דרוש מידע כמה מנות הזמנתם לחתונה וכמה תקבלו בפועל??

מצב
הנושא נעול.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
איפה יעשו את זה? אין אולם חתונות שיסכים לכמות מנות מצומצמת.
אולם של בר-מצוה? אין מספיק מקום לריקודים ולאורחים הבאים.

אם אולמות החסד הם אולמות חסד, למה שלא יסכימו לחסוך הוצאות למחותנים?

מרחבית

משתמש מקצוען
אם אולמות החסד הם אולמות חסד, למה שלא יסכימו לחסוך הוצאות למחותנים?

לא ידועה לי הסיבה. ייתכן שפחות מכמות מסוימת, הם יצאו במינוס גדול מידי. בכל זאת מפעילים אולם וקייטרינג.
אני לא מכירה את הכללים בכל האולמות. אך מה שכן ידוע לי, אי אפשר פחות מנות ממספר מסוים. מניסיון. ומדובר על מנות רגילות, לא קטנות מהרגיל, ועל מספר מנות הגיוני להיום - בלי מהפכות - רק קצת יותר מצומצם מהנורמה. ולא ניתן.

נערך לאחרונה ב:

משה מנחם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
אפשר סעודה מצומצת לקרובים ביותר מדרגה ראשונה. קרי: אחים ואחיות. דודים ודודות. ובני דודים לא נשואים.
הקרובים האלה של החתןכלה או של ההורים?
כי אם זה של ההורים, אצלנו בכלופן זה הרבה יותר משבעים איש בלי הצד של המחותנים.

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
ואגב , לצערי זה גם מה שהיה בחתונות של ילדי , כי "זה מה יש"....ולא היו לי הרבה ברירות.
הבה ונקים את אולמי PROG...:)
המצב שם יהיה אחרת ? גם בעלי האולמות המוכרים היו בין הרוטנים על האולמות בזמנם.

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
ועוד שאלה על הבר בחתונות, שלדעתי יש לשים אליה לב בהזמנה
יש למוזמנים (הסחוטים) מה לשתות עד סוף החתונה, או שהמבחר הולך ומדלדל ובסוף נותר רק קולה-דיאט או סודה ?

אשר שרבר

משתמש סופר מקצוען
(שמעתי פעם סיפור הזוי, על חתולה נחמדה שנכנסה לסיר החמים של הטשולנט באחת הישיבות היותר מוכרות, והפכה לחלק הומוגני לכבוד שבת קודש.. טוב שהבחורים עלו על כך אחרת הם היו זוכים לטעום... עונג שבת! הרי חבל לזרוק סיר עצום מימדים.. המון כסף..)
אנא, אל תהרסו סיפורי מורשת קרב שגדלנו עליהם
בפוניבז' של הרב, היה המעיישה, ובשבת בבוקר גילתה מרת טבחית שבין גרונות ההודו ישנם עצמות טריות של חתולה, והורתה להשליך את מה שנראה והשאר בטל בשישים, אין לי מושג מתי עלו על זה, אבל האגדה מספרת שהרב הדגיש שאמנם הלכתית היא צודקת, אך הגיינית אין לכך מקום, ועשה לה מה שעושים לחתולה.

אשר שרבר

משתמש סופר מקצוען
הלוואי.

כולם, כולל המשפחה הקרובה, יקבלו מנה חמה כמו באירוסין: צלחת גדולה, אישית, לכל אחד, עם מנה עיקרית ושתי תוספות.
בנוסף יהיו לחמניות על השולחן, סלטים ושתיה.
מי שרוצה עוד משהו בהמשך הערב (הסעודה תתחיל ב-8 ותסתיים ב-9), יוכל לגשת לבר ולקחת פלפל ממולא/קוגל/פירות חתוכים.
אחרי ריקודים סוערים של שעה וחצי, בעשר וחצי נתחיל מצווה טאנץ, באחת עשרה וחצי נסיים אותו (הגראמר יוזהר שכל דקת איחור תעלה לו בקיזוז מהתשלום. וזה יעוגן בחוזה. אלה לוקחים את הקהל שלהם כבני ערובה שעות ארוכות ומייגעות).
בשתים עשרה ישובו כולם הביתה ששים ושמחים.
זה מידי אויף הגערער אויפן
זה לא יתפוס אצל המחותנת שזו הבת הראשונה שלה... והיא כולה מחצלות ובטוחה שהבוסית הראשונה שלה מימי הבחרות חייבת להיות בסעודה (כנ"ל גם בגברים..)
רק כשיש טרור מלמעלה יש לדברים כאלו סיכוי, או אנשים אמיצים שמשנים ולאט לאט דברים משתנים, אדרבה, תהיו גברים, תשנו.

יבר

משתמש מקצוען
איזה אומץ.

השבוע מישהו במשפחה שלי חטף קלקול קיבה מאוכל באיזושהי חתונה.. מסכן.
גם הקאות ובחילות וכאבי בטן במשך יומיים.
נתתי לו כדור בשם "ביטניX" וזה עבר ממש מהר ב"ה. (אחרי יומיים של סבל זה נודע לי)
מומלץ בחום להחזיק חפיסה כזו בכל בית.
אולי שזה יהיה חלק מהכיבוד בבר.......

עכשיו ברצינות, יש כאלו שהכדור הזה מועיל בכזה מצב ויש כאלו שזה עושה את הפעולה ההפוכה ואז מטפסים על הקירות.....מנסיון.
קחו את זה בחשבון.
אגב, זו אכן תרופה ללא מרשם.

נהורא

משתמש צעיר
אני חושבת שבאולמות שמיועדים גם לציבור הכללי, אלה שהם ברמה באמת.. לא יקרה דבר כזה!

נכון מאד, הרבה אולמות שעובדים אך ורק עם הציבור החרדי מתייחסים בזלזול לקהל.
השבוע השתתפתי באירוע וקבלתי צלחת שבורה בקצה ואני לא הייתי היחידה. נכון שמנה עולה זול יותר ממקומות אחרים ולכן אני לא מצפה שיגישו אוכל ברמת שף, אבל עדין כלים נקיים ואוכל טרי ומוגש בצורה אסטתית אמורים להיות דברים ברורים מאליהם.
לצערי, רוב בעלי אולמות המשרתים את הקהל שלנו לא חושבים כך...

הם משלמים 140 שקל למנה ו40 שקל למנת בר

רק אני משתתפת באירועים בהם מנה עולה כ 400 שקל? :D

ירושלמי-ת

משתמש פעיל
ואלי באמת אי אפשר גם צלחת שלימה גם אוכל טעים וגם שירותים נקיים גם מלצרים מיומנים וגם וגם... והכל בחמישים שקל למנה??
חבל שאין לנו אפשרות לקבל את תגובתם של בעלי האולמות והקיטרינג

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אלי באמת אי אפשר גם צלחת שלימה גם אוכל טעים וגם שירותים נקיים גם מלצרים מיומנים וגם וגם... והכל בחמישים שקל למנה??
אם אפשר לעשות במחיר הזה בריתות ברמה מצויינת למה חתונה זה שונה? בגלל שיש יותר מנות? הפוך זה מגדיל את הרווח!!
הסיבה היא שזה אירוע בערב ויש לזה מחירים אחרים ולמה?? בגלל שאנשים מסכימים לשלם הרבה [יחסית לתמורה] ולקבל מעט [יחסית לתשלום]

imac100

משתמש מקצוען
אם אפשר לעשות במחיר הזה בריתות ברמה מצויינת למה חתונה זה שונה? בגלל שיש יותר מנות? הפוך זה מגדיל את הרווח!!
הסיבה היא שזה אירוע בערב ויש לזה מחירים אחרים ולמה?? בגלל שאנשים מסכימים לשלם הרבה [יחסית לתמורה] ולקבל מעט [יחסית לתשלום]

ברית ב50 שח זה לא דבר מדי רווחי
רק יש כמה דברים שגורמים לכך שזה יהיה אפשרי
לדוגמא אוכל שנשאר מאתמול
ובוגשל נגיד יש כמה בריתות בו זמנית עם אותם 2 מלצרים על כל המתחם.
מנהל האירועים ממילא נמצא אז זה בערב
כך שזה סוג של השלמה.
אם הריווחיות תהיה תמיד ברמה הזו
הם לא יצליחו לשרוד.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
ואלי באמת אי אפשר גם צלחת שלימה גם אוכל טעים וגם שירותים נקיים גם מלצרים מיומנים וגם וגם... והכל בחמישים שקל למנה??

@רותי קפלר
באחת ההודעות הקודמות ציינתם שערכתם תחשיב המסביר מדוע אין דרך כלכלית להחזיק אולם במחירי המנות שדוברו כאן.

האם תוכלו להעלות פה את התחשיב?
אם הוא הגיוני, הוא יוכל להסביר הרבה מהמרמור העולה כאן.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה