנס לי...)
אין שום מקום חרדי????

מ. י. פרצמן

סופרת ועורכת, מנהלת קהילת כתיבה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
לכתוב- אני כותבת ב"ה.....
אבל בא לי להתמקצע בזה
(סוג של ג'וק שנכנס לי...)
אין שום מקום חרדי????
מכללת אטליה.
נכון ל2018, יש להם מסלול עיתונאות ויח"ץ.
02-5004240
הרבה הצלחה!
וזאת מתנה נהדרת, שיש לך רצון להגשים ג'וקים :)

חודרים למודע

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
עשיתי העתק הדבק:

ללמוד את רזי הכתיבה העיתונאית והשיווקית מאל"ף ועד ת"ו ולהשפיע על דעת הקהל.
רוצה לרכוש את המקצוע ה"חם" והמבוקש ביותר בתחומי התקשורת?
לכתוב, להתפרסם ולבנות לעצמך קריירה ששכרה בצידה?
מסלול היח"צ, הכתיבה השיווקית והעיתונאות באֲטֶלְיֶה מזמין אותך ללמוד את רזי הכתיבה העיתונאית והשיווקית מאל"ף ועד ת"ו ולהתחיל להשפיע על דעת הקהל.
בין אם את חולמת על טור במקומון, על סלוגן בקמפיין הבא, על כתיבה לאתרים או על כתיבה לצורך תדמית ויח"צ - באֲטֶלְיֶה תקבלי את התוכנית המקיפה, היסודית והנרחבת ביותר לעשות זאת.
בהנחייתם של אנשי תקשורת מהשורה הראשונה, תלמדי מאלף ועד תו אודות עולם העיתונות בכלל ומערכת העיתון בפרט, על התקשורת הכללית מול החרדית והדתית, מהם יחסי ציבור וכיצד עורכים מסיבת עיתונאים...
still-life-601528_1280.jpg

הנושאים הנלמדים במסלול
עיתונאות
מהפכת התקשורת הכתובה כבר כאן
חולמת לראיין אנשים? לכתוב טור משלך? לקחת חלק במהפכה התקשורתית? ביחידה זו תלמדי את סודות המקצוע מאל"ף ועד ת"ו. החל משלב העריכה, כתיבת מאמרים, כתבת פרסום ותשקיף, המשך בכתיבה סאטירית ויחצ"נית וכלה בעריכת תחקיר והתמודדות מול סוגי מרואיינים והשתתפות במסיבת עיתונאים אמיתית. תלמדי כל מה שצריך לדעת על מערכת העיתון, סדר היום, חלוקת תפקידים והתנהלות מול הצוות, כמו גם סוגיית התקשורת הכללית מול התקשורת החרדית והדתית.
אם תקשורת זה הקטע שלך, זהו הקורס בשבילך!
יח"צ - יחסי ציבור
להשפיע על דעת הקהל!
אם יש לך גישה טבעית לאנשים ואת מעולה ביחסי אנוש ואם ידך קלה בכתיבה זורמת, הרי שיחסי ציבור יזניקו אותך לשורת הכותבות המובילה. יחסי ציבור משמעם בין השאר, כתיבה עיתונאית יזומה ומגמתית, שמטרתה לקדם מוסדות, אירגונים ועסקים. ביחידה זו תלמדי כיצד ליצור כתבות תדמית, מדורי צרכנות וכתבות תשקיף, כמו גם ליצור תדמית חיובית למוצר, ארגון או עסק.
המודעות ליחסי ציבור במגזר הדתי והחרדי הולכת וגדלה וזהו בדיוק הזמן לתפוס עמדות של השפעה בתחום.
כתיבה שיווקית
התוכן הוא המלך
אם עד היום חשבת שתמונה טובה שווה אלף מילים, הרי שכתיבה שיווקית מצויינת תופסת מעתה את הבמה ומאפשרת לך לרכוש לעצמך את מקצוע העתיד ולהתמחות בו. ביחידה זו תלמדי להניע באמצעות מילים, ללחוץ על "הכפתורים הפסיכולוגיים" הנכונים ולגרום למילים שלך לקדם רעיונות, מוצרים ולקוחות.
כתיבה שיווקית מקצועית שווה זהב והיא הכרחית כיום לכל מוסד, ארגון או עסק.
קופירייטינג
מלך הקמפיינים
ביחידה זו תלמדי להשחיז את הכתיבה שלך עד למקסימום האפשרי, תדלי רעיונות קריאטיביים במיוחד ותצרי קמפיינים, מודעות וסיסמאות כובשי לב. שנינות וראיה חדה, כמו גם הומור דק במינון הנכון, עשויים להוביל אותך הישר למשרה נחשקת במשרדי הפרסום הגדולים.
מרצים אורחים מהמובילים בתעשיה
תיק עבודות אקדמי – כרטיס הכניסה שלך למשרדים המובילים
כבר עם הרישום שלך, באֲטֶלְיֶה חושבים על סיום לימודייך ועל יציאתך לעולם העבודה. מסיבה זו כבר מהרגע הראשון נעבוד יחד על תיק עבודות מרשים, מקצועי ומקיף, שישקף את "ארגז הכלים" הנרחב שלך וישמש לך ככרטיס ביקור למקומות העבודה המובילים ביותר.
סטאז' – הכנה מלאה ומקיפה לחיים האמיתיים
על מנת שלימודייך לא יישארו בגדר תיאוריה, אנו שמים דגש רב באֲטֶלְיֶה על הסטאז' שלך, במסגרתו תעבדי על פרויקט מעשי ותתנסי בכל סוגי הכתיבה, החל בכתיבה עיתונאית, תדמיתית, כתבת תשקיף, כתיבה שיווקית וקופירייטינג, כך שתוכלי לקבל מושג על הנטייה החזקה שלך, כמו גם להציע סל נרחב של שירותים.
מסיבת עיתונאים
רוצה לראות תקשורת חיה במיטבה? ללמוד איך יוצרים חדשות הלכה למעשה? במהלך הקורס תיקחי חלק פעיל במסיבת עיתונאים אמיתית, תערכי לכבודה תחקיר אמיתי ותתבקשי לכתוב כתבה של ממש.
משך הקורס
10 חודשי לימוד, פעם בשבוע, בוקר או ערב
למי הקורס מיועד?
לנשים ונערות המעוניינות לרכוש יסודות מלאים ונרחבים בתחומי התקשורת הכתובה ולעסוק בתחום.
תעודה
בסיום הקורס תעודה מטעם אֲטֶלְיֶה.

בהצלחה...

• תודה
Reactions: ש+

ריש בית

משתמש פעיל
בגדול יש הבדל גדול בין סגנון העבודה העיתונאית במגזר החילוני - לחרדי.

בכלל, מסיבות עיתונאים הם דבר נדיר יחסית בעבודה העיתונאית וגם אז משתתף בהם עיתונאי אחד לכלי מדיה.

אני הייתי שמחה להעמיק עבורך את הידע בתחום בפועל בשיחת טלפון, ועוד הרבה... לכוון אותך כיצד לקפוץ למים ואף להציע לך מקומות שאני יודעת שיחפשו אותך. אלא שזמני ממש קצוב ואני תוהה איך אני עושה את זה.

נערך לאחרונה ב:
  • תודה
Reactions: ש+

ש+

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני הייתי שמחה להעמיק עבורך את הידע בתחום בפועל בשיחת טלפון, ועוד הרבה... לכוון אותך כיצד לקפוץ למים ואף להציע לך מקומות שאני יודעת שיחפשו אותך. אלא שזמני ממש קצוב ואני תוהה איך אני עושה את זה.
תודה!!!
עצם הרעיון זה כבר עושה טוב
ואם באמת יהיה לך זמן/דרך אני ממש אשמח

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אני מעבירה קורסים פרטניים בכתיבה עיתונאית.
אם את רוצה, המייל שלי: michal.bursten בג'ימייל.

ריש בית

משתמש פעיל
למיכל אכן יש ניסיון רב בעיתונות החרדית.
שם שכל הקולגות מכירות :)

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה