התייעצות כמה לתמחר?

שרה אפרת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
UX UI
כמה לתמחר ללקוחה ציור של הבבא אלעזר זצוקל (צבוע) גודל 60×80 בלי הדפסה שולחת לה את זה כקובץ ושהיא תדפיס כבר
מה יכול לתת לי הכוונה???

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גם אותי מעניין לדעת.. מה שראיתי מהצצה קטנה ברשת ששוק החירים דיי פרוץ.. וגם מאיירים שרק עושים טרייס פשוט בלי שום צבעים ועומק לוקחים על זה 400 שח ומעלה וזה טיפה מעצבן חחח.

הנה דוגמא שראיתי

איור פנים למטרות פרטיות ( לא עסקיות)- יכול לנוע בין 500-1000 שח תלוי ברמת הריאליסטיות, הפרטים וכו. איור פנים וגוף- 750-1500. בהתחלה נרכיב מכל הרפרנסים והתמונות שלכם סקיצה קולאז׳ית ראשונית לקביעת הקומפוזיציה. לאחר אישור- נעבור לסקיצה שחור לבן, צבע- והחלק האהוב עלי- הנצנצים בסוף.

יחי הנצנצים חחחח

אז אם מישהו יודע כמה לוקחים על פורטרייט דיגיטלי עם פרמטרים הגיוניים גם אני אשמח לדעת. ועל ציורי צדיקים.

הנה עוד דוגמא עם מחיר בעיני מוגזם. אז אל תקחי קצת מדיי

Screenshot_20200813-191133_Chrome.jpg

רבקה@

משתמש פעיל
לא ממש מבינה בדיוקן דיגיטלי,
אבל יש כאלה שמציירים דיוקן (בעיפרון) אמיתי כזה, לא ממוחשב וזה יכול לעלות זול ממש! אני עשיתי כמה ממש מגניבים אצל אחד ב-חמישים לציור (גודל A4ׂ) לפי תמונה, וחברה שלי קבלה ציור מדהיםםםםם גודל A2 מצייר רחוב בנוי יורק תמורת 15$... לא שזה מה שאני ממליצה, הטיסה קצת מייקרת את הסיפור, אבל עדין...
בקיצור אצל אומנים פשוטים ועממים אפשר למצוא יצירות במחירים מתאימים יותר. יכול להיות שלא זה מה שאתם מחפשים אבל... אלה יותר ציור מדויק וכו...

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שאלתי את זמורה ואמר שדיוקן שנראה כמו דמות מצויירת לפרופיל לרשתות החברתיות עולה בערך 300

דיוקן ריאליסטי דיגיטלי אמר שאין מה לקחת פחות מ700

הוא נתן עוד מחירים כלליים מינימאליים לדעתו (לדןגמא דמות למיתוג אמר 5 אלף כי מדובר בהמון ציורים ושינויים ומוכרים גם זכויות יוצרים. אמר עוד משהו חשוב שאם מסמינים ממך לדוגמא 2 פורטרייטים או 2 דפי קומיקס המחיר הוא לפי יחידה בודדת ולא יורד בגלל שיש כמות גדולה יותר של הזמנות)

בעיקרון הדבר הכי טוב לעשות זה לא רק לקבוע מחיר גבוה או נמוך לפי הערכה גסה כמה זמן ייקח לנו לבצע ציור מסויים אלא טיפה להכנס לשיווק (מה לעשות לכל עצמאי זה רוב המקצוע) ולאיך מגיעים ללקוח ואיך סוגרים עסקה. יש הרבה קורסים בחינם ובתשלום על התחום הזה וכדאי להשקיע בזה לא פחות מאשר ברמת הביצוע

רבקי אורבך

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
דיוקן לא פחות מאלף, או לפי שעות עבודה, לא פחות מ100 לשעה
דיוקן כולל כאב ראש ותיקונים..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה