כן, כן...תחפושות!

מצב
הנושא נעול.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
כלה, צריך להוסיף חולצת בסיס

כלה, צריך להוסיף שרוולים.PNG

פיר

משתמש סופר מקצוען
אני משוטטת כבר כמה ימים באליאקספרס ומגלה ים של תחפושות מתוקות לילדים מגיל עריסה ועד 3-4 בערך. האם יש מי שמעונין בקישורים? חשבתילעצמי שחבל להחמיץ, המחירים מצויינים והגימורים מתוקים מאוד.

אם יהיו קופצים על ההצעה (קרי: תודות) אכניס לכאן קישורים למגוון תחפושות. שנה טובה!
אשמח אני מחפשת תחפושת חיל לבחור בן 18 שמאוןד רוצה לחוות את החויה.
שנה טובה ומתוקה.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני הזמנתי את הוורוד שנה שעברה, לתחפושת נסיכה
הבנות כל כך אהבו את השמלה שהיו מוכנות למחול לי על ההעזה שלי שהחלטתי עבורן למה להתחפש :)
רק שימי לב - האורך הרשום הוא עבור הטול בלבד. בפועל הבטנה יותר קצרה אז כדאי להזמין מה שארוך מהברך בכמה סנטימר, כדי שהברך תהיה בוודאות מכוסה בבטנה.

lea.dev.top

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני משוטטת כבר כמה ימים באליאקספרס ומגלה ים של תחפושות מתוקות לילדים מגיל עריסה ועד 3-4 בערך. האם יש מי שמעונין בקישורים? חשבתילעצמי שחבל להחמיץ, המחירים מצויינים והגימורים מתוקים מאוד.

אם יהיו קופצים על ההצעה (קרי: תודות) אכניס לכאן קישורים למגוון תחפושות. שנה טובה!
דרך מקורית להשיג תודות...:confused:

B&B

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

רחל שמש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
סליחה על הסטת הנושא אבל חשוב להבהיר שהבעייתיות היא רק כשיודעים מה המקור, ופשוט וברור שאין מצווה לדעת.
הרגישות לעניין מצויה בעיקר אצל חוצניקים שראו את החגיגות של הגויים עם כל האיבזור המלא שלהם. ומי שאינו יודע - בכלל לא ברור שעליו להימנע מלהתחפש לדלעת, או להשתמש בקישוטים לסוכות שיוצרו בסין לכבוד ה...
מכירה משפחה שאינם זורקים על החתן נצנצים כי גם זה מגיע משם. (המקור הוא להשליך גרגרי חיטה)

מי אמר לך שהבעיה היא רק כשיודעים?
ועכשיו כשנודע לך - את רוצה לתלות בסוכה שלך קישוטים שיוצרו עם כוונות לחגא נוצרית?

והערת שוליים: נכון שמי שלא יודע - לא יכול להימנע מכך כי אינו יודע ממה להימנע,
אבל אם תפתחי רש"י על הפס' "...לא תלמד לעשות כתועבות הגויים ההם" בפרשת שופטים תראי שיש ענין ללמוד כדי לדעת ממה להיזהר (דברים י"ח ט)

נערך לאחרונה ב:

מריונטה

משתמש פעיל
ביררתי את העניין עם תלמיד חכם והסביר לי כך:
יש דברים שהם ממש ממש סמל של גויים כמו הדלעת, וסנטה ועוד..
אלו הם דברים שאסורים ליהודים בכל אופן שהוא, ומי שאינו יודע וכן משתמש בהם עובר לא עובר עבירה כי לא ידע, ומי שכן יודע - לא ראוי לו להינות מהם ואין זה נכלל באיסור של לא ללמוד מכל תועבות הגויים.
מי אמר לך שהבעיה היא רק כשיודעים?
ועכשיו כשנודע לך - את רוצה לתלות בסוכה שלך קישוטים שיוצרו עם כוונות לחגא נוצרית?
לעניין השרשראות אין שום בעיה להשתמש בהן מאחר והן לא מסמלות את החג הנוצרי, בסך הכל הם משתמשים בהם בחגאותיהם.
אנשים שהתגוררו בסמוך לגויים נמנעים להשתמש כי יש להם רגישות מיוחדת לעניין ובוודאי שיקבלו על כך שכר, ורגישיות כידע משתנות מאחד לשני.

מריונטה

משתמש פעיל
לקינוח,
באחד העיתונים החרדיים לנשים התפרסמה בערב פורים האחרון תמונות של תחפושות ואיך אם לא? אחת התחפושות היתה הדלעת. :eek:

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה