דרוש מידע כמה זמן לוקח להנפיק דרכון?

סבתא של נעה

משתמש סופר מקצוען
אני צריכה לחדש דרכון שלא היה בשימוש למעלה מעשרים שנה. כמה זמן זה אמור לקחת מרגע ההנפקה והאם אפשר לזרז את התהליך?
אמרו לי שבפריפריה זה לוקח כשבוע (מבשרת, מודיעין עילית, מעלה אדומים)
אשמח לכל מידע בנושא
תודה

YOM&TOV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
אמרו לי שבפריפריה זה לוקח כשבוע (מבשרת, מודיעין עילית, מעלה אדומים)
אממ... לא בדיוק,
אני עשיתי במעלה אדומים וזה לקח שבועיים.
ואגב, הפריפריה לא מקבלת כל אחד, זה רק ממקומות מסוימים.
בעקרון, את צריכה ללכת ולעשות את הדרכון, ואחרי 8 ימים ללכת לדואר ולשאול מה קורה, במידה והם לא יודעים, אז לבקש את המספר של המנהל של הדואר הראשי באזור מגוריך ואז את יוצרת איתו קשר ומתאמת איתו מתי לקחת.
אני עשיתי את התהליך הזה וטסתי אחרי 10 ימים מיום הנפקת הדרכון.
המון הצלחות!

ממ"ד

משתמש מקצוען
לפעמים גם אחרי 5 ימים - כבר כמה פעמים משכתי את הדרכון מהדואר עוד במיון הראשוני.

שירותי ESTA לארה"ב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
כיום מאז שעברו לדרכון ביומטרי, התהליך לוקח יותר זמן טכנית, כי זה עובר שלש תחנות במשך תהליך ההנפקה,
שים לב, כל דרכון חדש היום, לא משנה באיזה עיר עשית את זה, תמיד מקום ההנפקה יהיה ירושלים.
כשאתה הולך לעשות את הדרכון, תבקש מיד מספר מעקב של הדרכון, כך תוכל לעקוב אחרי הדרכון איפוא זה נמצא בדואר.
במקרים חריגים (או עם פרוטקציה) תוכל לקבל דרכון זמני שתקף לשנה, במקום או אחרי יום.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה