מחיר למשתכן כמה זמן עבר לכם מהזכייה עד לכנס רוכשים אם בכלל היתקיים כבר כנס ובאיזה פרויקט

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בשביל לבדוק את התוכניות של הקבלן אם הם לפי החוקים ומאובזרים כפי המינימום הנדרש וגם אם יש תלונה של לקוח על איכות ירודה או אי עמידה בתקנים המינימלים זה חברת בקרה לא חברת מידע
וועדות הבניה ומחלקת הנדסה בעירייה ממונה לבדוק אם הבניין עומד בדרישות החוק או התקנים
חברת הבקרה ממונה לבדוק שהקבלן עומד בדרישות של משרד השיכון בתוכנית מחיר למשתכן

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם אתה מעוניין לראות את החוזה של הקבלן מול רמי אתה יכול להיכנס כאןhttps://land.gov.il/Land_Tenders/Pages/Tenders.aspx?rid=3282017&rc=1&tr=1
ולראות את ההתחיבויות של הקבלן למדינה בחיפוש תעשה לפי תאריך הזכיה של הקבלן במכרז שם כתוב גם מתי הוא צריך למסור את הדירות
לא ראיתי ברמ''י את הפרויקט שלי
פרסום תוצאות המכרזים הוא לפי מספר מגרש תברר מה מספר המגרש שבו זכה הקבלן ולפי זה תמצא את החוז של הקבלן מול רמי בקלות

הר הבשן

משתמש מקצוען
אם אתה מעוניין לראות את החוזה של הקבלן מול רמי אתה יכול להיכנס כאןhttps://land.gov.il/Land_Tenders/Pages/Tenders.aspx?rid=3282017&rc=1&tr=1
ולראות את ההתחיבויות של הקבלן למדינה בחיפוש תעשה לפי תאריך הזכיה של הקבלן במכרז שם כתוב גם מתי הוא צריך למסור את הדירות
ראיתי את הפרויקט שלי אך לא את החוזה וההיתחייבויות של היזם

הר הבשן

משתמש מקצוען
לא הבנתי כלום תכל'ס אני יכתוב בלשון עדינה אין לי כבר סבלנות לחכות כ''כ הרבה...
פחועע.PNG
‏‏לכידה.PNG

ראובן 23

משתמש מקצוען
הר הבשן כשקורה משהו טוב גם צריך לעדכן לא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה