Design כמה מרוויחים על עיצוב אתרים?

שרי רוז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני מעצבת גרפית, ורוצה ללמוד גם עיצוב אתרים.
האם זה שוק ריווחי?
ואיפה כדאי ללמוד?

שרי רוז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אין פה מעצבי אתרים???

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אישתי פעם עיצבה אתר,ונראה לי לקחה כמא מאות טובות,איזה 500 נראה לי,איזה יום יומיים עבודה
זה עיניין של לפרסם טוב ולמצוא לקוחות,דומה לתחום של גרפיקא...נראה לי אבל קצת יותר רווחי

YYDevelop

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
היי, אני חושב שהתחום של עיצוב אתרים הוא פחות נפוץ היום כי ברוב המקרים הלקוחות מחפשים מישהו שיעשה גם את העיצוב וגם את בניית האתר אז אם את לומדת עיצוב אתרים יהיה רעיון טוב גם ללמוד בניית אתרים.

בקשר לכמה מרוויח בונה אתרים מתחיל יש לך קצת מידע בנושא במאמר הבא:

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
היי, אני חושב שהתחום של עיצוב אתרים הוא פחות נפוץ היום כי ברוב המקרים הלקוחות מחפשים מישהו שיעשה גם את העיצוב וגם את בניית האתר אז אם את לומדת עיצוב אתרים יהיה רעיון טוב גם ללמוד בניית אתרים.

בקשר לכמה מרוויח בונה אתרים מתחיל יש לך קצת מידע בנושא במאמר הבא:
מה שגורם תכלס
שהרבה אתרים בינוניים או לא מעוצבים טוב או לא בנויים טוב
זה 2 עולמות שונים לחלוטין, ולא מובן מי השדכן הגרוע שחשב לקשר בינהם לאותו בן-אדם

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
מה שגורם תכלס
שהרבה אתרים בינוניים או לא מעוצבים טוב או לא בנויים טוב
זה 2 עולמות שונים לחלוטין, ולא מובן מי השדכן הגרוע שחשב לקשר בינהם לאותו בן-אדם
כל מילה!
אין סיכוי שמי שמתמקצע בעיצוב וחזק באסתטיקה ובאמנות,
יהיה חזק באותה מידה בתכנות, כתיבת קוד, או בכלל בסגנון העבודה המקובע של בניית אתרים (עמודות, אזורים, תבניות...),
וכמובן כך גם להיפך.
אלה שתי אונות במוח...

אני חושב שהתחום של עיצוב אתרים הוא פחות נפוץ היום כי ברוב המקרים הלקוחות מחפשים מישהו שיעשה גם את העיצוב וגם את בניית האתר
דווקא מההיכרות שלי עם התחום (אמנם לא ארוכה, אבל ב"ה עם רזומה של קרוב לעשרה אתרים שעיצבתי)-
יש בהחלט ביקוש למעצבי אתרים, באמת כשמדובר בלקוחות שלא מתפשרים על רמת העיצוב.
ללקוחות שקשה להם עם ההפרדה בין העיצוב לבניה- אני דואגת להביא מתכנתת שאני עובדת איתה בשת"פ, כך שהלקוח מקבל תוצר מושלם.
מה שכן, חובה להכיר את עולם הבניה כדי לדעת לדבר במושגים של בניה, להכיר את הווידג'טים והתוספים האפשריים, ולחשוב בראש של עיצוב לדיגיטל ולא לפרינט.

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
כל מילה!
אין סיכוי שמי שמתמקצע בעיצוב וחזק באסתטיקה ובאמנות,
יהיה חזק באותה מידה בתכנות, כתיבת קוד, או בכלל בסגנון העבודה המקובע של בניית אתרים (עמודות, אזורים, תבניות...),
וכמובן כך גם להיפך.
אלה שתי אונות במוח...

דווקא מההיכרות שלי עם התחום (אמנם לא ארוכה, אבל ב"ה עם רזומה של קרוב לעשרה אתרים שעיצבתי)-
יש בהחלט ביקוש למעצבי אתרים, באמת כשמדובר בלקוחות שלא מתפשרים על רמת העיצוב.
ללקוחות שקשה להם עם ההפרדה בין העיצוב לבניה- אני דואגת להביא מתכנתת שאני עובדת איתה בשת"פ, כך שהלקוח מקבל תוצר מושלם.
מה שכן, חובה להכיר את עולם הבניה כדי לדעת לדבר במושגים של בניה, להכיר את הווידג'טים והתוספים האפשריים, ולחשוב בראש של עיצוב לדיגיטל ולא לפרינט.
בדיוק!
אני בעד ללמוד, כדי להכיר את היכולות
אבל הביצוע בשטח
2 אנשים שונים
אחד מתמחה בקוד אחד בעיצוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה