מחיר למשתכן כמה זמן אחרי שנרשמים במגער יש את הזכאות להרשם להגרלות של מחיר למשתכן?

שואלת_אבג

משתמש צעיר
שלום
אשמח למידע כמה זמן לוקח מהרגע שנרשמים במשרד של מגער/מילגם/עמידר עד שיש את האישור כדי שנוכל להכנס להגרלות?
ואיזה חברה הכי מומלץ להרשם דרכה או שכולם אותו דבר?
תודה לעוזרים
שבת שלום

חנה תהילה

משתמש מקצוען
אין כבר את תוכנית מחיר למשתכן. היא התבטלה.
יכול להיות שהתבטלה, אבל נכון להיום ישנם הגרלות פתוחות.
מדובר בהגרלות המשך וכו' ולכן צפויות עוד הגרלות.
אשמח למידע כמה זמן לוקח מהרגע שנרשמים במשרד של מגער/מילגם/עמידר עד שיש את האישור כדי שנוכל להכנס להגרלות?
זכור לי שאנחנו קיבלנו את האישור למייל אחרי ימים ספורים,
בטח ההמונים יוכלו להחכים אותך יותר.
אולי תשאל בתת פורום דירות ונכסים / תיווך נד"לן.

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
יכול להיות שהתבטלה, אבל נכון להיום ישנם הגרלות פתוחות.
מדובר בהגרלות המשך וכו' ולכן צפויות עוד הגרלות.
מה שפתוח זה רק הגרלות המשך. אי אפשר להירשם היום לזכאות חדשה.

הר הבשן

משתמש מקצוען
מבדיקה שערכתי עכשיו אפשר עדיין להירשם .ליצמן רוצה לבטל את התוכנית הכללית אך עדיין אפשר להירשם ועוד יהיו הרבה הגרלות חדשות שכבר עברו מכרזים של מחיר למשתכן

הר הבשן

משתמש מקצוען
לא יודע למה נטפרי חוסמים את כל הקישורים בחיפוש של ביטול מחיר למשתכן ליצמן. אולי מי שאין לו נטפרי יוכל לעלות את הכתבות.
עניין דרמטי כמו ביטול הזכאות להרשמה הייתה אמורה לככב בראש החדשות גם באתרים ובעיתונות החרדית

שואלת_אבג

משתמש צעיר
חברה, בררתי ואפשר להרשם עדיין
ככל הנראה לא יהיו הקצאות חדשות לתוכנית.

בכל מקרה אשמח שתחזירו את האשכול לנושא המקורי כי זה דחוף לי ממש להרגע לדעת האם יש מה להכנס לקלחת הלחץ הזאת או לא.

אשמח לשמוע מעוד אנשים תוך כמה זמן היה להם את האישור מאז שנרשמו במגער
והאם יש מקום שמנפיק את האישור מהר יותר מתוך ה3? (מגער/מילגם/עמידר )
הרי יש פה בפרוג עשרות כאלה שנרשמו,
אנא עזרתכם

תודה

יעקב פ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
ביאור 2020-08-08 223831_LI.jpg

שואלת_אבג

משתמש צעיר
צפה בקובץ המצורף 706144
כן זה הנתון הרישמי
ממה ש-2 אנשים אמרו לי זה הגיע תוך 3 ימים, לכן רוצה לשאול דווקא פה (חכמת ההמונים) כדי להגיע לתשובה ברורה יותר.
אם זה אכן יקח 10 ימי עבודה אז חבל על הזמן, במילא לא נספיק את ההגרלות הקרובות שנסגרות ברביעי הקרוב....

אנא פרוגיסטים עזרתכם!!!

יעקב פ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
איך אפשר לדעת, לאחד זה יכול להגיע תוך 3 ימים ולאחד אחרי 9 ימים ,
בפרט עכשיו בקורונה,
יתכן שיכתבו פה שהגיע לרובם תוך 3 ימים ולכם זה יאחר אי אפשר לדעת.

kktao

משתמש פעיל
כן זה הנתון הרישמי
ממה ש-2 אנשים אמרו לי זה הגיע תוך 3 ימים, לכן רוצה לשאול דווקא פה (חכמת ההמונים) כדי להגיע לתשובה ברורה יותר.
אם זה אכן יקח 10 ימי עבודה אז חבל על הזמן, במילא לא נספיק את ההגרלות הקרובות שנסגרות ברביעי הקרוב....

אנא פרוגיסטים עזרתכם!!!

אני מכיר כמה וכמה שזה הגיע להם תוך 3 ימים.

אגב, בהגרלות המשך הרבה פעמים משרד השיכון מאריך את זמן ההגרלה בעוד כמה ימים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה