עזרה כרטיסי הגרלה בתלמוד תורה

יש שדה

משתמש פעיל
שלום וברכה.
אני צריך לערוך הגרלה לתלמידי הת"ת. איך אני יוצר או מקבל, כרטיסי הגרלה לפחות עד 600?
ושאלה צדדית: איך אני מצמיד פורומים כאן באתר, לעצמי? כלומר יש שתי פורומים שאני שואל בהם, ותמיד אני צריך לגלול ולחפשם בין כל השאר, יש איזה קיצור שאוכל למצוא אותם בקלות?
תודה מראש

אבן שלמה

משתמש מקצוען
שלום וברכה.
אני צריך לערוך הגרלה לתלמידי הת"ת. איך אני יוצר או מקבל, כרטיסי הגרלה לפחות עד 600?
ושאלה צדדית: איך אני מצמיד פורומים כאן באתר, לעצמי? כלומר יש שתי פורומים שאני שואל בהם, ותמיד אני צריך לגלול ולחפשם בין כל השאר, יש איזה קיצור שאוכל למצוא אותם בקלות?
תודה מראש
אולי זה
https://www.prog.co.il/threads/תכנה-לעריכת-הגרלות.301085/

יש שדה

משתמש פעיל
קודם כל רציתי להודות שבכלל טרחתם להגיב.
דבר שני, חבר הראה לי דרך פשוטה. אני מאמין שהגאונים פה מכירים אותה אז אחסוך אותה מכם מרוב בושה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה