התייעצות כמה תשקיעו בשביל עבודת צבע ביתית נקייה?

רבנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
מפרסם בשביל חבר:
הוצע לי להשקיע ע´´י יבואן בגלילי ניילון עבור עבודות צבע, גליל שבשני קצותיו יש פס דבק ברוחב 5 ס´´מ המיועד להדבקה על הפנלים. הניילון ברוחב 80-100 ס´´מ,
כך הרווח כפול ומשולש:
  • גם לא נוטף צבע על הפנלים
  • גם הרווחנו על הדרך רצפה נקייה ועבודה מבריקה.
  • ואגב ניתן להשתמש בו גם לעיטוף רהיטים בבית לפני הסיוד.
אשמח שתענו לי בכנות האם אתם תוסיפו את זה לעלות החומר? ולמי נראה לכם זה מתאים למקצוענים / פרטיים?
המחיר לגליל 45 מטר ללקוח יעלה 65 ש"ח לפני מע"מ .

אגב, הצעתי לו שם למוצר הזה, אולי הוא מתאים יותר לאשכול ענווים:
ניי-לא-מתלכלך

נערך לאחרונה ב:

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם זה עושה את העבודה, אני ברור הייתי לוקח. זה כלום כסף ביחס לנזקים שנשארים על הפנלים והרהיטים.

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
הרעיון גאוני.
הקצוענים משתמשים היום עם גלילי ניילון רגילים / גלילי קרטון, לא בטוח שכדאי להם להתעסק עם הדבקה בצדדים וכו', לענ"ד יותר פרקטי ללקוחות פרטיים.

רבנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הרעיון גאוני.
הקצוענים משתמשים היום עם גלילי ניילון רגילים / גלילי קרטון, לא בטוח שכדאי להם להתעסק עם הדבקה בצדדים וכו', לענ"ד יותר פרקטי ללקוחות פרטיים.
אבל זה לא פותר את הבעיה של הנזילות בפנלים!

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
אבל זה לא פותר את הבעיה של הנזילות בפנלים!
הם משתמשים בשביל זה עם מסקינג טייפ / דבק נייר.

כל זמן שהעובדים בענפי הבניה השונים יהיו ערבים, העבודה תהיה ערבית...יש בעולם המווון כלי עבודה שמייעלים ומקצרים את זמן העבודה אך בישראל עובדים כמו ערבים = מריחת זמן ושיטות עבודה משנות התרפפו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה