קורונה כמה מחשבות על הסגר בבני ברק

מצב
הנושא נעול.

קצרה

משתמש מקצוען
ולפני זה לא היתה תחושה של התנכלות הרי.
רק עכשיו היא נהייתה.

וכל מה שכתוב פה על חוסר הניהול בתוך העיר - אצבע מאשימה לעירייה.
לגמרי.
זה שהיא לא דואגת למשל למשלוחים של משנת יוסף רק אומרת להם לא לעשות - קטסטרופה.

קודם כל אני מזהה תחושה של התנכלות אצל אנשים שביום יום היו רחוקים מהאסכולה הזו.
וגם אם לאחרים היא היתה קודם והיא מוגברת עכשיו - היא בכל מקרה גישה מזיקה - שהם יראו את תוצאותיה בהמשך.

לא מבינה מה אתם רוצים שהעיריה תעשה בנוגע למשנת יוסף?
משנת יוסף לא רצתה לעשות משלוחים!!! סירבה וביטלה את המכירות אם אסור לעשות אותם ברחוב!!!!
באמת. היא לא יכולה להכריח שום גוף לבצע מכירה!! אין לה שום סמכות.

אין לעיריה שום סמכות חוקית לכפות על רמי לוי לעשות משלוחים בבני ברק?? אין לה שום סמכות להורות ליש לפתוח את הסניף יותר שעות?? אין לה גם שום סמכות לכפות על משנת יוסף לבצע משלוחים. זה עסק פרטי של אדם פרטי שעושה בדיוק מה שמתחשק לו.
על המשך המכירה של מוצרי פסח ברחוב - את היית מתלוננת למשטרה מיד ?? נכון??
מה בדיוק את רוצה מהעיריה?
בגלל שהמנהל של משנת יוסף הוא חרדי ולא חילוני נאור משופרסל או רמי לוי אפשר לכפות עליו להתעסק עכשיו עם משלוחים ?? מבחינה חוקית שתיהם זהים.

היחידים שיש להם סמכות לחייב את הספקים להביא סחורה לבני ברק. ואת רמי לוי לבצע משלוחים וכו' - זו הממשלה.
אבל היא בחרה - לסגור את בני ברק כי למי אכפת הם לא אלימים וזה גם עובר ציבורית. ולא לספק לה עזרה.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
בואי לא נגזים. לא מדובר בחוף ים, אלא בחיילות עם מדים.

טוב, אז לא ראית אותם.

(והילדים אמורים להיות בבית ולא לצאת, לא? אז הם לא רואים כלום במילא)

יש חלונות לדירות.

אף אחד לא עושה בדוקא נגדכם.
זה לא משנה את העובדות.

ואני לא מצפה מאף אחד עכשיו שיתחשב ברגשותינו עד כדי כך. פשוט יש נושאים קריטיים יותר לעסוק בהם, כמו למשל חיי אדם.

לו הם היו חדורים בכזו רוח של "לשם מצות הצלת חיי אדם" ניחא.

הם לא.

הם מתקהלים ומצטופפים לועגים וצוחקים לתושבים. הם אנטי, והם מתודרכים אנטי. אני כאן על גבול ז'בוטינסקי חיה את הדברים.

ובשוליים, מי שרוצה שיתוף פעולה שיכניס את הלב, לא רק את היד לכיס.

חחח

משתמש סופר מקצוען
א מבינה מה אתם רוצים שהעיריה תעשה בנוגע למשנת יוסף?
משנת יוסף לא רצתה לעשות משלוחים!!! סירבה וביטלה את המכירות אם אסור לעשות אותם ברחוב!!!!
אני יסביר לך מה אני הייתי מצפה מהעיריה אם הייתי גרה בב"ב; לשבת עם המנהל של משנת יוסף ולמצוא פתרונות. משום מה אצלנו זה היה חשוב לחברי עיריה החרדיים אז הם מצאו הסדר.
למשל מכירה שהייתה פתוחה כמה ימים ברצף במקום כמה שעות שהיא הייתה צריכה להיות במקור. וחלוקה של כל אלו שהיו צריכים להגיע לקבוצות של 10 כל חצי שעה ע"י רישום במערכת אוטומטית.
זה רק דוג' אחת. איפה העיריה שתפעיל את השכל ותמצא פתרונות איך כן לבצע את החלוקה בצורה שתשתלם לבעלי המכירה??

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
כן העיריה החרדית של העיר שלכם שאתם טוענים שהיא תפקדה מעולההה.

מי טוען כזה דבר,
כנראה פספסת את זה:

טנקס

BOOL- גרפיקה וקופי מנצחים בצ'יק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
בואי לבני ברק ואז תדברי, טוב?
אף אחד לא מוכן להתקרב לעיר הזאת! אין משלוחים! אין מוניות!
לצערי התקשורת הצליחה לעשות שטיפות מוח ככ טובות
חבל שיש מאמינים...

קצרה

משתמש מקצוען
אני יסביר לך מה אני הייתי מצפה מהעיריה אם הייתי גרה בב"ב; לשבת עם המנהל של משנת יוסף ולמצוא פתרונות. משום מה אצלנו זה היה חשוב לחברי עיריה החרדיים אז הם מצאו הסדר.
למשל מכירה שהייתה פתוחה כמה ימים ברצף במקום כמה שעות שהיא הייתה צריכה להיות במקור. וחלוקה של כל אלו שהיו צריכים להגיע לקבוצות של 10 כל חצי שעה ע"י רישום במערכת אוטומטית.
זה רק דוג' אחת. איפה העיריה שתפעיל את השכל ותמצא פתרונות איך כן לבצע את החלוקה בצורה שתשתלם לבעלי המכירה??

בדיוק מה שנעשה :)
ישבו עם המנהלים. עשו מכירה שפתוחה כמה ימים ברצף במקום כמה שעות. וחלוקה של כל אלו שהיו צריכים להגיע לקבוצות של 10.
קלעת בול למה שעשתה העיריה. החלוקה של משנת יוסף התבצעה בדיוק כך

עכשיו, אחרי שהרעיון המדויק שלך יושם אחד לאחד , התפקוד של העיריה כבר נפלא??

אמממה - בהתאם לכך שהסחורה עמדה כמה ימים ברצף במקום יום אחד - היא כבר לא מכרה מוצרי חלב שיתקלקלו. ולא מוצרי ביצים מפוסטרות וכו'

כמו כן - היתה מכירה כללית שלא היתה של מזון ומוצרים שהוגדרו חיוניים. אלא כלי פסח / סטים לפסח / משחקים / כלי בית.
החוק אסר על מכירת מותרים כאלו ברחוב ולא משנה אם בקבוצות או ברצף.
והיא בוטלה לחלוטין כי לא היה דרך חוקית לבצע אותה שלא במשלוחים

טנקס

BOOL- גרפיקה וקופי מנצחים בצ'יק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
להכניס עוזרת הביתה בימים אלו,
זה עונש שאת נותנת לעצמך.....
לכי תדעי בכמה בתים היא הסתובבה קודם.
ואת חושבת שאני מכניסה הביתה עוזרת כי מאד דחוף לי לחזות בזיו פניה עכשיו?
יש סיטואציות שבהן צריך לבחור בין הכי גרוע לפחות גרוע, מה לעשות.
ואם אני במצב שבו אין לי אפשרות לנקות עם תינוקת פעילה שכלואה בין ארבע קירות כבר שבוע וחצי,
ואם אנחנו עומדים בערב שבת הגדול כששלושת רבעי בית חמצי למהדרין ואת החג הקרוב אנחנו אמורים לחגוג בבית- אז עושים הערכת מצב מחודשת ומביאים עוזרת חרף המצב (וחרף הבור בתקציב).
הכי גרוע- לא תהיה לנו קורת גג כשרה לפסח בחג הקרוב,
פחות גרוע- להכניס עוזרת שעסוקה באקונומיקה ובמטליות ואני לא מסתובבת בקרבתה בכלל.

אה, ובסוף הכנסנו אותה לכתובת כלשהי בתוככי גטו בני ברק, משם הצלחנו סופסוף להביא אותה.

עפולה

משתמש מקצוען
עוד מהשר דרעי במשדר החירום ב׳קול חי׳ - ״ההחלטה לקחת את האלוף רוני נומה נכונה ותורמת רבות לב״ב. ניהלתי איתו עשרות שעות של שיחות ודיונים. הוא קיבל היום את כל החיבורים עם צה״ל ופיקוד העורף, כדי לספק כל מה שצריך עבור תושבי העיר. הרמטכ״ל והצבא יתנו את כל הסיוע לנומה ולראש העיר. תוך יומיים כל תושב ירגיש את זה. יש מחסור גדול בביצים בב״ב - צה״ל יכניס את הספקים לעיר״.

קצרה

משתמש מקצוען
ואת חושבת שאני מכניסה הביתה עוזרת כי מאד דחוף לי לחזות בזיו פניה עכשיו?
יש סיטואציות שבהן צריך לבחור בין הכי גרוע לפחות גרוע, מה לעשות.
ואם אני במצב שבו אין לי אפשרות לנקות עם תינוקת פעילה שכלואה בין ארבע קירות כבר שבוע וחצי,
ואם אנחנו עומדים בערב שבת הגדול כששלושת רבעי בית חמצי למהדרין ואת החג הקרוב אנחנו אמורים לחגוג בבית- אז עושים הערכת מצב מחודשת ומביאים עוזרת חרף המצב (וחרף הבור בתקציב).
הכי גרוע- לא תהיה לנו קורת גג כשרה לפסח בחג הקרוב,
פחות גרוע- להכניס עוזרת שעסוקה באקונומיקה ובמטליות ואני לא מסתובבת בקרבתה בכלל.

אה, ובסוף הכנסנו אותה לכתובת כלשהי בתוככי גטו בני ברק, משם הצלחנו סופסוף להביא אותה.

ואת פועלת כחוק וזה בסדר.
יש חברת נקיון שאמורה להגיע ביום ראשון לנקות בית של יולדת -
שאלנו טקיבלנו את התשובה שמותר יהיה להם להכנס לעיר.

נראה אם השוטרים יתנו להם באמת להכנס כי בינתיים החיילים והשוטרים חורגים פה מכל מה שנאמר והובטח , אבל לפחות מבחינת משרד הבריאות - זה מותר.

קצרה

משתמש מקצוען
אני אסכם את תחושותי הקשות בנושא.
יושבים פה מאחורי מקלדת אנשים שכלאו אותם בגטו באמצעות חיילים ושוטרים שמתייחסים אליהם בגסות ולועגים להם.
שעשו יחסי ציבור רעים לעיר שלהם ברמה שאין להם אספקה ערב חג של כלום. למרות שלכאורה לפי החוק אין בעיה --
הם עומדים ערב חג שאמורים להיות בו שעות נוספות בבית וזקוקים בו להרבה יותר אוכל מתמיד.
ואין להם אספקה של אוכל ואף אחד לא מוכן לשלוח אותם אותו.

כנגדם יושבים אנשים "שבעים" במקומות אחרים שמזמינים ספרים/משחקים/בגדים/ארונות והכל מגיע טפו טפו
החג בבית נראה להם אפשרי כמו שהיה נראה לבני ברקים לפני שבוע.

ובמקום להבין ואולי לעזור לבני ברקים להרים קול מחאה שלא יהיה כזה דבר הם מטיפים להם מוסר.
מורים להם להסתפק במועט. מי חייב אוכל?? מי צריך לאכול בפסח?? מה לא מספיק לכם מצה לארוחת בוקר אחת לצהריים ואחת לערב??
מסבירים להם שהם פושעים וזה מגיע להם....

הכל כדי לחזק להם את התחושה הנינוחה עת הם יושבים בביתם וממתינים לאספקת המוצרים שהזמינו - ש"להם זה לא יקרה". כי הרי בני ברק הסגורה לא תזיק להם---

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
קודם כל אני מזהה תחושה של התנכלות אצל אנשים שביום יום היו רחוקים מהאסכולה הזו.
וגם אם לאחרים היא היתה קודם והיא מוגברת עכשיו - היא בכל מקרה גישה מזיקה - שהם יראו את תוצאותיה בהמשך.

לא מבינה מה אתם רוצים שהעיריה תעשה בנוגע למשנת יוסף?

אין לעיריה שום סמכות חוקית לכפות על רמי לוי לעשות משלוחים בבני ברק?? אין לה שום סמכות להורות ליש לפתוח את הסניף יותר שעות?? אין לה גם שום סמכות לכפות על משנת יוסף לבצע משלוחים. זה עסק פרטי של אדם פרטי שעושה בדיוק מה שמתחשק לו.
על המשך המכירה של מוצרי פסח ברחוב - את היית מתלוננת למשטרה מיד ?? נכון??
מה בדיוק את רוצה מהעיריה?
בגלל שהמנהל של משנת יוסף הוא חרדי ולא חילוני נאור משופרסל או רמי לוי אפשר לכפות עליו להתעסק עכשיו עם משלוחים ?? מבחינה חוקית שתיהם זהים.

היחידים שיש להם סמכות לחייב את הספקים להביא סחורה לבני ברק. ואת רמי לוי לבצע משלוחים וכו' - זו הממשלה.
אבל היא בחרה - לסגור את בני ברק כי למי אכפת הם לא אלימים וזה גם עובר ציבורית. ולא לספק לה עזרה.
ענו פה באשכול לפחות שלוש פעמים על השאלה מה יכלה העירייה לעשות.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
יושבים פה מאחורי מקלדת אנשים שכלאו אותם בגטו באמצעות חיילים ושוטרים שמתייחסים אליהם בגסות ולועגים להם.
שעשו יחסי ציבור רעים לעיר שלהם ברמה שאין להם אספקה ערב חג של כלום. למרות שלכאורה לפי החוק אין בעיה --
הם עומדים ערב חג שאמורים להיות בו שעות נוספות בבית וזקוקים בו להרבה יותר אוכל מתמיד.

כנגדם יושבים אנשים "שבעים" במקומות אחרים שמזמינים ספרים/משחקים/בגדים/ארונות והכל מגיע טפו טפו

ובמקום להבין ואולי לעזור לבני ברקים להרים קול מחאה שלא יהיה כזה דבר הם מטיפים להם מוסר.
מורים להם להסתפק במועט. מי חייב אוכל?? מי צריך לאכול בפסח?? מה לא מספיק לכם מצה לארוחת בוקר אחת לצהריים ואחת לערב??

הכל כדי לחזק להם את התחושה הנינוחה עת הם יושבים בביתם וממתינים לאספקת המוצרים שהזמינו - ש"להם זה לא יקרה". כי הרי בני ברק הסגורה לא תזיק להם---
להרגיע אותך, שרוב מה שניסיתי להזמין בימים אלו לא הצלחתי?
זה ממש לא מגיע מהמקום שאת חושבת.

ואני לגמרי לגמרי בעניין שתקימו קול מחאה נגד העירייה. ממש בעד.
ניהול כושל זה מחמאה בשביל לתאר אותם.
(ואני שייכת למגזר ה'נכון', כן? זה לא שאני מתגעגעת דווקא לזייברט, כמו שהצעת).

קצרה

משתמש מקצוען
ענו פה באשכול לפחות שלוש פעמים על השאלה מה יכלה העירייה לעשות.

כן , ענו. בדיוק את מה שהיא עשתה ...
לחלק את המכירות לשעות וכו'
זה לא עזר כאמור למוצרי חלב ומכירה מיוחדת שעל זה התלוננו.

sheen

משתמש מקצוען

אני גם בני ברקית.
ודוקא "שבעה", כלשונך.
יש מספיק מרכולים בכל פינה בשביל להצטייד ברמה מספקת.
ביצים אין לנו כמעט, נכון לרגע זה.
מניחה שנישאר בחיים למרות זאת.

קצרה

משתמש מקצוען
להרגיע אותך, שרוב מה שניסיתי להזמין בימים אלו לא הצלחתי?
זה ממש לא מגיע מהמקום שאת חושבת.

ואני לגמרי לגמרי בעניין שתקימו קול מחאה נגד העירייה. ממש בעד.
ניהול כושל זה מחמאה בשביל לתאר אותם.
(ואני שייכת למגזר ה'נכון', כן? זה לא שאני מתגעגעת דווקא לזייברט, כמו שהצעת).

נגד העיריה?!? מה עשתה לך עירית בני ברק שאת כל כך לא מסמפטת אותה אפילו יותר מאת תושבי בני ברק??
העיריה סוגרת אותנו בסגר?!?
העיריה גורמת שלא נקבל משלוחים?!?!
תופעת הש.ג ???

העיריה קשורות ידיה. הביאו חיילים ושוטרים ופיקוד העורף.
רמי לוי שלא שייך לה - לא נכנס לעיר. יש סוגר חנויות!!!!
עשו סגר!!!
מה יעזור לנו למחות נגד העיריה?? מה???
אולי נפתח גם במחאה נגד המורות שלא באות לעבודה----

זו הממשלה!!!!!!!!!

קצרה

משתמש מקצוען
אני גם בני ברקית.
ודוקא "שבעה", כלשונך.
יש מספיק מרכולים בכל פינה בשביל להצטייד ברמה מספקת.
ביצים אין לנו כמעט, נכון לרגע זה.
מניחה שנישאר בחיים למרות זאת.

כן בצפיפות כדי להדבק את יכולה ללכת למרכול. את בני ברקית.
יש 0.1 אחוז מהתושבים בעיר שלך שנשאים של קורונה - אז אין לאף אחד בעיה שתדבקי / תחלי.
ולהמתין שעה בחוץ עם עוד כמה אנשים.
ולקנות במחיר מלא מלא.
למרות שלעבודה אפילו אם יש לך - את לא רשאית ללכת מהעיר המצורעת הזו .

משלוח שהזמנת בזמן כדי לא להגיע למקום הזה ? תשכחי--

ואני שמחה גם שיש לך מספיק מרכולים.
סביבי יש מרכולים סגורים - כי הבעלים שלהם מחוץ לעיר.

יש חסד פותח רק ב-10 בבוקר.
יש שם תורות לפני הכניסה באורך של רחובות שלמים----

ואני גם "שבעה" כי כבר קניתי כל מה שאני צריכה לחג מבחינת אוכל בשבוע שעבר.
זה לא אומר שהמצב טוב -ושהעובדה שמשלוחים לא מגיעים לאנשים שסמכו עליהם ושרשתות סגורות רוב שעות היום -
נראית לי שולית וטפשית רק כי זה בעיה של אחרים ולא שלי.

נערך לאחרונה ב:

דובונים

משתמש פעיל
D I G I T A L
"והיה מחניך קדוש.."-

כי אחרת: "ושב מאחריך!"

מחסומים וסגר לא יתנו לנו הגנה יותר מן הצניעות!
בושה שילדיי צריכים לראות מחזות מחוף הים בתוך העיר שלי, שעל המגורים בה שילמתי ממיטב כספי!!!
כל מילה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה