שיתוף כריכת ספר-עמק הלבנה

סטודיו אקזוטיק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
את הכריכה הזו אני הכי אוהבת מבין הכריכות שעצבתי.
הפשטות של הרגע, הנקיות, הביחד, הדמיון. עושים לי את זה ממש.

333.PNG

ומוקאפ:

מוקאף ספרעמק הלבנה.jpg

(איזה חבל, רציתי להעלות דברים נוספים, אבל משום מה הצבעים והמרקם ממש משתנים כשאני מעלה לכאן,
אז עשיתי צילום מסך, אבל האיכות ממש יורדת, עוד מישהו ניתקל בתופעה? אשמח לשמוע.)

זהו לבנתיים:)

Tuch

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מהמם!!
ממש מספר סיפור!
בקטנה- הקומפוציה מידי ממורכזת, הייתי מורידה קצת את כל הסיפור

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
נראה מהמם!

ספרי לנו קצת על הספר,
על העיצוב של הכריכה,
החחלטות הטיפוגרפיות
ההחלטה על האווירה והסגנון...

סטודיו אקזוטיק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מהמם!!
ממש מספר סיפור!
תודה רבה!
יש שתי דברים בעייני בקומפוזיציה הממורכזת שעושים לעיצוב רק טוב- 1. הם מחלקים את העיצוב לשניים, כך שביתר קלות ניתן להסתכל בעיצוב ובצבע, ומצד שני על השחור שחור הזה, והאותיות הדקיקות והלבנות שבולטות על גביו באנושיות.
בקיצור במה לכל דבר.
2. כשהקומפוזיציה ממורכזת אז הכל כל כך מסודר ונקי למוח, שהוא פשוט יכול להתרכז טוב יותר בעיצוב עצמו וברגש שהוא אמור להעביר ולהזרים.
אבל עזבו אותכם מההסברים, אני כל כך אוהבת אותו פשוט ככה, שגם אם לא היו לי שום הסבר לשלוף לכם עכשיו, הוא היה נישאר בדיוק בעיצובו הנוכחי.;)

יואו!! מהמם!!
תודה!

אחת הכריכות המספרות.
איזו דרמה מרגיעה.
שומר להשראה.
תודה, כייף לשמוע.
מרשים ונוגע
תודה רבה.
תודה!

איזה כייף לשמוע שאהבתם גם!

ספרי לנו קצת על הספר,
על העיצוב של הכריכה,
החחלטות הטיפוגרפיות
ההחלטה על האווירה והסגנון...
ובנוגע לשיתוף על ההסבר והיצירה, תאמת, אין לי תמיד כוח וזמן לזה. ל-לפרט וללכתוב.
יותר קל לי וכייף לי לעלות עבודות אם הסבר קצר (ולקבל פידבקים חמים ;)(וכולם פה מפרגנים ברמות.)
אם הייתי צריכה עם כל עבודה לעלות גם הסברים מפורטים, הייתי מעלה הרבה פחות, ודבקה לאחרונה ממש בא לי לשתף.
(ולכתוב מגילות של הסברים פחות מדבר אליי...)

אבל ניראה, אולי יעלה עבודות בהמשך עם הסברים קצרים, ואחת לשבוע/שבועיים עבודה מורכבת יותר אם הסבר מעמיק יותר על הבניה העיצובית והחשיבה שמאחורי.(מדברת חח, ניראה אם יהיה זמן.)

מושקי ברקו

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
יפיפה!
מהמם!!
ממש מספר סיפור!

הקימפוז פה דווקא ממש מוסיף לאווירה לעניות דעתי, מראה את העומק (כיתוב בעומק האדמה)
כמו ש(אולי) יאמרו אחריי: מוסיף עניין יוסיף ספייס:)

סטודיו אקזוטיק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
הפונט:
חייבת להגיד שהפונט המיוחד הזה ניבחר בקפדה רבה, אחרי גילגול עכברי אין סופי בין מאות פונטים לצורותיהם, הוא היה כזה אנושי, שברירי כמציאות החיים, נוגע. היה לא טאצ' אישי כזה, מספר סיפור חיים כזה, פשוט. ואם זאת מיוחד בדרכו שלו.

גם הפונט של הסופר נכתב בכתב אנושי, מה שכל כך מאפיין אותו, את הכתיבה שלו, ואת הסיפור בכלליותו, שבמילים קצרות מספרות על דרמה אנושית ונוגעת ללב בין אב חד הורי שנאבק על הקשר אם בנו יחידו הפעוט שנילקח מימנו ע"י הממסד, על המאבק,(שהוא חלק מהספר, אבל לא הפרונט שלו) והרגעים היפים שלהם יחד, בחלקת הגן עדן הפרטית ששייכת רק להם.

העיצוב:
היה צריך לבטה תום, פשטות, שלווה, חן, מתיקות, וביחד שהוא לבד.

אתה, אני, העמק, והלבנה.

את סקלת הצבעים לא בחרתי, זה היה פשוט ברור לי שזה זה.
הדמויות, הרגע, הביחד, פשוט הצטיירו לי מאליהן, ומאמינה שהתוצאה מדברת בעד עצמה:)

כוכב מתנוצץ לו מעל ראשיהם, הלבנה צוחקת למשובתם, מאירה את אורה הנוגה, הם הכי לבד שיש, וזה הכי ביחד שבעולם.
(טוב, זה לא ציטוט מהספר, זה כבר משפט בהשראתי..)

מקווה שנהנתם/ן מההסבר ואולי גם החכמתם:)

ט תהילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
משגע!!
ומעורר השראה!
בקטנה-
הייתי מעבה את שם הספר
לעיתים בהדפסה זה נראה פחות טוב מבמסך

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
הפונט:
חייבת להגיד שהפונט המיוחד הזה ניבחר בקפדה רבה, אחרי גילגול עכברי אין סופי בין מאות פונטים לצורותיהם, הוא היה כזה אנושי, שברירי כמציאות החיים, נוגע. היה לא טאצ' אישי כזה, מספר סיפור חיים כזה, פשוט. ואם זאת מיוחד בדרכו שלו.

גם הפונט של הסופר נכתב בכתב אנושי, מה שכל כך מאפיין אותו, את הכתיבה שלו, ואת הסיפור בכלליותו, שבמילים קצרות מספרות על דרמה אנושית ונוגעת ללב בין אב חד הורי שנאבק על הקשר אם בנו יחידו הפעוט שנילקח מימנו ע"י הממסד, על המאבק,(שהוא חלק מהספר, אבל לא הפרונט שלו) והרגעים היפים שלהם יחד, בחלקת הגן עדן הפרטית ששייכת רק להם.

העיצוב:
היה צריך לבטה תום, פשטות, שלווה, חן, מתיקות, וביחד שהוא לבד.

אתה, אני, העמק, והלבנה.

את סקלת הצבעים לא בחרתי, זה היה פשוט ברור לי שזה זה.
הדמויות, הרגע, הביחד, פשוט הצטיירו לי מאליהן, ומאמינה שהתוצאה מדברת בעד עצמה:)

כוכב מתנוצץ לו מעל ראשיהם, הלבנה צוחקת למשובתם, מאירה את אורה הנוגה, הם הכי לבד שיש, וזה הכי ביחד שבעולם.
(טוב, זה לא ציטוט מהספר, זה כבר משפט בהשראתי..)

מקווה שנהנתם/ן מההסבר ואולי גם החכמתם:)
מאד נהנינו.
נשמח להסבר בכל שיתוף, גם אם הוא פחות ארוך ומפורט...

סטודיו אקזוטיק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
משגע!!
ומעורר השראה!
תודה רבה!
הייתי מעבה את שם הספר
לעיתים בהדפסה זה נראה פחות טוב מבמסך
מסכימה אתך לגמרי.
וואו!!!
השראה אמיתית.
תודה על השיתוף!!
תודה לך על המחמאות!
מאד נהנינו.
נשמח להסבר בכל שיתוף, גם אם הוא פחות ארוך ומפורט...
כייף לשמוע, וטוב לדעת..

וואו חברה אתם מחמיאים ברמות, כייף לשתף פה!

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
עבודה מיוחדת ומרשימה מאד,
אהבתי את פלטת הצבעים המונוכרומטית שמדגישה את הלבן הבוהק והמנוגד.

רק שאלה:
אין שם שגיאת ניקוד?
הל' אמורה להיות מנוקדת בשווא ולא בסגול.

סטודיו אקזוטיק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
רק שאלה:
אין שם שגיאת ניקוד?
הל' אמורה להיות מנוקדת בשווא ולא בסגול.
מבחינה דקדוקית את צודקת בהחלט, כותבים אותו ככה - הַלְּבָנָה
אבל תכלס זה לא שם (רק) כניקוד, זה שם כתוספת עיצובית וטיפוגרפית לטקסט (סגול שחוזר פעמיים בצורה הרמונית בעין)- בנוסף הוא גורם ביתר קלות לקרוא אותו אם ההדגש הרצוי(המוח מקריא לנו מבפנים את אייך שזה אמור להשמעה). ונותן לו פן אנושי יותר, ופשוט. (כמו ניקוד של ספר ילדים.)
(ונקודה למחשבה - אם את היית היחידה שזה קפץ לה בעין זה רק מורה על משהו.. למרות זאת שעכשיו זה הולך לקפוץ לכולם חחח;))

אני אהבתי. ויש הרבה שלא יסכימו איתי בעניין, (אוהבת לשבור מוסכמויות..) אבל כל עוד זה עובר את הלקוח...

עבודה מיוחדת ומרשימה מאד,
אהבתי את פלטת הצבעים המונוכרומטית שמדגישה את הלבן הבוהק והמנוגד.
וכייף לשמוע שאהבת:)

מלכי וולף

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
וואו!
זה מבטא ממש ממש כל מה שרצית להגיד!
הסיפור צועק את עצמו עוד בלי שתגידי מילה...
הקומפוזיציה מושלמת, הצבעים--
ירבו כריכות כאלו אמן.
אבל תכלס זה לא שם (רק) כניקוד, זה שם כתוספת עיצובית וטיפוגרפית לטקסט (סגול שחוזר פעמיים בצורה הרמונית בעין)- בנוסף הוא גורם ביתר קלות לקרוא אותו אם ההדגש הרצוי(המוח מקריא לנו מבפנים את אייך שזה אמור להשמעה). ונותן לו פן אנושי יותר, ופשוט. (כמו ניקוד של ספר ילדים.)
(ונקודה למחשבה - אם את היית היחידה שזה קפץ לה בעין זה רק מורה על משהו.. למרות זאת שעכשיו זה הולך לקפוץ לכולם חחח;))

אני אהבתי. ויש הרבה שלא יסכימו איתי בעניין, (אוהבת לשבור מוסכמויות..) אבל כל עוד זה עובר את הלקוח...

מותר לא להסכים?
בעיני זה עדיין נראה טעות, גם לי קפץ מיד.
למרות ההסברים הנ"ל- לא נראה לי מצדיק עד כדי כך, שינוי בוטה כזה.
עוד משהו- הקטע עם ההר שנמצא מאחורי הלבנה, פחות יתכן מבחינה טכנית,
הירח הרי רחוק מאיתנו הרבה יותר מההר.. לא יכול להיות שההר יעמוד מאחורי הירח.
אבל זו בעיה, אם כבר, שהייתי מחליקה הרבה יותר בקלות מאשר הניקוד..

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L

אמירה מעניינת.
בעיניי זה נתפס כשגיאה ולא כתוספת עיצובית...
אבל ההסבר שלך בהחלט מרתק :)

(אגב, עכשיו אני שמה לב שגם המילה הראשונה מנוקדת בסגול במקום בצירה...
אולי היה עדיף לנקד את עמק בצירה ואת הלבנה בשווא, וכך להישאר עם ניקוד תקני ועם יותר הרמוניה כמו שכתבת?)

בכל מקרה, אם הלקוח אישר והספר הודפס זה כבר לא רלוונטי,
סתם נקודה שתפסה לי את העין.

סטודיו אקזוטיק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מותר לא להסכים?
לגמרי! כמו שפרצופיהם שונים כך גם דעותיהם.
רבים וטובים לא יסכימו, וזה בסדר גמור. עיצוב ואמנות בעייני, נמצאים בתוך מסגרת, רק האומנים הגדולים ביותר פורצים אותה ועושים בה כבשלהם.(לא רומזת כלום..;))( ויש כאלו שיגידו שיש לפרוץ ויש ל... וזה בסדר, כל אחד ואיך שהוא רואה את הדברים)

עוד משהו- הקטע עם ההר שנמצא מאחורי הלבנה, פחות יתכן מבחינה טכנית,
הירח הרי רחוק מאתנו הרבה יותר מההר.. לא יכול להיות שההר יעמוד מאחורי הירח.

אני לא שם, במקום הזה של ההגיוני והלא הגיוני, נכון או לא נכון .
יותר מדויק לומר - אין נכון ולא נכון מבחינתי, יש אומנות. ואם בנוסף היא משרתת את המטרה בצורה המרבית היא הכי נכונה שיש, גם אם כתוב שם נח בשבע שגיאות.
עיצוב ואומנות, מתבטאים לי מהנפש, לא מהמוח, לא מהשכל, לא מההיגיון. אומנים בנפש יבינו אותי, אומנים בכללי יסכימו איתי, אומני היגיון לא יסכימו בכלל.
וזה הכי בסדר שבעולם, לא מחפשת אישורים והסכמות אצל אף אדם, ואין נכון או לא נכוון טוב או לא טוב, יש מה טוב לך, מה אתה מסכים אתו, מה אתה מבין, מה עושה לך טוב. וזהו.
שינוי בוטה כזה.
בעייני הוא לא בוטה כלל,(חוץ מזה שממש לא אוהבת את המילה(יש לה צליל בוטה;)) שוב עניין של דעות שונות.
(וגם אם כל יושבי הפורום (הנכבדים) יסכימו פה אחד שזה משונה בעליל, אני הדבוק בעמדתי:))
זכותכם וזכותי:p

אמירה מעניינת.
בעיניי זה נתפס כשגיאה ולא כתוספת עיצובית...
אבל ההסבר שלך בהחלט מרתק :)
תודה!
אבל זו בעיה, אם כבר, שהייתי מחליקה הרבה יותר בקלות מאשר הניקוד..
מבחינתי אין כאן שום בעיה,(זה כל כך מעניין איך מוחות של בני אדם חושבים שונה, ) מי אמר שכל דבר חייב לעבור דרך ההיגיון, מה אם הנפש והלב? (כשצייר מצייר ראש ענק וגוף קטן, מישהו מעיר לו? מה השוני בעיצוב? (זו שאלה רטורית..) מי אמר שעיצוב צריך להיות כל כך מרובעה? ואולי כל אחד והמרובע שלו?)
אצלי הם התחנה הראשונה, (הנפש והלב) והעיצובים שלי נראים בהתאם (כך אני חושבת) גם אם לא הכי סטנדרטיים.

וואו!
זה מבטא ממש ממש כל מה שרצית להגיד!
הסיפור צועק את עצמו עוד בלי שתגידי מילה...
הקומפוזיציה מושלמת, הצבעים--
ירבו כריכות כאלו אמן.
כייף לשמוע. תודה! איזה מחמאות!

אבל עזבו אותכם אומנים ואומנות, אחרי הכל ולפני הכל אנחנו נותני שרות, ואם הלקוחות אוהבים וזורמים, אז פה ניגמר הדיון מבחינתי, אפילו שהוא היה מרתק...(היה כייף לשפוך את הגיגי על במה מכובדת זו):)

נערך לאחרונה ב:

מלכי וולף

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לגמרי! כמו שפרצופיהם שונים כך גם דעותיהם.
רבים וטובים לא יסכימו, וזה בסדר גמור. עיצוב ואמנות בעייני, נמצאים בתוך מסגרת, רק האומנים הגדולים ביותר פורצים אותה ועושים בה כבשלהם.(לא רומזת כלום..;))( ויש כאלו שיגידו שיש לפרוץ ויש ל... וזה בסדר, כל אחד ואיך שהוא רואה את הדברים)

אני לא שם, במקום הזה של ההגיוני והלא הגיוני, נכון או לא נכון .
יותר מדויק לומר - אין נכון ולא נכון מבחינתי, יש אומנות. ואם בנוסף היא משרתת את המטרה בצורה המרבית היא הכי נכונה שיש, גם אם כתוב שם נוח בשבע שגיאות.
עיצוב ואומנות, מתבטאים לי מהנפש, לא מהמוח, לא מהשכל, לא מההיגיון. אומנים בנפש יבינו אותי, אומנים בכללי יסכימו איתי, אומני היגיון לא יסכימו בכלל.
וזה הכי בסדר שבעולם, לא מחפשת אישורים והסכמות אצל אף אדם, ואין נכון או לא נכוון טוב או לא טוב, יש מה טוב לך, מה אתה מסכים אתו, מה אתה מבין, מה עושה לך טוב. וזהו.

בעייני הוא לא בוטה כלל,(חוץ מזה שממש לא אוהבת את המילה(יש לה צליל בוטה;)) שוב עניין של דעות שונות.
(וגם אם כל יושבי הפורום (הנכבדים) יסכימו פה אחד שזה משונה בעליל, אני הדבוק בעמדתי:))
זכותכם וזכותי:p

כייף לשמוע. תודה! איזה מחמאות!

תודה!

חחח, מבחינתי אין כן שום בעיה, מי אמר שכל דבר חייב לעבור דרך ההיגיון, מה אם הנפש והלב? (כשצייר מצייר ראש ענק וגוף קטן, מישהו מעיר לו? מה השוני בעיצוב? (זו שאלה רטורית..) מי אמר שעיצוב צריך להיות כל כך מרובעה? ואולי כל אחד והמרובע שלו?)
אצלי הם התחנה הראשונה, (הנפש והלב) והעיצובים שלי נראים בהתאם (כך אני חושבת) גם אם לא הכי סטנדרטיים.

אבל עזבו אותכם אומנים ואומנות, אחרי הכל ולפני הכל אנחנו נותני שרות, ואם הלקוחות אוהבים וזורמים, אז פה ניגמר הדיון מבחינתי, אפילו שהוא היה מרתק...(היה כייף לשפוך את הגיגי על במה מכובדת זו):)
גישה מעניינת...
ונכונה ואני מאד אוהבת אותה.
כשמדברים על אומנות את צודקת בכל מילה.
על אף שכאן הלכת על סגנון כן מאד ראליסטי ובכלל לא אבסטרקטי, אז כן היה עדיף פה גם הגיון, בכל זאת את צודקת שההר שם תורם לקומפוזיציה ואם זה נראה טוב בעין זה נסלח.

על לשנות דקדוק, לצערי קצת פחות מתקבל על דעתי...
אולי אני מקובעת.
בעיני דקדוק זה דבר קיים, אין דרך להזיז נקודות ממקומן. אלא אם כן יש לך סיבה (דקדוקית) שמצדיקה, איזה משחק מילים או שילוב של גופים/ עצמים וכו.
מה שכתבת על המילה בוטה- מחילה, באמת לא התכוונתי להיות בוטה... רציתי רק להראות כמה זה מרגיש לי פשוט כמו לכתוב לונה. (במקום לבנה)

אוקי אבל בהחלט מותר לא להסכים...
בהצלחה תמיד, בכל גישה שלא תהיה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה