כריכה ושערים בכמה דקות!

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מאוד מעניין אותי, קח את הסכום שקיבלת על ספר האחרון שעימדת, חלק לשעות העבודה שעבדת על זה, מתחילת קבלת הקבצים והתחלת העבודה עליהם עד סגירת הקבצים הסופיים לדפוס, תבדוק כמה יצא לך לשעה, תגיד עם אני צודק,
באיזה תוכנה אתה מעמד?
מה התעריף השעתי שלך?

אתן דוגמא קצרה!
לאחרונה עימדתי ספר באינדי' 400 עמוד, ארך לי כ-5 שע' במצטבר (ואולי אני מגזים) מהורדת הקובץ מתיבת האימייל עד שליחתו להגהה.

אז נגיד שאני גובה 250 ש"ח לשעה (ואני לא) = 1250
ונגיד שאני גובה רק 4 ש"ח לעמוד (ואני לא) = 1600

אז למה ומדוע שיהיה שווה לגבות לפי שעה?

מצו"ב דוגמא מהספר שעימדתי:
1600102546791.png
1600102506349.png

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
באיזה תוכנה אתה מעמד?
מה התעריף השעתי שלך?
אתן דוגמא קצרה!
לאחרונה עימדתי ספר באינדי' 400 עמוד, ארך לי כ-5 שע' במצטבר (ואולי אני מגזים) מהורדת הקובץ מתיבת האימייל עד שליחתו להגהה.
אני מעמד על אינדזיין,
תעריף עמוד בין 3.5 ל5 ש"ח לטקסט רץ אחד,
ולגבי הדוגמא קצרה, הנה חמש שעות של ההתחלה - הדוגמא הראשונית, לכמה שעות תגיע בסוף, לך תדע,
האמת, מסתבר שעם הזמן והנסיון העסק מתקצר יותר ויותר, וגם התעריף לעמוד עולה, בעזרת השם,

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ולגבי הדוגמא קצרה, הנה חמש שעות של ההתחלה - הדוגמא הראשונית, לכמה שעות תגיע בסוף, לך תדע,
האמת, מסתבר שעם הזמן והנסיון העסק מתקצר יותר ויותר, וגם התעריף לעמוד עולה, בעזרת השם,
כתבתי עד שליחתו להגהה שזה כבר כולל שליחת סקיצה הלוך חזור עד שהלקוח מרוצה.
אחרי השליחה להגהה, זה ממילא מתומחר שעתית.

התעריף לעמוד אצלך נמוך דרסטית אין פלא שאתה חושב לקחת לפי שעה.

מענדי מ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
למה זה שאני מעמד, אומר שאני אקח מחיר שלא בערך לעבודה שלי?

מענדי מ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אני לוקח יקר, מעל חמישים דולר לשעה.
ואני אומר את זה מראש, ומבהיר שזה פייר לשני הצדדים - כמה שאני משקיע בעבודה ככה אני משלם.

אתה רוצה שאני אריץ - בכיף, שאני אשקיע - בכיף.
אבל לא אני ולא אתה נפסיד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה