דרוש מידע כמה זמן לוקח לבנות הצעת מחיר -

חושב מחדש

משתמש מקצוען
לפני תקופה התחלתי לבדוק עלויות של בניית אתר אינטרנט,
פניתי למספר חברות/פרילנסרים שעוסקים בתחום.

חלקם המועט ענו למייל שלי תוך יום יומיים,
וחלקם אחרי שבוע שבועיים ויותר מכך.

מכיוון ואני לא מכיר את התחום, אשמח לדעת מה הזמן שאמור לקחת לבנות הצעת מחיר ראשונית.

אצלנו בחברה אם לא ענית תוך 4 שעות, כנראה הפסדת את העיסקה :) מייל ראשוני כמובן, ולא מחיר סופי

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תקשיב.
אתר זה כמו רכב, לא מכיר מישהו שנכנס לסוכנות טויוטה ויצא עם רכב תוך שעה.
זה צריך להיות מותאם לעסק שלך כמו כפפה ליד.

אם מדובר באתר תדמית אז יש כאן מספיק שיכולים לעשות עבודות מצויות במחירים סבירים ולשאלך - גם במהירות.

אם מדובר במשהו יותר מורכב מאתר תדמית אז במסגרת השיחה/הבירור הראשוני שלך איש המקצוע ינסה להבין:
א. את מורכבות האתר שזה מתורגם לשעות עבודה שמתורגם כמובן להרבה כסף.
ב. האם אתה יכול לשלם את זה, כלומר ברור שיהיה חוזה וכדו' אבל השאלה היא עקרונית,
האם אתה לקוח שמבין ומעריך את שעות העבודה ומוכן לשלם בכיף או שאתה מוגבל במשאבים או שאתה לא בדיוק סגור על עצמך או שיש לך רעיון/צורך שמהניסיון שלו הוא לא מרשה לעצמו להיכנס איתך ליחסים כי אין בזה עתיד בראייתו האישית.

צריך להבין שלקחת מתכנת לפרויקט רציני זה לא רחוק רעיונית מאשר לקחת עובד חדש תחתיך בחברה זה יחסים שיכולים להיות ארוכים, ואפילו מאוד, זה הבנה עמוקה בעסק שלך, זה שעות של עבודה לפני תחילת העבודה וכ"ו
אז את המיון הראשוני המפתחים עושים ללידים בדר"כ בטלפון, כנראה שמשהו שם מפיל אותך.

אשמח לעזור באישי

חושב מחדש

משתמש מקצוען
אשמח לעזור באישי
ההודעה הזו נרשמה לפני 3 חודשים פלוס :)
אין לי מושג איך היא הועלתה שוב.

ואגב, מדובר באתר קל ופשוט, שלא מצריך ידע רב.
והנה הוא כבר פעיל :)

ואגב - עיקר השאלה שלי אולי לא הייתה מובנת, אבל שים לב -
חלקם המועט ענו למייל שלי תוך יום יומיים,
וחלקם אחרי שבוע שבועיים ויותר מכך.

לא הייתה בכלל תגובה למייל ששלחתי.

ולדעתי זו נקודה ששמתי לב אליה כמה פעמים,
מי ששולח מייל, רוצה לראות שהצד השני קרא אותה, בין אם ההצעה מתאימה לו, ובין אם לא!
מעבר לכך, הוא ישמח לשמוע שאותו איש מקצוע יש לו יחסי אנוש נורמלים, יודע לענות למייל בצורה מהירה, ולהתחיל לברר ולהתמקד בהצעה.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה