קורונה כמה ימי בידוד צריך?

א

אוהב לחיות

אורח
לא דברו שזה 12?

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הבן שלי בן שנתיים וחצי נכנס לבידוד, :(
תודה על העידודים
האמא של הילדה המאומתת בגן, ברוב חוכמתה דיווחה למשה"ב על כל הילדים שזקוקים לבידוד
אנחנו ממילא היינו מכניסים אותו לבידוד, הבעיה היא, החפירות שלהם ושל מד"א, ומקבלים טלפונים לאורך כל היום לוודא שהוא בבית (התקשרו אתמול בדיוק כשהיה בדרך לבצע בדיקה, שלילי, תודה ששאלתם)
על הדרך שאלתי אותם האם חובת הבידוד לא התקצרה, הם אמרו לי שלא.
כן גם אותי זה עיצבן, הוא פשוט אומלל מזה ואנחנו מחפשים לו תעסוקה כל הזמן, בנוסף, הוא התחיל לפתח כאילו דיכאון משיעמום, הוא פשוט ישן כשמשעמם לו, מרחמת עליו :(

אמת .

משתמש פעיל
ביום שני כבר פרסמו שהבידוד ירד ל12 יום
אני התקשרתי למשרד הבריאות והם אמרו לי שזה לא רלוונטי ועדין צריך 14 יום...
ככה שפשוט צריך לשאול אותם וזהו.....
פירסמו שהולך להתחיל תהליך שבסופו הבידוד ירד ל-12 ימים
בינתיים זה עוד מאמור לעבור תהליך מקצועי וכן בממשלה

מרחבית

משתמש מקצוען
הבן שלי בן שנתיים וחצי נכנס לבידוד,
לגמרי לא נעים הבידודים האלה! זה חלק מהסבל ממגפת הקורונה.
אנחנו ממילא היינו מכניסים אותו לבידוד,
האם את בטוחה שכל שאר ההורים גם הם היו מכניסים את ילדיהם ממילא לבידוד?
הבעיה היא, החפירות שלהם ושל מד"א
נכון שזה לא נעים, אך בינינו הבעיה העיקרית המציקה היא:
הוא פשוט אומלל מזה ואנחנו מחפשים לו תעסוקה כל הזמן, בנוסף, הוא התחיל לפתח כאילו דיכאון משיעמום, הוא פשוט ישן כשמשעמם לו, מרחמת עליו
וזה יהיה בכל מקרה. גם ללא דיווח למשה''ב.

מה מעניין אותו? יצירות מחומרים שונים? מדבקות? לורדים? צבעים? גיליונות נייר גדולים על הרצפה (גליונות לארונות) -לקשקש בכיף על שטח גדול? אולי משחק חדש - כזה שבנוי על דימיון ובניה? לדפדף בספרים עם תמונות? השמעה של שירי ילדים עליזים? 'עזרה' לאמא במטבח?
זה דורש הרבה מהמשפחה, אין מה לומר. וגם תקציב. וזה ממש לא קל ולא פשוט.
אמנם כל מאמץ וכל שקל שמוציאים - זו זכות גדולה מאוד! זה לצבור יום יום, דקה דקה - המון זכויות! הרי אתם עושים זאת כדי למנוע מאחרים מחלה עם סיבוכים וסיכון חיים. ומתאמצים במקביל לרווחת הילד ולהרגשתו הטובה. אשריכם!

נערך לאחרונה ב:

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לגמרי לא נעים הבידודים האלה! זה חלק מהסבל ממגפת הקורונה.

האם את בטוחה שכל שאר ההורים גם הם היו מכניסים את ילדיהם ממילא לבידוד?

נכון שזה לא נעים, אך בינינו הבעיה העיקרית המציקה היא:

וזה יהיה בכל מקרה. גם ללא דיווח למשה''ב.

מה מעניין אותו? יצירות מחומרים שונים? מדבקות? לורדים? צבעים? גיליונות נייר גדולים על הרצפה (גליונות לארונות) -לקשקש בכיף על שטח גדול? אולי משחק חדש - כזה שבנוי על דימיון ובניה? לדפדף בספרים עם תמונות? השמעה של שירי ילדים עליזים? 'עזרה' לאמא במטבח?
זה דורש הרבה מהמשפחה, אין מה לומר. וגם תקציב. וזה ממש לא קל ולא פשוט.
אמנם כל מאמץ וכל שקל שמוציאים - זו זכות גדולה מאוד! זה לצבור יום יום, דקה דקה - המון זכויות! הרי אתם עושים זאת כדי למנוע מאחרים מחלה עם סיבוכים וסיכון חיים. ומתאמצים במקביל לרווחת הילד ולהרגשתו הטובה. אשריכם!

הוא יצא שלילי בבדיקה, מה שמקל מעלינו מאוד, לא נשאר עוד הרבה זמן, אבל בהחלט יצאו לי קרניים, הנס הוא שהוא ישן צהרים, ככה שבבוקר כשאף אחד לא נמצא-הוא נח קצת, ובצהריים-ממילא יש רעש ותעסוקה

כשיש דיווח, יש שיגעון, כל הזמן צריכים להיות בהיכון עם משה"ב, אין לי מושג איך יוצאים מבידוד, צריך לעדכן? (קיבלנו הודעה טלפונית עד מתי הבידוד, זה מספיק?) צריך להיות זמינים, ואם לא בא לי להרים את הטלפון, אין כזה דבר, תגיע אלי משטרה...
וזה ההבדל בין בידוד "שקט" לבידוד ידוע...

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

רק בחירות

משתמש חדש
יולן כהן: כפי שפרסמנו לראשונה בתכנית חיסכון: קיצור ימי הבידוד ל-12 יום יכנס לתוקף ביום חמישי הקרוב.

רק בחירות

משתמש חדש
‏כפי שפרסמנו לראשונה בתכנית חיסכון: קיצור ימי הבידוד ל-12 יום יכנס לתוקף ביום חמישי הקרוב. המבודדים ידרשו לעבור בדיקת קורונה ביום הראשון או השני וביום העשירי- ובכפוף לתוצאות שליליות הבידוד יקוצר ל-12 יום. בעוד חודשיים הבידוד יקוצר ל- 10 ימים.

רבקי

משתמש פעיל
1604922724865.png

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
‏כפי שפרסמנו לראשונה בתכנית חיסכון: קיצור ימי הבידוד ל-12 יום יכנס לתוקף ביום חמישי הקרוב. המבודדים ידרשו לעבור בדיקת קורונה ביום הראשון או השני וביום העשירי- ובכפוף לתוצאות שליליות הבידוד יקוצר ל-12 יום. בעוד חודשיים הבידוד יקוצר ל- 10 ימים.
לא הבנתי, אם יודעים שבעוד חודשיים יקצרו ל10 ימים, ז"א שיודעים שאחרי 10 יום לא מדבקים יותר. אז למה לא לקצר את זה מעכשיו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה