כרטיס מסך: GTX 1080 או GRX 2070

rlh6

משתמש רשום
ערב טוב

יש כאן אולי משהו שמבין בכרטיסי מסך?

עבור תוכנות MAYA, 3D MAX, AFTER
איזה כרטיס מומלץ

חשבתי על GTX 1080
ומשהו אמר לי שעדיף GRX 2070

זה נכון שיש במהדורה הזו של GRX 20XX בעיות ותקלות?

ובנוסף לזה שבדרישות מערכת של MAYA וMAX הכרטיס GRX 2070 לא נמצא

אשמח מאוד בעזרה.
בתודה רבה מראש

-בני-

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בגדול הכרטיס השני RTX 2070 מתחיל עכשיו להתמך ע"י אפטר אפקט שבגירסה האחרונה איפשרו האצה גרפית [GPU]. יחד עם זאת כיום עדיף ללכת על GTX 1080 T עם 11GB מאשר RTX עם 8GB גם בגלל המחיר. אבל בפוטנציאל יש לכרטיס RTX מה להציע עבור העתיד וסביר יהיה להניח ששווה להשקיע.
אין זו חוות דעתי אלא מה שנכתב באתר הנ"ל.

avi chazak

משתמש מקצוען
זה יוכל לעזור לך
וכן מי שמתעסק עם דברים אלו מאוד כדאי להירשם לחברת HardwareX פשוט יש להם המון מדריכים רק בנוגע לגיימרים וכו' והכל בשפה ברורה + ווידאו

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
זה יוכל לעזור לך
וכן מי שמתעסק עם דברים אלו מאוד כדאי להירשם לחברת HardwareX פשוט יש להם המון מדריכים רק בנוגע לגיימרים וכו' והכל בשפה ברורה + ווידאו

במקרה היום ראיתי את זה

לא יודע כמה הוא בר סמכא גדול ומבין ברינדורים וכו... אם בכלל

לזה יש מקורות אחרים

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
לי יש את ה2080TI, מטוס קרב לרינדורים!
(וויריי לא פחות מגרסה 3.6!)

bris

משתמש סופר מקצוען
בכל מה שקשור ל VRAY , ולא ככ משנה באיזה תוכנה (המנוע של VRAY די זהה, המדידות נעשו ב BENHCMARK הרשמי שלהם)

ה GTX2070 מהיר משמועתית מה 1080 , אבל לא מה 1080TI, שהוא מקביל לו בערך

בתוכנות אדובי לעומת זאת , יקח עוד זמן עד שה 2070 יגיע לניצול של 1080TI

היום המחיר של ה 2070 וה 1080TI כמעט זהה (דרכי) באיזור ה 2900 כולל מעמ
אני הייתי הולך על ה 1080TI כעת

pic_disp.php

avi chazak

משתמש מקצוען
לא יודע כמה הוא בר סמכא גדול ומבין ברינדורים וכו... אם בכלל
סתם שתדע לך שזה אולי פעם ראשונה שאתה רואה אותם אבל הם שני חברה שמתמחים בכל הנושא של גיימרים מאוד מאוד הם שניים עם מחשבי על שכל הזמן עוסקים רק בזה
אני לא אומר שאין עוד מדריכים וזה לא נכון לומר ש
לזה יש מקורות אחרים
כי תמיד אבל תמיד יהיו סתירות בין מדריכים כיון שברוב דברים אלו יש המון שיקול דעת עצמי שזה אומר שאף אחד לא יכל לדעת את האמת
וכן שבמדרכים אלה שהבאתי הם מקבלים מוצרים מהחברות עצמם לסקירה כמו NVIDIA או מAMD שזה סתם כשלעצמו אומר שיש להם המון אימון כי אם לא שום חברה לא היו שולחים להם מוצרים לסקירה שלפעמים השווי שלהם הוא מאות דולרים איני מאמין שהם יתנו לכל קיקון שמחליט לעשות סקר.
אשמח לשמוע את דעתכם בעניין זה מאוד חשוב ויכל לחסוך עשרות אם לא מאות שקלים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה