כמה עולה תוכנת מנגה?

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
גרסת ה PRO עולה 49.99$ וגרסת ה EX עולה 219$ (ההפרש מוזר אבל זה מה שאני רואה כאן עכשיו)
בהצלחה

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
קונים מהאתר שלהם - למרות שנראה לי שראיתי פעם באתר אחר אבל מן הסתם זה יותר יקר.
תבקשי שיפתחו כדי לקנות ואם לא - יכול להיות שאת יכולה לקנות דרך מחשב אחר ולקבל את הסיריאל נמבר ולהתקין אצלך- נראה לי ככה- תבררי
מה ההבדל בינהם? אני לא ממש יודעת - אני יודעת שה EX עם יותר אפשרויות כמו למשל שאפשר לפתוח קובץ של כמה עמודים. לי יש את הרגיל. כרגע מספיק לי. תלוי מה בדיוק הצריכם שלך.
ותמיד אפשר להתחיל עם הרגיל ולהשתדרג אחר כך.
מצאתי באתר שלהם את ההבדלים - מצרפת. 1.JPG

קבצים מצורפים

• קליפ סטודיו.pdf
    KB 306 · צפיות: 18

מלכי וולף

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני צריכה לבקש מאתרוג שיפתחו לי את זה,
בואי בואי בואי נשמה.
לפני שאת הולכת לקנות לך מנגה,
טלפון קטן אחד,
ויש לך נטפרי ונגמרו המשחקים ההם של רובוט אוטומטי- הצטרפות לקבוצת X- תפתחו לי- לא הקישור הזה- פתיחה אבסולוטית של אתר מלוכלך

סרבר(כהן) שפרה

משתמש סופר מקצוען עיצוב ובניית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכון,
צודקת לגמרי.
עד לא מזמן היה לי נטפרי ובשלב מסוים החלפתי לאתרוג בשביל שאוכל לעבוד על הפרויקט שלי בתכנות,
באמת בקטע הזה נטפרי הרבה יותר נורמלי...
אני צכה לבדוק אם עכשיו אני יכולה להחליף לנטפרי... (זה לא תלוי רק בי)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה