כמה עולה לי בש"ח חשמל הפעלה של מזגן 2.5 כוחות סוס לשעה

mhhhdm

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
כמה עולה לי בש"ח חשמל הפעלה של מזגן 2.5 כוחות סוס לשעה

lmaof

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תלוי בחברה והדגם
פשוט תבדקו כמה וואט זה צורך כל 1000 וואט עולה קוט"ש בשעת הפעלה שזה היום 57.35 אג'

mhhhdm

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י lmaof;1705403:
תלוי בחברה והדגם
פשוט תבדקו כמה וואט זה צורך כל 1000 וואט עולה קוט"ש בשעת הפעלה שזה היום 57.35 אג'

ממש חידוש בשבילי .. חשבתי שעולה הרבה יותר ... אבל ממש בערך זה אמור לצאת לי 180 בערך(3*57.35) אגורות לשעה או שיש הבדל מהותי בין המזגנים למרות כוח סוס דומה?

ANONYMUS

משתמש מקצוען
כח סוס הוא 750 וואט
2.5 כח סוס זה 2.קילו וואט(קצת פחות).
ז"א יוצא בערך 1.2 שח לשעה.
זה במצב שהמזגן עובד בלי הפסקה כל השעה,
אבל אם באמצע הוא מפסיק בגלל טרמוסטט , זה עולה עוד פחות.

ANONYMUS

משתמש מקצוען
נכתב ע"י lmaof;1705454:
אין בזה כלל גורף במזגנים ישנים אם דירוג G זה בטח יותר

גם דירות ישנות עם 70 מ"ר זה בטח איזה 80 מ"ר של היום...

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לנו אמרו שכל הדירוגים זה קשקוש גדול, זה רק שיווק, איך אחד החנויות אמר לנו, במשך שנה יש הפרש של כמה אגורות בין דירוג A ל-G

כמובן שיש הבדל על כמה מעלות שמים, והרעיון פשוט, כשמגיע המזגן למעלות שכיוונתם המנוע בחוץ שמייצר את הקור מפסיק לעבוד (והוא זה שסוחב בעיקר חשמל), ומכיון שבדרך כלל ב-23 מעלות כבר ממש נעים, אז אין צורך שהמזגן ימשיך לעבוד על הקירור, אלא א"כ אתם רוצים שיהיה יותר קר, אבל הכל ענין של חשמל, מה שברור זה שכשמכוונים על פחות מ-20 המזגן עובד רצוף ואין סיכוי בדרך כלל שיגיע לכזה רמת קור, אלא אם אתם מעונינים להצטנן...

כל כח סוס הוא כ-750 וואט= בערך 40 אגורות

חוי ג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
לי יצא לפי המחשבון של חברת החשמל מזגן 2 כ"ס דרוג G בערך 90 אג' לשעה

חנה4

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
קנינו מזגן אינוורטר, עדיין לא ראיתי את החיסכון הגדול שלו בחשמל...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה