דיונים ואתגרים כמה משלמים על דמי ביטול

רחלי 2

משתמש פעיל
צילום מקצועי
על אירוע (צלם)שהוזמן שלוש שבועות לפני האירוע ובוטל לאחר שבוע מההזמנה .שזה יוצא שבועים לפני האירוע

יוסף אילוז צילום אירועים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אני כותב בחוזה 50 אחוז לא יודע מה נהוג בחוץ מבחינתי יותר מבטוח שקיבלתי טלפון אל התאריך שלו והורדתי כי אני תפוס
אבל עם אבל גדול תלוי מה הנסיבות
אני יכול לומר שלא מזמן כלה סגרה איתי חתונה 3 חודשים לפני התאריך שלה וקיבלה חוזה במייל ומשום מה לא אישרה אותו ניסיתי לתפוס אותה הרבה זמן בטלפון והיא לא ענתה רק שבועיים לפני החתונה שלה היא ענתה ואמרה לי שהכל התבטל בגלל סיבות שלא ניתן לפרט כאן לא הסתפקתי בזה התקשרתי לאולם ובררתי גם איתם והסתבר שהכל היא נכון ולא גביתי לה דמי ביטול

בקיצור אם הסיבה לביטול היא בגלל שמצאו מחיר\הצעה יותר טובה אז לא לוותר אם זה סיבה של כח עליון נקרא לזה אז לנסות להתחשב
בהצלחה

יוסף אילוז צילום אירועים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אף פעם לא הגעתי לבית משפט :):)
אבל שילמו לא פעם דמי ביטול זה דבר שלא אמור להוות בעיה גם הלקוח מבין את זה

רחלי 2

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אפי שזה שבועים לפני האירוע וזה הוזמן שבוע קודם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה