דרוש מידע כפתור Anti-Calc במגהץ קיטור טפאל

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איך משתמשים בכפתור הזה והאם הוא מקדם משהו בהסרת האבנית.
אני לוחץ עליו ולא רואה התפתחות כלשהי. בהוראות לא מצאתי כלל התייחסות לכפתור הזה חוץ מאמירה סתמית שהוא Anti-Calc.

אשמח לעזרתכם (האמת, בעיקר לעזרתכן), המגהץ מפוצץ אבנית.

ELO

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איזה דגם יש לך?
אני חושבת שהכפתור רק מראה שיש אבנית וצריך לנקות... (נדלק אור אדום)
יש לך פקק בתחתית המיכל שאפשר לסובב או לפתוח? אם כן נראה לי ששם את צריכה לפתוח, להוציא יש מעין כף ברזל, לשטוף ולהחזיר.
ככה זה אצלי בכל אופן...

עדינה הלפגוט

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
איזה דגם יש לך?
אני חושבת שהכפתור רק מראה שיש אבנית וצריך לנקות... (נדלק אור אדום)
יש לך פקק בתחתית המיכל שאפשר לסובב או לפתוח? אם כן נראה לי ששם את צריכה לפתוח, להוציא יש מעין כף ברזל, לשטוף ולהחזיר.
ככה זה אצלי בכל אופן...

בדיוק כך.
הכפתור הזה הוא בעצם נורה שנדלקת כשהחיישנים של המגהץ מזהים שיש צורך להסיר אבנית. כשהנורה נדלקת המגהץ מפסיק לעבוד ואחרי שמסירים את האבנית לוחצים עליו והמגהץ הנקי שב לעבוד.
אם המגהץ מלא באבנית, שווה לנקות בלי קשר לנורה שמשום מה לא נדלקה

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
בדיוק כך.
הכפתור הזה הוא בעצם נורה שנדלקת כשהחיישנים של המגהץ מזהים שיש צורך להסיר אבנית. כשהנורה נדלקת המגהץ מפסיק לעבוד ואחרי שמסירים את האבנית לוחצים עליו והמגהץ הנקי שב לעבוד.
אם המגהץ מלא באבנית, שווה לנקות בלי קשר לנורה שמשום מה לא נדלקה
יש בצד המגהץ משהו עגול שצריך לסובב אותו ולהוציא החוצה משהו שצריך לנקות אותו מאבנית ולהחזיר. (כשהמגהץ קר כמובן). וללחוץ שוב על הכפתור והוא אמור להכבות.
תודה על התגובות.
את השלב הזה עשיתי, ניקיתי את הכף הזאת שמושחלת מהפקק לחור בצד.
אצלי לא הבהבה נורת האנטי-קאלק אלא הנורה של אזהרת מים, זאת למרות שהמיכל מלא, לכן שיערתי שהבעיה היא חסימת אבנית.
הבעיה שכל העבודה לא עזרה, כפתור אזהרת מים מתחיל להבהב אחרי כמה עשרות שניות מתחילת פעולת המגהץ.

חשבתי שיש דרך ניקוי דרך כפתור האנטי קאלק, מתברר שלא (למה זה כפתור אם זה רק נורת אזהרה?).

מסתבר שנזדקק לשרך רגליים אל מעבדת תיקונים, אא"כ יעלו כאן פתרון קסם.

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נורת אזהרה נדלקת אוטומטית לאחר זמן כדי להזכיר לנקות את האבנית. כמו שאמרו לך, פותחים את ההברגה, מוציאים את ה'כף' שוטפים אותה תחת מי ברז ומחזירים למקום. לאחר הנקיון יש ללחוץ על הכפתור כדי לבטל את הבהוב הנורה. לאחר תקופה היא תדלק שוב כדי לאותת לנקות שוב.
מומלץ לנקות את התחתית עם ספוג הפלא כולל כניסה עדינה לחורים. ואת ה'כף' להשרות במים רותחים עם מלח לימון למשך לילה.

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תנסו למלאות את המגהץ בחומץ ולהדליק אותו, החומץ ירתח ויסיר את האבנית שבפנים.
לא מומלץ בכלל יכול להזיק ואח"כ להוציא הרבה פסולת בכל גיהוץ.
אלא אם כן את כותבת מניסיון אישי.

ELO

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חושבת שבאזהרות שלהם רשום לא למלאות חומץ... יכול להרוס.
יש לך את ההוראות? יתכן שתמצאי שם פתרון.
(אם אין לך מוכנה להסתכל בשבילך...)

מילה של...

משתמש רשום
אני מידי פעם עושה ניקיון קצת יותר יסודי מומלץ ביותר,
פותחים את הפתח הצדדי עם הכף, מטים את המגהץ שישפכו המים שבפנים, המים שיוצאים בדרך כלל מלוכלכים, לאחר שהמים יצאו ממלאים מים מהפתח הצדדי -בערך שליש מיכל, מנערים כשהפתח כלפי מעלה ושופכים,
חוזרים על הפעולה שוב ושוב עד שיוצאים מים נקיים לגמרי.

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
חושבת שבאזהרות שלהם רשום לא למלאות חומץ... יכול להרוס.
יש לך את ההוראות? יתכן שתמצאי שם פתרון.
(אם אין לך מוכנה להסתכל בשבילך...)
ההוראות המקוריות אבדו לי אבל מצאתי ברשת.
דווקא כן כותבים שם לנקות עם חומץ, כנראה זה יותר בטוח מחומרים להסרת אבנית או ממלח לימון.
אבל החומץ לא עזר לי, אני חושב לעבור לשלב הבא אל המלח לימון, הוא חזק יותר ובשימוש לא קבוע גם הוא לא אמור לגרום נזק.

לא נעים אבל המגהץ הזה לא נוקה מאבנית יותר משלוש שנים, דווקא את המיחמים והמכונת כביסה אני ממש מקפיד לנקות מדי פעם, על המגהץ לא חשבתי אף פעם.

שלמה בלושטיין

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לגבי החומץ אשתי עשתה אותו דבר במגהץ ועבד יופי
ואותו דבר עשתה גם כן במיחם שהיה עם שכבה עבה במיוחד של אבנית שלא ירדה בשום אופן ולאחר הרתחה חוזרת ונשנית עם חומץ בערך 7 פעמים לאט לאט כל פעם ירד קצת עד שלבסוף לא נשאר זכר
בהצלחה

יונלה

משתמש מקצוען
המנורה האדומה שנדלקה לך אמורה להדלק אחרי כל 20/30 (לא זוכרת מספר מדוייק) שעות של גיהוץ ,תזכורת לנקות מאבנית, אחרי שניקית לפי ההנחיות לעיל תלחצי לחיצה ארוכה על הלחצן ואז זה יכבה עד לפעם הבאה.

טיפ,
קניתי בקבוק חומץ סינטטי, השקוף, אני מכניסה בתוכו את ה"מזלג" של המגהץ, הוא לא נופל פנימה מכיוון שהפקק האדום מחזיק אותו מחוץ לבקבוק, אני משהה בערך חצי שעה, לפי הצורך, ומחזירה למגהץ אחרי ששטפתי את המיכל היטב, ללא חומרים.
את החומץ אני שומרת למטרה הזאת בלבד לפעמים הבאות.

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
המנורה האדומה שנדלקה לך אמורה להדלק אחרי כל 20/30 (לא זוכרת מספר מדוייק) שעות של גיהוץ ,תזכורת לנקות מאבנית, אחרי שניקית לפי ההנחיות לעיל תלחצי לחיצה ארוכה על הלחצן ואז זה יכבה עד לפעם הבאה.
נדלקת לי הנורב של הלחצן אזהרת מים, לא של האנטי-קאלק.
לזה הכוונה?

nekemp

משתמש רשום
אני חייבת עזרה דחופה, יש לי מגהץ טפאל דגם SV7112 הנורה של אנטי קאלק נדלקה לי, אני מבינה שזה אבנית, איך אני מורידה את הנורה, זאת אומרת, איך אני מנקה את האבנית???
אני תקועה וחייבת תשובה מהירה.
ממש תודה

יונלה

משתמש מקצוען
בצד ימין של המגהץ יש לך כיפה שקופה, הסירי אותה בחצי סיבוב, ואז יש ידית אדומה שזה בעצם המזלג שאותו צריך לנקות מאבנית.
תשלפי את המזלג הכיור, תנקי אותו עם חומץ או מסיר אבנית.
עדיף להחליף את המים שבמיכל.
מחזירים וממשיכים לגהץ.

הנורה שנדלקה לך- בלחיצה ארוכה עליה היא נכבית עד לפעם הבאה.

בהצלחה!

nekemp

משתמש רשום
תודה על המענה , אבל אין לי שם כיפה שקופה. זה כנראה לא דגם שיש שם...
תראי את התמונה של המגהץ

קבצים מצורפים

• מגהץ.PNG
    מגהץ.PNG
    KB 452 · צפיות: 68

יונלה

משתמש מקצוען
דגם שמעולם לא ראיתי,
נראה שאין לך בכלל מזלג כי המיכל חיצוני בלבד,
אז תנקי את המיכל הנשלף, השקוף ואז תאפסי את המנורה המהבהבת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה