כפל קצבאות אבטלה ואבטחת הכנסה

קופיקס

משתמש רשום
דחוף!!!!

האם אפשר לקבל גם אבטלה על הפסקת עבודה, וגם אבטחת הכנסה [מביטו"ל, לא מדבר על משרד הדתות זה משהוא אחר] למי שלא עובד ולא לומד, זה 2 סוגי קיצבאות עם קריטריונים שונים, [אבטלה נקבע לפי הסכום שהתקבל בעבודה בחודשים שלפני זה, ואבטחת הכנסה זה סכום הקבוע למחיה הבנוי לפי כל הכנסות שני בני הזוג וילדים וכו' וכו' עם תנאים מאד נוקשים] אבל שניהם בנויים על אבטלה ותלויים ברישום בשירות התעסוקה, האם אפשר לקבל שניהם בו זמנית או שאחד סותר לשני? יש טעם להגיש שני בקשות שונות על כל אחד מהם?

DAndna

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
לפני מספר שבועות אישרו את שני הקצבאות .
ומה שהם אישרו זה בעצם שאתה מקבל את הבטחת הכנסה מלא ואת האבטלה הם משלימים לך להגיע לסכום שאתם צריכים לקבל מהבטלה
דהיינו אבטלה פחות הבטחת הכנסה והם יוסיפו לכם את הפרש
לדוגמה: יש ללכם הבטחת הכנסה 2500 ואבטלה 4000 אז יתנו לכם 2500 הבטחת הכנסה ועוד 1500 אבטלה

קופיקס

משתמש רשום
ובאופן שהאבטלה פחותה מההבטחת הכנסה אז האבטלה לא רלוונטי? ואין טעם להגיש את האבטלה אחרי שהוגש אבטחת הכנסה או ש?

DAndna

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ובאופן שהאבטלה פחותה מההבטחת הכנסה אז האבטלה לא רלוונטי?

חושבת שכן,
האמת שאני לא הגשתי אבטלה,
לא חשבתי שאני זכאית, כי נגמרו לי הימים לניצול, אבל עקב תקנות הקורונה, אוטומטית שולמו לי ההפרשים על האבטלה,
אולי שווה לכם לברר...

פרידא

משתמש מקצוען
דחוף!!!!

האם אפשר לקבל גם אבטלה על הפסקת עבודה, וגם אבטחת הכנסה [מביטו"ל, לא מדבר על משרד הדתות זה משהוא אחר] למי שלא עובד ולא לומד, זה 2 סוגי קיצבאות עם קריטריונים שונים, [אבטלה נקבע לפי הסכום שהתקבל בעבודה בחודשים שלפני זה, ואבטחת הכנסה זה סכום הקבוע למחיה הבנוי לפי כל הכנסות שני בני הזוג וילדים וכו' וכו' עם תנאים מאד נוקשים] אבל שניהם בנויים על אבטלה ותלויים ברישום בשירות התעסוקה, האם אפשר לקבל שניהם בו זמנית או שאחד סותר לשני? יש טעם להגיש שני בקשות שונות על כל אחד מהם?
אני הבנתי מהם שמחשבים את האבטלה כמשכורת. אפשר לנסות בטבלה-

קופיקס

משתמש רשום
לא מספיק הבנתי תגובתכם, הטבלאות מוכר לי השאלה היא כשיש 2 סוגי קצבאות אחת של אבטחת הכנסה ואחת של אבטלה כשכל טבלה בהנפרד הוא סכום אחר לגמרי ממש מה קורה כשמגישים שניהם האם מקבלים שניהם יחד הגדול שבהם הקטן שבהם וכו'?

פרידא

משתמש מקצוען
לא מספיק הבנתי תגובתכם, הטבלאות מוכר לי השאלה היא כשיש 2 סוגי קצבאות אחת של אבטחת הכנסה ואחת של אבטלה כשכל טבלה בהנפרד הוא סכום אחר לגמרי ממש מה קורה כשמגישים שניהם האם מקבלים שניהם יחד הגדול שבהם הקטן שבהם וכו'?
הבנתי שאפשר לקבל את שניהם. מקבלים אבטלה, ולפי הזכאות מקבלים כתוספת הבטחת הכנסה. (מכניסים במחשבון את האבטלה כמשכורת). זה מה שאני הבנתי מהם, מקווה שאני לא טועה.

פרידא

משתמש מקצוען
חשוב לי לתקן - דיברתי עכשיו עם פקידה בביטוח לאומי ואמרה לי לא לסמוך על המחשבונים באתר, עדיף לנסות להגיש. חשוב לדעת שהאבטלה יכולה להיפגע מההבטחת הכנסה, אך אפשר לבחור אם לקבל או לא.
אפשר גם לפנות בצור קשר באתר האישי ולשאול אם יהיו זכאים או לא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה