כן, כן...תחפושות!

מצב
הנושא נעול.

yelbh

משתמש רשום
יש לי ילד בן 5 ובאלי לחפש אותו לחייל אנגלי מה אני יכולה לעשות לילדה בת שלוש ותאומים שני שנה וחצי? אשמח לרעיונות
לילדה מלכת אנגליה... (המשלוח מנות היה ברעיון של תה, שזה סמל האנגליים). תעשי את התאומים גם חיליים אנגליים.
מכס שחור, חולצות צווארון אדומות, בתוספת אלמנטים זהובים...

yelbh

משתמש רשום
שאלה-- האם הילדים נהנו מהתחפושת?
הגדולה שלי בת ה 8.5 רוצה להתחפש לכפריה, והיא גם רוצה שהקטנה בת ה 3 תתחפש לאותו קונספט.
אני לא רוצה שהקטנה תתחפש למשהו שהיא לא מבינה. ושכולם בגן יהיו פרפרות\דבורות והיא תהיה שונה??
מה אומרת
מה דעתכן?
מקפיצה!!
בבקשה תגובתכן, רעיון למשהו קשור לילדה בת 3, שאחים שלה כפריים...

yelbh

משתמש רשום
יש למשהי רעיון לתחפושת שיכולה להתאים לחצאית הזו?
כבר קנית?
כי מאד פשוט להכין חצאית טוטו.
קונים גומי, ורשתות בחנויות בדים ואפילו בסדקית , באיזה צבעים שאת רוצה. חותכים לרצועות דקות, כפול מהאורך שאת צריכה , וקושרים על הגומי. יוצא מהמם ונפוח. כמו הליצנית שמשהי הביאה בעמוד 97

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
מחפשת רעיון לביצוע של מוכרת ימבמבם לילדה בת שנתיים וחצי- אבל לא מסרבל- כמו לסחוב עגלה של ימבמבם וכו'.....

ZYBM10

משתמש רשום
לסעודת פורים הכנתי מוס שנראה כמו גלידה (בכוסית גבוהה מתרחבת - מוס נוגט, רוטב שוקולד מעל, וקצפת עם צבע מאכל ירוק ותמצית טעם בטעם פיסטוק מלמעלה כאילו הגלידה, על זה פיזרתי סוכריות ירוקות, היה מהמם!
וצירפתי לכל משלוח מנות כזה
https://he.aliexpress.com/item/32858440225.html?
בזמנו זה עלה לי פחות)
[/QUOTE
את משקיענית באופן לא נורמלי!!!!!

התלהבתי ברמות הזויות!!!!!
והכיתוב- מאלף!!!!!

אנטר | גרפיקה ווידאו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מחפשת תחפושת לשני אחים (בנים) מתוקים!
הגדול בן שנתיים וחצי
הקטן בן שנה...

רעיונות? או שאולי יש למשהו לתת לי?!

הר

משתמש מקצוען
יש לכם רעיון איך אפשר לבצע תחפושת לילדה בת שנתיים
אני רוצה לעשות משהו -בסוכר\מתיקות בכמות גבוהה...

האם הצלחת לעשות בסוף משהו עם המתיקות בכמות גבוהה?
אני רוצה להכין מכונת מסטיקים/ סוכריות, ולהדפיס מאחורה את הסמל החדש של מתיקות בכמות גבוהה.
אני צריכה שמישהי תשנה לי את הכיתוב בסמל המצ"ב.
זה פחות או יותר הרעיון, בתקווה שיבוצע.
ומי שיודעת לשנות ורוצה לעזור לי, אודה מאוד לשינוי המילה סוכר במילה מתיקות.
{{img}}

קבצים מצורפים

• unnamed.png
    unnamed.png
    KB 54 · צפיות: 206
  • SSS_l.jpg
    SSS_l.jpg
    KB 37.1 · צפיות: 221

yelbh

משתמש רשום
מחפשת רעיון לביצוע של מוכרת ימבמבם לילדה בת שנתיים וחצי- אבל לא מסרבל- כמו לסחוב עגלה של ימבמבם וכו'.....
ראיתי שהדביקו אקרילן, בסיר חד פעמי. והילדה החזיקה את הסיר. רק גיסתי שעשתה כך, אמרה שמהמסיבה בכיתה ועד פורים האקרילן דעך, אז היא הכינה חדש לפורים.

yelbh

משתמש רשום
משכירה תחפושת כבשה מהממת, לגיל שנתיים (מידה 24M)
להשכרה ב 70 ש"ח.
תחפושת מושקעת ואיכותית, בד מהמם ונעים
משכירה כולל בסיס שחור.

צפה בקובץ המצורף 590492 צפה בקובץ המצורף 590494 צפה בקובץ המצורף 590498
זה עשוי לבד?
זה תפירה או בדבק חם?
התינוק שלי, רק בן חצי שנה.
זה פשוט מושלם!

.A.R.G

משתמש חדש
שאלה-- האם הילדים נהנו מהתחפושת?
הגדולה שלי בת ה 8.5 רוצה להתחפש לכפריה, והיא גם רוצה שהקטנה בת ה 3 תתחפש לאותו קונספט.
אני לא רוצה שהקטנה תתחפש למשהו שהיא לא מבינה. ושכולם בגן יהיו פרפרות\דבורות והיא תהיה שונה??
מה אומרת
מה דעתכן?
רוב התחפושות נמכרו נשארו 2 תחפושות לילדות בגילאי 2-3 ו6-7(עם מכפלת)
למעוניינת בפירוט ועוד תמונות מוזמנת לפנות ל:<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> או למס :0527695117

.A.R.G

משתמש חדש
תחפושות ילדי כפר אותנטיים למכירה (תמונות מצורפות)
2 סטים של ילדים כפריים
סט 1: ילדה גיל 5/6
ילד 4/5
ילדה 2/3
תינוק/ת 9-18 M
סט 2: ילד 4/5
ילדה 3/4
ילדה 1.5/3
לפרטים נוספים ועוד תמונות ניתן לפנות ל:<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> או ל0527695117 צפה בקובץ המצורף 598592
נשארו רק 2 תחפושות ילדות כפריות מידות 2-3 ו6 ניתן לפנות למייל

cyp

משתמש מקצוען
משכירה גם השנה את הליצנים המושקעים באלו,
כמו שרואים בתמונה זה מיועד ל2 בנים בגילאי 3-5 אבל מי שלקחה שנה שעברה ביקשה שהתחפושת הגדולה תתאים לבת ושינינו את המכנס לחצאית.. אז אפשר להשאיר חצאית או להחזיר למכנס לפי דרישה...
משכירה קומפלט כולל הכול, נעליים, גרביונים, משקפיים, חולצה ומכנס וכובע ב100 שקל לשתי התחפושות..
הקודמת זוכה...צפה בקובץ המצורף DSC03642.jpg

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה