דרוש מידע כמה זמן בידוד לבני בית של חולה מאומת?

חנהלי

משתמש פעיל
[/QUOTE]
רופאה לא אחראית בעליל!!!
הבת שלי פתחה תסמינים יומיים אחרי שאני כבר הייתי בחוץ. (ז"א, אני הייתי 13 ימים בבידוד והיא פיתחה תסמינים ביום ה15 לתחילת התסמינים)
כנ"ל מכירה עוד כמה מקרים כאלה.
זה לא אחראי להסתמך שאם לא נדבקו ב14 ימים הראשונים אז גם לא ידבקו הלאה.
והבת שלך הסתובבה בחוץ בזמן שהיית בבידוד?
או ביומיים אחרי שסיימת?
מי אמר שנדבקה ממך?

אנשים נוספים בבית נדבקו אחרי שיצאת מבידוד?

אבישלום

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
הבן שלי אחרי שחזרנו מ11 יום במלונית, התגלה חיובי.

ומה עושה משפחה שחצי התגלו בה חיוביים. והחצי השני שלילים. כמובן שהם התחלקו לשתיים ושמרו על כללי הבידוד. אך אחרי שבוע וחצי אחד מהמבודדים פיתח תסמינים, עשה בדיקה ויצא חיובי.... עכשיו כל השלילים צריכים להכנס לעוד שבועיים בידוד? ואם עוד שבוע עוד אחד מהם ימצא חיובי???? אז כל השאר עוד שבועיים בידוד??
איך שורדים את זה?????

yudb

משתמש סופר מקצוען
ומה עושה משפחה שחצי התגלו בה חיוביים. והחצי השני שלילים. כמובן שהם התחלקו לשתיים ושמרו על כללי הבידוד. אך אחרי שבוע וחצי אחד מהמבודדים פיתח תסמינים, עשה בדיקה ויצא חיובי.... עכשיו כל השלילים צריכים להכנס לעוד שבועיים בידוד? ועם עוד שבוע עוד אחד מהם ימצא חיובי???? אז כל השאר עוד שבועיים בידוד??
איך שורדים את זה?????
לכאורה כמו שאת מתארת.
באמת לא פשוט!!
הייתי מנסה לצאת בלילה כשאף אחד לא בחוץ, כדי לשמור על בריאות הנפש.

חנהלי

משתמש פעיל
מציאות. זו מציאות
אין מקום להתפלספויות.
במיוחד שמדובר בדיני נפשות.
נכון. אני כותבת מציאות.
ומשרד הבריאות מתפלסף בדיני נפשות כל יום ומוציא תקנות חדשות כל יום.
מי שאמר שהוא הפלספן הנכון?

לא חשוב.
העיקר הבריאות. ונשמור על הכללים
גמר חתימה טובה

חחח

משתמש סופר מקצוען
והבת שלך הסתובבה בחוץ בזמן שהיית בבידוד?
או ביומיים אחרי שסיימת?
מי אמר שנדבקה ממך?

אנשים נוספים בבית נדבקו אחרי שיצאת מבידוד?
הבת שלי נדבקה ממני. לא היה לי ממישהו אחרת.
היא היחידה שנדבקה.

חחח

משתמש סופר מקצוען
ומה עושה משפחה שחצי התגלו בה חיוביים. והחצי השני שלילים. כמובן שהם התחלקו לשתיים ושמרו על כללי הבידוד. אך אחרי שבוע וחצי אחד מהמבודדים פיתח תסמינים, עשה בדיקה ויצא חיובי.... עכשיו כל השלילים צריכים להכנס לעוד שבועיים בידוד? ואם עוד שבוע עוד אחד מהם ימצא חיובי???? אז כל השאר עוד שבועיים בידוד??
איך שורדים את זה?????
כמו שהיה אצלנו :( סיוטטט. כבר יותר מחודש חצי מהמשפחה בבידוד, החצי השני משוחררים כבר יותר משבוע...

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אני קופץ טרמפ על האשכול לשאלה נוספת שאולי הוזכרה אבל אני רוצה לשמוע ברור:

האם אפשר להקל בבידוד לאחר שהמבודד מקבל תשובה שלילית? (שמעתי בשם עזר מציון או רופאים כלשהם שכן)
ונניח שבחמשה ימים לא, מה קורה כשזה שבוע אחרי התחלת הבידוד?
ואם כל המשפחה נכנסה לבידוד בגלל שלא יכלו להפריד את המבודד, האם בדיקה שלילית שלו מצילה את האחרים?

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
האם אפשר להקל בבידוד לאחר שהמבודד מקבל תשובה שלילית?
מבחינת החוק לא.
ואני אישית מכירה מישהו שקיבל תשובה שלילית ולאחר יומיים נבדק שוב ונמצא חיובי.
ונניח שבחמשה ימים לא, מה קורה כשזה שבוע אחרי התחלת הבידוד?
לא.
ואם כל המשפחה נכנסה לבידוד בגלל שלא יכלו להפריד את המבודד, האם בדיקה שלילית שלו מצילה את האחרים?
מצילה ממה?
הבידוד לכולם יהיה 14 יום.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
תבדקו את ההנחיות, שלוש עשרה יום מאז תחילת התסמינים (או במקרים מסוימים עשר ימים מיום ביצוע הבדיקה)
במידה וחיובי ללא תסמינים - 10 ימים מיום הבדיקה.
במידה וחיובי+תסמינים - 13 יום מהופעת התסמינים בתנאי שיש לזה תיעוד (פנה לרופא וביקש בדיקה בנימוק של תסמינים) וכמובן בתנאי שחש בטוב ללא תסמינים.
אם לאחר 13 יום עדיין קיימים תסמינים רופא המשפחה משחרר לאחר 3 ימים ברצף ללא תסמינים.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
מבחינת החוק לא.
ואני אישית מכירה מישהו שקיבל תשובה שלילית ולאחר יומיים נבדק שוב ונמצא חיובי.

לא.

מצילה ממה?
הבידוד לכולם יהיה 14 יום.
באמת עד 14 יום אי אפשר לקבל תשובה אמינה?
ומה זה שכתבו באשכול הזה לעיל עשרה ימים לפי הרופאים?
אנחנו בפעם השלישית בתוך חודשיים וחצי, זה אומר שאנחנו רוב הזמן בבידוד. מה עושים!!!

ילדודס

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול
ארחנו בר''ה חולה(ללא ידיעתו) ביום חמישי נבדקנו כל המשפחה בעלי והתינוק היונק חיוביים כולם שליליים.
מכיוון שא''א לשמור בידוד מתינוק אז כולם ביחד.
השאלה היא האם שווה להבדק מחר שזה 5 ימים מהתשובה הקודמת או לחכות עוד יומיים
אני לחוצה לדעת לקראת סוכות מה קורה וכן כדי למנוע בידוד ארוך אחרי שהם יצאו מבידוד.(כולם ללא תסמינים ברורים, אלא קצת כאבי ראש, בחילות, כאבי גרון)

חחח

משתמש סופר מקצוען
קופצת על האשכול
ארחנו בר''ה חולה(ללא ידיעתו) ביום חמישי נבדקנו כל המשפחה בעלי והתינוק היונק חיוביים כולם שליליים.
מכיוון שא''א לשמור בידוד מתינוק אז כולם ביחד.
השאלה היא האם שווה להבדק מחר שזה 5 ימים מהתשובה הקודמת או לחכות עוד יומיים
אני לחוצה לדעת לקראת סוכות מה קורה וכן כדי למנוע בידוד ארוך אחרי שהם יצאו מבידוד.(כולם ללא תסמינים ברורים, אלא קצת כאבי ראש, בחילות, כאבי גרון)
בעיקרון 5 ימים אמור להספיק.
אבל זה רק "עיקרון" ויש סיכוי שאצלכם יקרה אחרת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה