דרוש מידע כרטיס זיכרון הכי הרבה גיגה

נועה מ

משתמש מקצוען
איזה חנות הכי זולה בירושלים של כרטיסי זיכרון ושל דיסק און קי?

הייי

משתמש מקצוען
איזה חנות הכי זולה בירושלים של כרטיסי זיכרון ושל דיסק און קי?
יש בזאפ מחיר ל16 GB רק ב20 ש"ח פלוס משלוח (עד 14 יום)
ויש שם חנות בירושלים שמוכרת את זה ב29 בלי משלוח
תנסו להשוות בזאפ...

שם עט

משתמש פעיל
יש גם מזויפים, בארץ לא כ"כ מצוי בחנויות, אבל אם המחיר ממש זול ביחס לכמות הGB, זה צריך להדליק נורה אדומה.
יש שני סוגי זיוף, יש זיוף של החברה, שאז האיכות לא משהו, זאת אומרת הקריאה יכולה להיות איטית, וגרוע יותר, הכרטיס פתאום ננעל או נתקע, ונשאר גם החומר שעליו תקוע.
זיוף חמור יותר אבל ממש מקצועי, שהמחשב מראה שיש בכרטיס קיבולת של נניח 512GB, וכשמעבירים חומר אליו, הוא מעביר ומעביר ומעביר, וכלום לא עובר, למעט כמה גיגה בודדים או יותר מזה. חבר שלי קנה כמה כאלו בשוק בסין והיה מבסוט עד הגג, הוא הרגיש כמעט ששילמו לו. עד שהוא חזר לארץ וקלט שהמוכר יושב עכשיו בבית ואוכל מרק עטלפים עם חיוך של עטלף מהכסף שהוא הוציא ממנו.

דבוצ'קה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זיוף חמור יותר אבל ממש מקצועי, שהמחשב מראה שיש בכרטיס קיבולת של נניח 512GB, וכשמעבירים חומר אליו, הוא מעביר ומעביר ומעביר, וכלום לא עובר, למעט כמה גיגה בודדים או יותר מזה. חבר שלי קנה כמה כאלו בשוק בסין והיה מבסוט עד הגג, הוא הרגיש כמעט ששילמו לו. עד שהוא חזר לארץ וקלט שהמוכר יושב עכשיו בבית ואוכל מרק עטלפים עם חיוך של עטלף מהכסף שהוא הוציא ממנו.
זה נכון, מומחה א' אמר לי פעם שכמעט כל מה שמייצרים בסין במחירים זולים, זה זיוף בתוכנה שמראה כאילו יש נפח עצום בדיסק, ובאמת הוא לא יכול להכיל רק כמות קטנה של GB.

האיש המסתורי

משתמש פעיל
יש גם מזויפים, בארץ לא כ"כ מצוי בחנויות, אבל אם המחיר ממש זול ביחס לכמות הGB, זה צריך להדליק נורה אדומה.
יש שני סוגי זיוף, יש זיוף של החברה, שאז האיכות לא משהו, זאת אומרת הקריאה יכולה להיות איטית, וגרוע יותר, הכרטיס פתאום ננעל או נתקע, ונשאר גם החומר שעליו תקוע.
באמת אני מכיר בירושלים אחד שמוכר לכול ג"יגה בחצי שקל

אביטל טאביב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
דברים כאלו קונים רק בחנויות מקצועיות..
כן.. גם בחנויות בבני ברק או בכל ריכוז חרדי, [חלק מ]המוכרים רוכשים בעלי אקספרס ומוכרים כאן.
כדאי מאוד לרכוש בחנויות סגנון אייבורי וכדו'.

דבר נוסף, ישנם כמה פרמטרים לבחירת כרטיסי זיכרון. כך שהשיקול "מה הכי זול" ברכישת כרטיס, איננו נכון כלל וכלל.
למשל, כרטיס עם מהירות כתיבה נמוכה, לא יהיה שמיש בהסרטות כבדות וכדו'. ומי שלא מודע לפרטים הנ"ל, לא יבין למה חנות X מוכרת את הכרטיס שלה במחיר יקר יותר [לכאורה] מהחנות Y.. וזה פשוט טעות.
בדיוק כמו שגרפיקאי לא יחפש את המחשב 'הכי זול' בשוק, אלא את ה'הכי מתאים' לו מבחינת הצרכים שלו.

@נועה מ תכתבי מה הצרכים שלשמם את מעוניינת בכרטיס, ואשתדל להפנות אותך.

נערך לאחרונה ב:

דוד יצחק

משתמש פעיל
זה נכון, מומחה א' אמר לי פעם שכמעט כל מה שמייצרים בסין במחירים זולים, זה זיוף בתוכנה שמראה כאילו יש נפח עצום בדיסק, ובאמת הוא לא יכול להכיל רק כמות קטנה של GB.
אני ממילא לא מתכוון לקנות את זה אני מפחד שזה יהיה מידי כבד...
אפילו ב8 gb תמיד יש קצת פחות ממה שרשום( בערך 7.4 gb)
אפילו אלה שלא מזויפים

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
לא כדאי להכניס המון גיגה במצלמה
המצלמה נהיית איטית וכבדה מאוד
ולא תמיד היא מכילה כרטיס בעל נפח גדול

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה