כמה שאלות בקיצורי דרך באפטר

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אשמח למי שתוכל לענות לי על השאלות הבאות באפטר:
1. איך אני מגיעה עם הסמן אוטומטית לתחילת הWORKERIA? (כמובן בקיצורי מקלדת).
2. יש לי כמה שכבות רודפות אחת אחרי השניה, אני רוצה להזיז את כולן כך שהראשונה תהיה במיקום הסמן והאחרות תשארנה רודפות אחת אחרי השניה, אם אני עושה סוגריים רבועים במקלדת הוא מיישר לי את כל השכבות לסמן, ואני רוצה רק את הראשונה ושתשארנה כסדר. איך עושים זאת?
3. כדי להאיץ או להאט את השכבה משחקים באחוזים של הstretch, אם אני שמה את הסמן במיקום מסוים ואני רוצה להאיץ את השכבה עד לסמן, קשה לדייק זאת ע"י שינוי המספרים באחוזים, האם יש איזה קיצור כמו בפרימייר שעושים X במקלדת ואז עם העכבר מאיצים או מאיטים את השכבה?
4. יש לי טקסט שנמצא בקומפו' שבתוך קומפו' ואני רוצה לדגום צבע מטקסט שנמצא בקומפו' הראשית, מה שעשיתי שהעתקתי את הטקסט שממנו אני רוצה לדגום לקומפו' הפנימית, ואחרי הדגימה מחקתי אותו, יש דרך יותר קצרה לעשות זאת?
5. כשנכנסתי לקומפו' שבתוך קומפו' שבתוך קומפו' ואני רוצה לחזור אחורה לקומפו' הקודמת אך לא הראשית, יש איזה חץ או משהו בלחיצת כפתור שאפשר לחזור אחד אחורה? או שצריך כל פעם לחפש את הקומפו' הרצויה ולהכנס אליה?
6. בסגירה של הסרט על מה סוגרים שיהיה הכי איכותי? כשהיה לי את CS6 סגרתי על H.264, אך עכשיו יש לי את CC 2019 ואין לי את האופציה הנ"ל, אז על מה סוגרים את הסרט?

עד כאן בינתיים, ואודה מאד למי שתקדיש כמה דקות מזמנה ותענה על השאלות לעיל.
תודה!!!

סולידית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
  1. הקיצור HOME [מעל החיצים במקלדת] מביא לתחילת הWORKAREA .
  2. אין קיצור דרך להגיע ישר לאיזור הסמן אבל יש סקריפטים לSHIFT. [אפשר להזיז ע"י SHIFT + CTRL + PAGE UP / DOWN הוא מזיז כל 10 פרמיים את כל השכבות המסומנות קדימה/ אחורה ]
  3. TIME REMAPING וע"י הקיפרמים להזיז ולמקם מחדש.
  4. צבע ניתן לדגום מכל מקום ע"י הטפטפת ללא כניסה אבל בתנאי שזה צבע שטוח ולא טקסטורה / LAYER STYLE / אפקט כלשהוא] [גם לזה יש סקריפט כדי לשמור צבע ולעבוד איתו קבוע, או ע"י כתיבת ביטוי ל COLOR EXPRESSION]
  5. ברגע שאת זוכרת את שם הקומפ' את יכולה לבחור אותה דרך הFLOWCHART [סימן של תרשים ליד האיקון של שכבות בישניות] כך שתוכלי לבחור בלחיצה את הקומפ' הפנימית מהקומפ' הראשית.
  6. מגרסאות CC הם הוציאו את H.264 מאפטר עצמה לMEDIA ENCODER . כך שהנתונים הם אותו דבר רק דרך התוכנה החיצונית

הרבה הצלחה!

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
  1. הקיצור HOME [מעל החיצים במקלדת] מביא לתחילת הWORKAREA .
  2. אין קיצור דרך להגיע ישר לאיזור הסמן אבל יש סקריפטים לSHIFT. [אפשר להזיז ע"י SHIFT + CTRL + PAGE UP / DOWN הוא מזיז כל 10 פרמיים את כל השכבות המסומנות קדימה/ אחורה ]
  3. TIME REMAPING וע"י הקיפרמים להזיז ולמקם מחדש.
  4. צבע ניתן לדגום מכל מקום ע"י הטפטפת ללא כניסה אבל בתנאי שזה צבע שטוח ולא טקסטורה / LAYER STYLE / אפקט כלשהוא] [גם לזה יש סקריפט כדי לשמור צבע ולעבוד איתו קבוע, או ע"י כתיבת ביטוי ל COLOR EXPRESSION]
  5. ברגע שאת זוכרת את שם הקומפ' את יכולה לבחור אותה דרך הFLOWCHART [סימן של תרשים ליד האיקון של שכבות בישניות] כך שתוכלי לבחור בלחיצה את הקומפ' הפנימית מהקומפ' הראשית.
  6. מגרסאות CC הם הוציאו את H.264 מאפטר עצמה לMEDIA ENCODER . כך שהנתונים הם אותו דבר רק דרך התוכנה החיצונית

הרבה הצלחה!
תודה על התשובות המפורטות, אך יש לי גם עליהן שאלות:
1. HOME מביא לי לתחילת הטיימליין ולא לתחילת הWORKAREA.
2. איך אני משיגה את הסקריפטים לSHIFT?
3. ב- TIME REMAPING שוב המשחק בקיפרמים הוא ע"י הזזתם עם העכבר וקשה לדייק עם זה, אני רוצה קיצור שאיפה שאני שמה את הסמן ע"י לחיצת כפתור הוא מביא את הקיפריים הרצוי למקום הסמן, ולא צריך לגרור עם העכבר, יש כזה דבר?
5. תודה! לא ידעתי מהאופציה הזו וחיפשתי כל פעם בכל החלוניות הפתוחות של הקומפו', ואגב איך אפשר לסגור את כל החלוניות של הקומפו' הפתוחות בפעם אחת ולא לסגור אחת אחת?
6. אשמח לקבל פרוט איך מגיעים ל-MEDIA ENCODER ואיך סוגרים שם סרט באיכות הכי גבוהה?
תודה ענקית על העזרה!

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
תודה על התשובות המפורטות, אך יש לי גם עליהן שאלות:
1. HOME מביא לי לתחילת הטיימליין ולא לתחילת הWORKAREA.
2. איך אני משיגה את הסקריפטים לSHIFT?
3. ב- TIME REMAPING שוב המשחק בקיפרמים הוא ע"י הזזתם עם העכבר וקשה לדייק עם זה, אני רוצה קיצור שאיפה שאני שמה את הסמן ע"י לחיצת כפתור הוא מביא את הקיפריים הרצוי למקום הסמן, ולא צריך לגרור עם העכבר, יש כזה דבר?
5. תודה! לא ידעתי מהאופציה הזו וחיפשתי כל פעם בכל החלוניות הפתוחות של הקומפו', ואגב איך אפשר לסגור את כל החלוניות של הקומפו' הפתוחות בפעם אחת ולא לסגור אחת אחת?
6. אשמח לקבל פרוט איך מגיעים ל-MEDIA ENCODER ואיך סוגרים שם סרט באיכות הכי גבוהה?
תודה ענקית על העזרה!
אשמח מאד אם מישהי תוכל לענות לי על השאלות הנ"ל, תודה!!!

מלכי שפירא

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא יודעת על הכל אבל:
1. את יכולה להגדיר לו בחלונית התצוגה שכל פעם שאת מפעילה זה מתחיל לך מתחילת הWORKAREA.
6. האופציה הראשונה בEXPORT זה יצוא דרך MEDIA ENCODER, אבל זו תוכנה שצריך להתקין על המחשב, אם לא זה פשוט לא שולח את זה.. אז תבדקי את זה.
לגבי איכות גבוהה, כשאת בתוכנה מקליקה על השם של השכבה ש"הגיעה" מאפטר, זה שולח אותך להגדרות כמו בפרמייר.
לגבי שאר השאלות, 2 לא הבנתי:rolleyes:, 3,5 לא ידוע לי על קיצור.

סולידית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
1. האותיות J ו K מביאות קדימה ואחורה בטיימלין לפי הWORKARE [אם שום שכבה לא מסומנת ] .
וכן הם גם נותנים את האפשרות לקפוץ בין קיפרמים באם השכבה מסומנת .

2. זה סקריפט שקונים מפה: [ערכתי שוב, שכחתי להדביק את הקישור]
הסקריפט חינמי אפשר לכתוב 0 בחלון על התשלום, וזה יעבוד.

3. לא יודעת למה זה מסובך לך כ"כ צורת העבודה עם TIMEREMAPING קלה בדיוק כמו הכלי של X בפרמייר.
CTRL + ALT +T מביא את המעטפת זמן ומיד אחר כך את לוקחת את יוצרת קיפריים בפריים שאת מעונינת למהר או להאט ומזיזה את הקיפריים למיקום שרצית .
זאת האפשרות הכי זריזה שיש באפטר.

5. CTRL +W סוגר חלונית אחת . לא ידוע לי על סגירה מרובה מבלי לסגור את התוכנה.

6. בעיקרון אם יש לך פרמייר בד"כ בגרסאות המתקדמות כבר אוטומטית מותקן גם מדיה אנקודר.
שליחה של הקובץ ע"י CTRL + ALT + M . והתוכנה נפתחת שם יש אופציה של H.264 ובתבנית ניתן להגדיר HIGH QUALITY ..

בהצלחה!

נערך לאחרונה ב:

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
1. האותיות J ו K מביאות קדימה ואחורה בטיימלין לפי הWORKARE [אם שום שכבה לא מסומנת ] .

3. לא יודעת למה זה מסובך לך כ"כ צורת העבודה עם TIMEREMAPING קלה בדיוק כמו הכלי של X בפרמייר.
CTRL + ALT +T מביא את המעטפת זמן ומיד אחר כך את לוקחת את יוצרת קיפריים בפריים שאת מעונינת למהר או להאט ומזיזה את הקיפריים למיקום שרצית .

6. בעיקרון אם יש לך פרמייר בד"כ בגרסאות המתקדמות כבר אוטומטית מותקן גם מדיה אנקודר.
שליחה של הקובץ ע"י CTRL + ALT + M . והתוכנה נפתחת שם יש אופציה של H.264 ובתבנית ניתן להגדיר HIGH QUALITY ..

בהצלחה!
שידרגתי את האפטר לגירסה מתקדמת אך לא את האנקודר ולכן הוא לא נפתח לי, בינתיים עד שאעדכן גירסה, איזה סגירה הכי איכותית מבין האופציות שיש באפטר עצמה?

סולידית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
בגרסאות המתקדמות של אפטר כל מה שנמצא בסגירה פנימית זה איכויות גבוהות ללא דחיסה , או דחיסה מינמלית ממש. כך שהרידנורים הם כבדים מאד! והגודל של הוידאו יכול להגיע לעשרות ג'יגות במהירות.
אין שם מי יודע מה אופציות .
אם יש לך QUICKTIME בפורמטים [צריך להתקין את התוכנה של קוויקטיים כדי שהפורמט יתווסף] תוכלי לסגור על הפורמט הזה בקידוד של H.264 T.

בהצלחה!

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים

אני מנסה להרשם לאתר ונותן לי את ההודעה הבאה.
יש לך מושג אולי מה זה אומר?
ותודה על כל העזרה!

קבצים מצורפים

• לכידה.JPG
    לכידה.JPG
    KB 22.3 · צפיות: 15

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
בגרסאות המתקדמות של אפטר כל מה שנמצא בסגירה פנימית זה איכויות גבוהות ללא דחיסה , או דחיסה מינמלית ממש. כך שהרידנורים הם כבדים מאד! והגודל של הוידאו יכול להגיע לעשרות ג'יגות במהירות.
אין שם מי יודע מה אופציות .
אם יש לך QUICKTIME בפורמטים [צריך להתקין את התוכנה של קוויקטיים כדי שהפורמט יתווסף] תוכלי לסגור על הפורמט הזה בקידוד של H.264 T.

בהצלחה!
סגרתי על QUICKTIME, מה הכוונה בקידוד של H.264 T?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה