עזרה כמה זמן הכי מוקדם לפני הטיסה אפשר להכניס את המזוודות?

תמממממי

משתמש פעיל
יש לך מושג איפה אני יכול לבדוק, כמה זמן הכי מוקדם לפני הטיסה אפשר להכניס את המזוודות?

אני רוצה לדעת אם אני יכול להכניס את המזוודה ראשון בצהריים לשני בבוקר

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
צריך לבדוק מתי הדלפק של הטיסה נפתח... לא מאמינה שיום קודם... בדרך כלל כמה שעות קודם.

HLW מיתוג ועיצוב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
זמני הפתיחה של הדלפקים משתנים לפי חברות התעופה
החברות משלמות הון על השטח שלהם בשדה (זו הסיבה למה רוב הטיסות של חברות לא ישראליות לא מעכבות את הטיסות שלהם....)
כל הדלפקים לא נפתחים מעבר לשעתיים וחצי לפני הטיסה. לפעמים פותחים עוד אחרי (תלוי בחברה)
אלעל וסנדור לפעמים פותחים 3 שעות לפני

אבישלום

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
לפי הנסיון שלי עד 3 וחצי שעות קודם לא יותר, תלוי אם לחברה יש באותו זמן עוד טיסות.

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
תבררי אם יש שרות בשדה התעופה להפקדת מזוודות מוקדמת, זכור לי שלפני שנים רבות סבא וסבתא שלי עשו את זה. (הפקידו יממה לפני) אין לי יותר פרטים.

בונבון

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
פעם לפני שנים היה שרות של חברת אל על (בתשלום מלא כמובן) שבאו הביתה יום קודם ולקחו את המזוודות.
היום כבר אין להם כזה שרות ואפשר למסור רק בשדה תעופה כ-3 שעות לפני הטיסה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה