כמה שאלות על ריקו (swagrass)

רחלי ר

משתמש מקצוען
א. גם לכם הדף זז, והשוליים יוצאים באלכסון, למרות שסידרתם את התוחמים במגירה לגודל A4 בול, או שרק לי??
ב. איך מדפיסים דוח שימוש במכונה? חיפשתי ולא מצאתי
ג. המכונה לוקחת לי שני דפים כל פעם, למרות שדיפדפתי אותם היטב....

תודה!

דפוס נטו

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אם ההדפסה לא ישרה ביחס לדף, אפשר לשחק עם זה לבד, ואם זה לא עוזר מומלץ שטכנאי יעשה את זה. [קשה להסביר בכתב כיצד עושים את זה]
לקיחת דפים כפולים אם הדפים מאווררים היטב זה יכול להיות בגלל לחות, או שיש בעיה במכונה [גלגלים שחוקים ועוד...]

דפוס צילום ראשון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אם קנית את המדפסת אצל טופטק תפנה לאיציק הוא נותן אחלה שירות

רחלי ר

משתמש מקצוען
תודה על תגובותיכם!

אם קנית את המדפסת אצל טופטק תפנה לאיציק הוא נותן אחלה שירות
הוא נותן אחלה שירות, אבל תמיד התשובה תהיה בסוג של: תריצי, תנסי, שחקי עם זה. דוחות? זה רק במס הכנסה... מרגיש לי שאין לו עצבים לקושיות.... וייתכן בהחלט שזה קשור להיקף שלי כרגע....

כללית, חשוב לי להדגיש, הם 100%, ואני שיגעתי אותם כמו שצריך. הם הכי טובים בתחום, אין ספק!

לקיחת דפים כפולים אם הדפים מאווררים היטב זה יכול להיות בגלל לחות, או שיש בעיה במכונה [גלגלים שחוקים ועוד...]
גלגלים שחוקים, לא נראה לי שהספקתי לשחוק אותם כל כך בחצי השנה שלהם על הכביש - - -
העניין של האוורור מעניין מה שאתה אומר, ייתכן שתנאי מזג האויר גורמים לזה?
הם מאוכסנים אצלי בתוך חדר מאוורר, בתוך אריזת הניילון שלהם, ואני שולפת כל פעם כמות קטנה מהשקית. מה יכול להיות??
זו תופעה שמשגעת אותי, כרגע אני מכניסה אחד אחד!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה