דרוש מידע כמה מנות הזמנתם לחתונה וכמה תקבלו בפועל??

מצב
הנושא נעול.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לציין שחלק מהאולמות שעלו כאן מדובר על אולמות של ארגוני צדקה שאין להם הוצאות שכירות, ואולי גם כל מיני החזרים וד"ל, וזה מקומם, לפחות הנקיון השירות ותודעת השירות היה צריך להיות במקום יותר גבוה.
האם אכן יש להם הוצאות נמוכות יותר?

דיסק שרוט

משתמש מקצוען
אני לא מבין מה הקשר לעלויות הרי משלמים לעובד נקיון ולמנהל אירוע מדוע שאותו מנהל לא יעשה את עבודתו ויפקח על עובד הנקיון שיעשה את עבודתו כנ"ל על הטבח שלוקח אותם חומרי גלם שמקבלים האולמות היקרים שלא יהרוס אלא יבשל טוב וכנ"ל לגבי המלצרים שיעשו את עבודתם ולנקות את הכלים יותר טוב לא עןלה יותר וגם להחליף צלחות שבורות זה כסף קטן זה נראה יותר זלזול מאחר שתמיד אבל תמיד האולם תפוס ואין מבחר ואין תחרות וזה שכן נותן שירות טוב זה פשוט בגלל שהוא מענטש ויש לו ערכים כי לקוחות יש כל הזמן ואין די אולמות מה גם שהבנות והנשים די נעולות איזה אולם מקובל ואיזה לא, ולא מוכנות ללכת לאולמות פחות פופולרים לגבי מס' המנות שום נימוק בעולם לא יכול להצדיק לקחת כסף על 400 מנות ולספק רק 350 זה גזל כפשוטו אגב אולמות החסד די דחקו הצידה קייטרינגים קטנים בירושלים שעושים עבודה מצויינת במחירים זולים

נערך לאחרונה ב:

סמסונג

משתמש פעיל
ארנונה רגילה בוודאי שמשלמים. אולם בסדר גודל של אולם חתונות, לא יכול להתקיים במחשכים מתוך בית כנסת או משהו, ולהסתתר תחת הפטור שלו (אולמות קטנים יכולים. לא חוקית, אבל כן מעשית).
עמותה לא יכולה לקבל פטור מארנונה, על אולם שאמור לשמש לחסד? למה זה שונה ממבנה של בית כנסת או ישיבה? עזרה למרפא, עזר מציון וכ"ו, משלמים ארנונה על על המבנים שלהם?

משה מנחם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
אני לא מבין מה הקשר לעלויות הרי משלמים לעובד נקיון ולמנהל אירוע מדוע שאותו מנהל לא יעשה את עבודתו ויפקח על עובד הנקיון שיעשה את עבודתו כנ"ל על הטבח שלוקח אותם חומרי גלם שמקבלים האולמות היקרים שלא יהרוס אלא יבשל טוב וכנ"ל לגבי המלצרים שיעשו את עבודתם ולנקות את הכלים יותר טוב לא עןלה יותר וגם להחליף צלחות שבורות זה כסף קטן זה נראה יותר זלזול מאחר שתמיד אבל תמיד האולם תפוס ואין מבחר ואין תחרות וזה שכן נותן שירות טוב זה פשוט בגלל שהוא מענטש ויש לו ערכים כי לקוחות יש כל הזמן ואין די אולמות מה גם שהבנות והנשים די נעולות איזה אולם מקובל ואיזה לא, ולא מוכנות ללכת לאולמות פחות פופולרים לגבי מס' המנות שום נימוק בעולם לא יכול להצדיק לקחת כסף על 400 מנות ולספק רק 350 זה גזל כפשוטו אגב אולמות החסד די דחקו הצידה קייטרינגים קטנים בירושלים שעושים עבודה מצויינת במחירים זולים
ניסיתי לקרוא ולא כל כך הצלחתי כי אין שום פיסוק בין משפט למשפט וזה נורא קשה לקרוא טקסט כל כך ארוך בלי סימני פיסוק

חכמיהרזים

משתמש מקצוען
נקודה מאד חשובה שעלתה פה
אבל לא נתבררה מספיק
באולמות רגילים לא משלמים על האולם אלא רק על מנה
באולמות ההמדוברים משלמים על האולם אלפי אלפי שקלים
זה יוצא בערך בין 30 ל45 ש"ח יותר למנה (חישוב פרוע, תקנו אותי אם אני טועה)
כך שבאמת פער המחירים בין האולמות הוא לא כ"כ משמעותי
בלי לדבר על זה שאם באולמות אחרים היו נותנים את רמת התפריט כמו באולמות החסד
הרי באמת הם יכולים להוזיל את מחיר המנה
כך שלא ברור כ"כ איפה החסד
או בעצם יש כאן חסד
השאלה עם מי
עם הבעלים או עם בעלי השמחה

אנוכי

משתמש מקצוען
@רותי קפלר רב, (אם לא כל) האולמות המדוברים- אין להם עלויות של שכירות כי המבנה בבעלותם.
כך שיש להוציא את הסעיף הלז מן התקציב, שמפחית ברמה משמעותית את כל העלויות,
נשאר, ארנונה, מע"מ , משכורות קבועות, עדין יכול להכיל את עלויות המנה הניקיון המלצרים לכא' ב70 ש"ח למנה. (במיוחד שבהרבה מהאולמות הנ"ל מחלקים- תשלום נפרד לאולם ותשלום נפרד לקייטרינג)

ירושלמי-ת

משתמש פעיל
וולף (פרידמן) בבני ברק נראה לי בבעלותם ובירושלים לא בבעלותם והמחירים אותו דבר
ארמונות חן המבנה בבעלותם
גוטניק לא ידוע לי

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
האם אכן יש להם הוצאות נמוכות יותר?
השערה:
אולמות כגון גוטניק שוכנים באזור נידח לעומת בית ישראל למשל.
כך שככל הנראה בתחום הארנונה הם משלמים פחות.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה