כמה משלמים על עריכה תורנית

א. ח.

משתמש רשום
עריכה תורנית
דחוף לי לדעת, מה המחיר הממוצע על עריכה תורנית עריכה מחדש, לפי תוים.
מדובר על ספר למדני-הלכתי גדוש מ"מ ופלפולים, שהיה משובש עם הרבה רווחים מיותרים והסגנון היה צריך תיקון, מדובר על עריכה כעין עריכה מחדש אך גם בדרישה להיות די צמוד למקור.
מדובר על ספר שכולל למעלה מ600,000 תוים והעורך התבסס על המקור ועשה בו יותר מ20,000 שינויים,
סוכם שהוא לא צריך לעיין במקורות אך למעשה הוצרך לעיין הרבה כדי להבין מה בדיוק כתוב במקור, וגם הוסיף הרבה מ"מ,
בקיצור עבודה צדדית-אינטנסיבי לכ3 חודשים.
אך אין לו חשבון ברור על השעות כך שחשבון זה לא רלוונטי, יש איזה מחיר לפי תוים? מה המינימום המקסימום והממוצע?
אשמח אם למישהו יש מספרים ומחירים להגיד (לא שא"א להעריך ותלוי בזה ובזה...)

מאל"ף ועד תג

עריכה | הגהה | עימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לא מקובל לקחת לפי תווים, וגם אין היגיון בכך.
אני מציע לקחת כמה דפים במדגם מייצג, לערוך אותם מחדש, לראות כמה זמן לקח לדף, ולהכפיל במספר הדפים הקיים.
את סכום השעות שייצא, להכפיל בתעריף השעתי שסוכם/שראוי.
בהצלחה!

חושב! כותב

משתמש רשום
עריכה תורנית
ומה סוכם בתחילה על המחיר?

אגב, העובדות לא כ"כ ברורות, כי 'שיבוש עם הרבה רווחים וסגנון הצריך תיקון' כלל אינו מצריך 'כעין עריכה מחדש'. ועבודה על ספר בן 600,000 תווים ב3 חודשים [גם עם 20,000 תיקונים] אינה נחשבת להרבה.

א. ח.

משתמש רשום
עריכה תורנית
ומה סוכם בתחילה על המחיר?

אגב, העובדות לא כ"כ ברורות, כי 'שיבוש עם הרבה רווחים וסגנון הצריך תיקון' כלל אינו מצריך 'כעין עריכה מחדש'. ועבודה על ספר בן 600,000 תווים ב3 חודשים [גם עם 20,000 תיקונים] אינה נחשבת להרבה.
כמובן שאני מדבר באופן שזה כן הצריך כעין עריכה מחדש.
ואשמח אם תבהיר לי מה התכונת בשורה האחרונה, לא הבנתי.

חושב! כותב

משתמש רשום
עריכה תורנית
התייחסת להספק שלך - 600,000 תווים ב-3 חודשים, כמדד למורכבות העבודה. וע"כ הגבתי, שאני, למשל, לא מספיק ברוב עבודותי בעריכה 600,000 תווים ב-3 חודשים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה