כניסה חובה: פורום בניית אתרים מתמקצע!

ruti29

משתמש צעיר
D I G I T A L
מצטרפת ליוזמה

גם אני מסיימת קורס של פרוג עיצוב ובניית אתרים
מקוה שאוכל לעזור

יום טוב
רותי

גאולונת

משתמש מקצוען
כרגע - בונת אתרים בסיסיים, עדיין לומדת ומתמקצעת..
אשמח להצטרף..

ארז ליברמן

משתמש צעיר
תכניסו גם אותי...

מתמחה מתחיל:, קידום ושיווק באינטרנט .
sitebaker , html, flash, dreamweaver ,css
שיהיה בהצלחה לכולנו!

danielkatz

משתמש צעיר
D I G I T A L
מזל"ט על השדרוג!

תודה רבה למנהלינו היקר על ההשקעה!

אליעזר

משתמש רשום
אשמח להצטרף
בוגר הקורס עיצוב ובניית אתרים פרוג

מקווה שאוכל לתרום לחברי הפורום

מרדכי2

משתמש צעיר
D I G I T A L
ישר כח על היוזמה

מתכנת PHP

מקווה שאוכל לתרום בפורום

kcbv

משתמש צעיר
D I G I T A L
גם אני סיימתי קורס ואשמח ללמוד מכם המקצוענים.

g2035

משתמש פעיל
D I G I T A L
האם לאנשים הפשוטים שעדיין לא כ''כ מבינים בבניית אתרים לא יהיה הזכות לקרא וליכנס לפורום המכובד הזה?
אני למרות שאיני עוסק בבניית אתרים, אבל אני מטייל בפורום הזה.
אני מקוה שלא ייסגר בפני הדלתות.

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
רוצה להמשיך לצפות פה, לקרוא תשובות שאחרים שאלו ואחרים ענו, לשאול מדי פעם, אך מרגישה שהתווית "מצעב/ בונה אתרים" קצת גדולה עלי עדיין.
אז בינתיים תנו לי להיות פה, לשאול, אך אל תשנו לי את התווית.

כשאסיים את הפרויקט בעזר הקל יתברך, (אני בסיום קורס) אודיע לדוקטור הנכבד.

smargaliot

משתמש פעיל
D I G I T A L
מצטרף לברכות ולאיחולים...:)

רק שהייתי משאיר את האפשרות להכנסת שאלה פתוחה לכולם - רק למחוק את אלה שלא תורמים לפורום

בהצלחה

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מה זה נקרא "לכולם אך למחוק את אלו שלא תורמים" ומדוע זה סותר את מה שהדוקטור הציע.

וכן- כנראה שאלו שלא תורמים פשוט פחות יודעים. אם תתנו להם לשאול, ותענו, הם ידעו ויענו לדור הבא של המתלמדים. מה החכמה שרק היודעים ישאלו? זה לא תחום שכ"כ הרבה מומחים בו כך שכדאי שלא יכנסו עוד, להפך... נראה לי שאחוזים לא מעטים פה הם בשלבי למידה.

תלתל

משתמש מקצוען
D I G I T A L
ברכות על השדרוג
מתעסק בעיצוב ובניית אתרים, מצטרף לחבר'ה אך בינתיים לא רוצה לשנות את התווית.

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
עדכון: בינתיים יש בקבוצה 35 חברים (שביקשו להצטרף אתמול והיום).

התנאי לקבלה הוא נוכחות ופעילות בפורום, אין חשיבות לשאלה האם המשתמש חדש או וותיק בתחום (כולנו היינו חדשים, וכולנו נהיה וותיקים יום אחד).
בינתיים (עד אחרי ערך מוסף) כל מי שמגיב באשכול מצורף לקבוצה, ובהמשך נקבע קרטריונים לקבלת חברים חדשים, לפי הצורך, מי שחבר בכמה פורומים ומעוניין לשנות את התווית, יכול לפנות אלי באישי.

אורחים מזדמנים רשאים לשלוח הודעות, אולם במידה והם לא תורמות לפורום (פרסום אתרים חדשים\קורסים\בלוגים אישיים, ולא שאלות קונקרטיות) הם פשוט לא יאושרו.

אין מניעה שחבר שמשקיע בפורום, עוזר ונעזר לא יוכל לבקש חו"ד לאתר חדש או לפרסם אתר מעניין שלו, אולם אין סיבה שנאפשר זאת לכל אחד מבחוץ (זה לא פורום פירסומי, ובזמן האחרון זה קורה יותר מדי).

סטודיו נעה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מעצבת גרפית ובונה אתרים.
(לימודי תעודה במרכז החרדי בירושלים, עיצוב גרפי ומולטימדיה)
אשמח להשתייך גם לקבוצה זו! (וכמובן להשאר גם -כמו עד עכשיו- בעיצוב הגרפי)
תודה רבה ובהצלחה

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אצלי הכתיבה בפורום מותנית בד"כ בקבלת פרוייקטים של בניית אתרים.
יש תקופות של פעילות רבה ויש תקופות שמבחינת בניית אתרים זה מת
אז תשתדלו מאד מאד לא לחסום אותי.

נמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שלום רב, עד עכשיו הייתי צופה בפורום. בע"ה אני לקראת סיום קורס עיצוב אתרים ומתחילה כעת את פרויקט הגמר שלי ואשתדל בל"נ להיות פעילה. (אני נשארת בנתיים בתגית עיצוב גרפי)

smargaliot

משתמש פעיל
D I G I T A L
הייתי משאיר את האפשרות להכניס שאלה לפורום בניית אתרים פתוחה לכל החברים בפרוג
במידה ותהיה שאלה שלא תורמת ולא קשורה לפורום בניית אתרים אפשר להוריד את השאלה
אני חושב שיש הרבה שלא פה בצורה קבועה אבל נוגעים לפעמים בעולם האינטרנט ויכולים להעלות פה בפורום שאלות מענינות ומאתגרות
זה קורה לי הרבה עם לקוחות שלא מבינים באינטרנט, אבל בשאלות שהם מעלים הם בעצם מעלים כיוונים שלא היינו חושבים עליהם מעצמינו
דבר נוסף שחשוב לזכור - אנו כבוני אתרים צריכים גם לדעת מה יודעים וחושבים "מבחוץ" - אלה שלא בתחום, זה עוזר מאד בכל השלבים של בניית אתר ללקוח שלא מבין אינטרנט

נכתב ע"י TIP X;407356:
מה זה נקרא "לכולם אך למחוק את אלו שלא תורמים" ומדוע זה סותר את מה שהדוקטור הציע.

וכן- כנראה שאלו שלא תורמים פשוט פחות יודעים. אם תתנו להם לשאול, ותענו, הם ידעו ויענו לדור הבא של המתלמדים. מה החכמה שרק היודעים ישאלו? זה לא תחום שכ"כ הרבה מומחים בו כך שכדאי שלא יכנסו עוד, להפך... נראה לי שאחוזים לא מעטים פה הם בשלבי למידה.

מיליארד

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני ישמח אם תהיה לי את האפשרות לשאול מדי פעם שאלות בפורום, ועם זאת שהתגית לא תשתנה...

אוש

משתמש צעיר
ישר כח על היוזמה, סוף סוף...

אשמח להצטרף לקבוצה, אך מאחר ואני גם עוסקת בעיצוב גרפי אולי ינתן לרשום "עיצוב גרפי ובניית אתרי אינטרנט"??? :)

ואני מקווה שלא יעשו מושבים מקבילים, שלא נפסיד מכאן ומכאן... (אולי צריך יום עיון נפרד למעצבי ובוני אתרי אינטרנט?)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה