כמה יעלה לנו לשפץ דירה?

עימוד ספרים

משתמש פעיל
נשמח לקבל תשובה 'מלמעלה'

כמה עולה לשפץ דירה בת 130 מ"ר [כולל ריצוף, מטבח, דלתות, חלונות] + לעשות חלק מהדירה ליחידה נפרדת.

זו שאלה מאוד כוללנית, רק כיון שאין לנו שום מושג במחירים נרצה לדעת אם סכום של 250,000 ש"ח נחשב סביר?

הסכום אמור להספיק ברווח? לא להספיק? להספיק רק אם אין דברים חריגים?

בתודה

פינק מעצבת

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
זה דבר שקשה מאוד לשער אותו מראש,
בכל מקרה ,תמיד תכפילו ואפילו יותר את המחיר שאתם מחשבים בהתחלה לשיפוץ.
וסתם לדוגמא,אם זה יתן לך אינדיקציה לסוג של מחיר:
היה לי לקוח ששיפץ מהחל ועד כלה דירה של 95 מ"ר , ללא יחידה יצא לו בסביבות ה300.000 ש"ח.

אמא של חני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אמור להספיק פחות או יותר, (בלי דברים חריגים, השאלה כמה אתם צריכים לשנות את הדירה שלכם בשביל היחידה).

עימוד ספרים

משתמש פעיל
אמור להספיק פחות או יותר, (בלי דברים חריגים, השאלה כמה אתם צריכים לשנות את הדירה שלכם בשביל היחידה).
תודה!

מה נחשב 'לשנות' שמייקר את המחיר?.
ברור שצריך מטבח ושירותים ואמבטיה נוספים על כל המשתמע [צנרת וכו'], מה עוד יכול לייקר?

עושה לי רושם [תקנו אותי אם אני טועה] שמכיון שהשטח הכללי די גדול, נוכל להתגמש על הגודל של היחידה מול גודל הדירה. מטר לפה או לשם לא ינגוס לנו יותר מידי מהדירה.

אמא של חני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
שאת צריכה לשנות חדרים קיימים, וזה גם מאוד משנה האם את צריכה להוסיף מערכת אחת של אינסטלציה או 2 מערכות (ז"א שאת מחלקת את הדירות בצורה שבאחת הדירות ישאר האינסטלציה הקיימת).
ואגב 2, 130 מ"ר זה נחמד, אבל לא כזה ענק. אם את מורידה 30 מ"ר ליח"ד, את נשארת בסה"כ עם 100 מ"ר שזה דירת 3 רחבה, או 4 מדויקת.

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
התקציב שהגדרתם בחישוב לפי מ''ר יוצא כ2000 ש''ח למ''ר.
קצת צפוף, בפרט שאתם מוסיפים יחידה על כל המשתמע.

עימוד ספרים

משתמש פעיל
תודה לכולם. קיבלנו כיוון :)

עוד שאלה קטנה:
חלק משטח הדירה בנוי רק המעטפת [כולל רצפה], יש פער משמעותי במחיר בין שיפוץ דירה כנ"ל, ובין להכשיר את המעטפת למגורים?

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה לכולם. קיבלנו כיוון :)

עוד שאלה קטנה:
חלק משטח הדירה בנוי רק המעטפת [כולל רצפה], יש פער משמעותי במחיר בין שיפוץ דירה כנ"ל, ובין להכשיר את המעטפת למגורים?

לכאורה לא אמור להיות הבדל משמעותי.
במעטפת אתם חוסכים עבודות הריסה ופינוי.
וצריכים להוסיף הכנות כגון טיח כמה שכבות וכו'
לא נראה לי משמעותי

BEST STUDIO

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
יותר פשוט לקחת הצעות מחיר כוללניות (כולל ריצוף וכלים סניטרים לדוג׳) והוסיף כ20 אחוז

VB200

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מספיק לפי הנתונים שלי.

רבקי ה.

משתמש רשום
נשמח לקבל תשובה 'מלמעלה'

כמה עולה לשפץ דירה בת 130 מ"ר [כולל ריצוף, מטבח, דלתות, חלונות] + לעשות חלק מהדירה ליחידה נפרדת.

זו שאלה מאוד כוללנית, רק כיון שאין לנו שום מושג במחירים נרצה לדעת אם סכום של 250,000 ש"ח נחשב סביר?

הסכום אמור להספיק ברווח? לא להספיק? להספיק רק אם אין דברים חריגים?

בתודה
תוכל לקבל הצעת מחיר מהקבלן הכי אמין בשוק!
אדם ישר כמו סרגל וירא שמים, גם המחירים שלו לא בשמים, מנסיון אישי!!!
יעקב- 0528778660

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה