כמה אמורה לעלות פאה

שפריצרית

משתמש מקצוען
אני מדברת על נשים כמוני שספגו אכזבה מפאתן, ואין להן 8000 מיותרים, או שיש להן, אבל יותר חסר ארון לחדר הילדים, והן בכל זאת רוצות להיראות טוב.
אוי כמה שאני מזדהה...
אבל למה נתקעת ב 8000?
סעי צפונה משם

super tiger

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש כאלו שאוהבות להתחדש, ומוכרות פאות ממש טובות ביד שניה.
אני קניתי פאה יד ראשונה והייתי ממש לא מרוצה.
ואז מישהי בפרוג כתבה שהפאה לא מתאימה לפנים שלה.
מאד היססתי. היא שלחה לי תמונות במייל, אבל לא הצלחתי לראות טוב על עצמי.
ואז לקחתי ממנה, ואני ממש מרוצה.
והמחיר? 2000 שח!
ככה מדדתי את העיצוב ישירות עליי, וראיתי שהיא יושבת טוב.

אז את שואלת כמה עולה פאה?
2000 שח.

(אגב היא קנה אותה ב6500, ועיצבה אותה ועשתה לייס ותיקונים אצל עוד אנית, והפאה ממש יפהפיה! ושאלתי פאנית ותיקה שאמרה לי שהיא פאה של הרבה יותר).
איזה כיף לשמוע :p
גם לשמוע שהיא באמת שווה הרבה יותר....

ואני קניתי לי חדשה ב9000 ואני מרוצה חבלז! אז כל הצדדים נשכרו :rolleyes:

בתשבע456

משתמש רשום
אני גם מחפשת לקנות פאה לא במחיר גבוה...(אם יש למישהי יד 2 משהו יפה ומעודכן אשמח..) יש עכשיו מלא פרסומים על חיסול של 2019 במחירים ממש נמוכים השאלה אם זה באמת חיסול או סתם פאות משיער לא איכותי?

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אני גם מחפשת לקנות פאה לא במחיר גבוה...(אם יש למישהי יד 2 משהו יפה ומעודכן אשמח..) יש עכשיו מלא פרסומים על חיסול של 2019 במחירים ממש נמוכים השאלה אם זה באמת חיסול או סתם פאות משיער לא איכותי?
הבעיה בחיסולים האלו היא שהאחריות מוגבלת מאד ושבד"כ מדובר בפאות שנשים החזירו.

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
הבעיה בחיסולים האלו היא שהאחריות מוגבלת מאד ושבד"כ מדובר בפאות שנשים החזירו.
אני בדיוק מבררת על זה.
האם כל החיסולים על פאות מוכנות מהמלאי זה פאות "דפוקות" יותר מפאה בהזמנה?
ובאותה הזדמנות, האם מישהי שמעה על פאות פרומי מק"ס?

rachelevanon

משתמש סופר מקצוען
אבל כשאת קונה פאה חדשה את צריכה הרבה יותר מזל! כי את לא יודעת איך השיער יתנהג, ואין לך שמץ מה יקרה איתה בעוד חצי שנה.
כשאת קונה יד שניה- יש לך את כל הנתונים ביד!
את יודעת מה טיב השיער גם לאחר זמן, את יודעת איך היא מעוצבת על הפנים שלך, אין לך הפתעות.
ואם היא לא נראית לך- את פשוט לא קונה אותה!
תחשבי על זה.

כמה אני מנסה לשכנע בזה נשים. זו תובנה בסיסית בעיניי.

רוב הנשים שמכירה סביבי מאמינות ביד ראשונה למרות שיש כל כך הרבה עוגמת נפש אחר כך.
כולן אומרות לי "יש לך מזל שנפלת על פאה יד שנייה טובה". זהו שלא. זה לא "מזל"

בפאה יד שנייה הרבה יותר קל לך לראות את האיכות האמיתית, איך היא נראית עלייך. והסיכון? שילמתי פחות מרבע מהמחיר המקורי, אולי עשירית.

בתשבע456

משתמש רשום
כמה אני מנסה לשכנע בזה נשים. זו תובנה בסיסית בעיניי.

רוב הנשים שמכירה סביבי מאמינות ביד ראשונה למרות שיש כל כך הרבה עוגמת נפש אחר כך.
כולן אומרות לי "יש לך מזל שנפלת על פאה יד שנייה טובה". זהו שלא. זה לא "מזל"

בפאה יד שנייה הרבה יותר קל לך לראות את האיכות האמיתית, איך היא נראית עלייך. והסיכון? שילמתי פחות מרבע מהמחיר המקורי, אולי עשירית.

זה נכון אבל הבעיה היא שבד"כ אלה שמוכרות יד שניה מוכרות פאות בסגנון יותר מיושן כי הם רוצות להתחדש... ולא תמצאי כ"כ פאות עדכניות ביד 2...

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
ולא תמצאי כ"כ פאות עדכניות ביד 2...
תתפלאי לשמוע שאני מכירה מקרוב כמה וכמה שקנו פאה יד 2 עדכנית מאוד מנשים שקנו מספר חודשים קודם לכן.
או מנשים שמחזיקות 4-5 פאות וקונות ומוכרות כל רגע. (מכירה אחת כזו שבמשפחתי קנו ממנה כבר 3-4 פאות )
או מכאלו שקנו והתחרטו, שלא מתאים להן הצבע/הדוגמא (נפוץ מאוד אצל נשים שקונות פאה טרנדית ומתפכחות)
וכמו ש @מלפפון כתבה, לא קונים את זה בשק. הכי גרוע את רואה שזה יכנע ולא קונה.

sara gold

משתמש מקצוען
קודם כל, יש חנויות של פאות יד שניה, שאני לא ממליצה עליהן או לא לא ממליצה.. כי פשוט לא קניתי דרכם.
אבל בהחלט הייתי הולכת לשם כדי לבדוק את האופציה. יש מצב שלא תמצאי בסוף, או שיש לך 8000 בצד, ואת כבר סגורה לקנות פאה.

יש סיכוי גדול שלא תמצאי שם או תהי מאוכזבת גם.
לכן אני רק אומרת שכדאי לבדוק את האופציה, וגם לוודא שבחנות יד 2 לא לוקחים את הפאות, עושים להן טיפול 10000 שניה לפני שאת מגיעה, והכל נראה לך מושלם.

אבל כן לבדוק למה את מתחברת, ואולי למצוא שם מציאה שתהי מרוצה איתה.
כמובן אם מתאים לך.
סתם מעלה אפשרות.
אני אחת שנפלתי בפאת יד שניה
קניתי במכירה ב2000 ש"ח, פאה שהייתה נראית מעולה ממש , הראתי אותה לפאנית אחת מהגדולות והיא נתנה את ברכתה.
כמובן שדרגתי קצת בעוד איזה 1000 ש"ח
ואז גיליתי את הברוך הגדול ,הפאה הייתה נראית מהממת אך השער שלה נשר כל הזמן
לא עזרו כל התוספות והתיקונים שבסופו של דבר הוצאתי עליה כמעט 5000 ש"ח
ועכשיו היא שוכבת בארון:(.
אז ממליצה מאוד לבדוק פאות יד שניה
גם כשנראה מעולה צריך לבדוק היטב היטב!

rachelevanon

משתמש סופר מקצוען
זה נכון אבל הבעיה היא שבד"כ אלה שמוכרות יד שניה מוכרות פאות בסגנון יותר מיושן כי הם רוצות להתחדש... ולא תמצאי כ"כ פאות עדכניות ביד 2...

הכי מצחיק זה הסטייל של "פאה עדכנית" פאה עדכנית תהיה לפעמים לגמרי לא עדכנית בעוד שנה.

את יכולה לקנות ביד שנייה פאה משיער משובח, תנועתית או חלקה ולעצב אותה בדיוק איך שמתחשק לך.
כמובן שאם יש לך כסף מיותר כדי להתחדש כל תקופה בהכי עדכני שיש, הדיון מיותר. אבל רוב הנשים שעומדות לקנות פאה מוציאות סכום אדיר במאמץ ניכר לפאה שתשמש אותן לטווח ארוך או ארוך מאד.

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
אז ממליצה מאוד לבדוק פאות יד שניה
גם כשנראה מעולה צריך לבדוק היטב היטב!
נכון!
לבדוק ב7 עיניים, כי בחנות היא נראית מליון דולר אחרי סירוק ומסכה וטיפול 10000,
וכשזה אצלך את עלולה לגלות שהיא לא כפי שחשבת.
ואז אין עליה אחריות כמו בפאות יד ראשונה.

אבל- את מסכנת הרבה פחות כסף,
ותמיד אפשר להראות לפאנית שתאשר.
ונשירה- ו לא תופעה שניתן להתמודד איתה? לחזק את התפירה?

rachelevanon

משתמש סופר מקצוען
בכלל לגבי קניה, של כל מוצר שהוא ביד שנייה, יש לי כלל ברור: את הכי משובח והכי חזק והכי יקר שיש.
אם אתם קונים רהיטים יד שנייה, תקנו אותם מעץ מלא. אם אתם קונים ספה יד שנייה, קנו את הספה הכי טובה שתשיגו. כנ"ל לגבי עגלת תינוק. לעולם לא קונים ביד שניה מוצרים שהם מפוקפקים או לא איכותיים מראש.
לדוגמא: מיטת ילדים שקניתי ביד שנייה עלתה לקונה המקורית 5 אלף. אני שילמתי קצת פחות מאלף אחרי שלוש ארבע שנות שימוש, על מיטה איכותית וחזקה מאד. מבחינתי זה משתלם לגמרי. לא הייתי משלמת 500 ש"ח על מיטת איקאה שעלתה 1000 ש"ח, לדוגמא.

super tiger

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני בדיוק מבררת על זה.
האם כל החיסולים על פאות מוכנות מהמלאי זה פאות "דפוקות" יותר מפאה בהזמנה?
ובאותה הזדמנות, האם מישהי שמעה על פאות פרומי מק"ס?
אני קניתי אצלה פיאה מהממת!!
מחיר יחסית סביר (יחסית לגדולות בבני ברק וירושלים)
ייבוש טבעי אני חופפת לבד.
מרוצה מאד מאד!

בתשבע456

משתמש רשום
הכי מצחיק זה הסטייל של "פאה עדכנית" פאה עדכנית תהיה לפעמים לגמרי לא עדכנית בעוד שנה.

זה נכון אבל לדוגמה הפאות של אורך אחיד גם אם עוד שנה הם לא יילכו את יכולה לשחק איתם בכל מיני סוגי תסרוקות לעומת פאה עם פוני שחוץ מלהחליף לה את כל הסקין אין לך מה לשנות...

rachelevanon

משתמש סופר מקצוען
זה נכון אבל לדוגמה הפאות של אורך אחיד גם אם עוד שנה הם לא יילכו את יכולה לשחק איתם בכל מיני סוגי תסרוקות לעומת פאה עם פוני שחוץ מלהחליף לה את כל הסקין אין לך מה לשנות...

שוב אני אגיד: אישה שחשוב לה להראות עדכנית ברמה של החלפת סקין שלם, היא בבעיה חמורה בעיניי. היות שגם פאה בת שנתיים וחצי יכולה להיות מהר מאד לגמרי לגמרי לגמרי לא עדכנית. וגם בגלל שמי שעדכנות ולא מראה יפה והתאמה לפני זה מה שמנחה אותה בחיים, היא הלקוחה המעודפת של הפאניות היקרניות והמגזימות במחירים. אלו הנשים שגורמות כל פעם לזינוק מטורף והלא פורפוציונלי במחירי הפאות.

בתשבע456

משתמש רשום
שוב אני אגיד: אישה שחשוב לה להראות עדכנית ברמה של החלפת סקין שלם, היא בבעיה חמורה בעיניי. היות שגם פאה בת שנתיים וחצי יכולה להיות מהר מאד לגמרי לגמרי לגמרי לא עדכנית. וגם בגלל שמי שעדכנות ולא מראה יפה והתאמה לפני זה מה שמנחה אותה בחיים, היא הלקוחה המעודפת של הפאניות היקרניות והמגזימות במחירים. אלו הנשים שגורמות כל פעם לזינוק מטורף והלא פורפוציונלי במחירי הפאות.

נכון.. אני קניתי פאה פוני בובה לפני 5 שנים שיער מעולה מהממת שעלתה לי 5 אלף, היום כזו פאה בעיצוב קצת שונה ופחות כמות שיער עולה בכיף 9-10 המחירים היום הזויים.........

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אני רק רוצה להזכיר לכן שחלק מעליית המחירים היא העובדה שרק אורך אחיד הולך היום ובניית סקין עם אורך אחיד יקרה וקשה פי כמה מהסקינים שהיו פה עד לפני שנתיים שלש ונבנו במהירות ובאורך מדורג.
כמו כן, השיער הרוסי תופס נתח שוק נכבד והוא יקר פי כמה כי איננו מעובד.
ולתחושתי יש גם כמה פאניות גדולות שקובעות את המחירים בשוק וברגע שהן מעלות כל השאר מרגישות בנוח להעלות.

אפרת2

משתמש פעיל
אני רק רוצה להזכיר לכן שחלק מעליית המחירים היא העובדה שרק אורך אחיד הולך היום ובניית סקין עם אורך אחיד יקרה וקשה פי כמה מהסקינים שהיו פה עד לפני שנתיים שלש ונבנו במהירות ובאורך מדורג.
כמו כן, השיער הרוסי תופס נתח שוק נכבד והוא יקר פי כמה כי איננו מעובד.
ולתחושתי יש גם כמה פאניות גדולות שקובעות את המחירים בשוק וברגע שהן מעלות כל השאר מרגישות בנוח להעלות.

לגבי האורך האחיד - נכון.
השיער הגולמי מתומחר לפי אורך. ברובו.

שיער בלונד איכותי הוא בד"כ רוסי. לא קל להשיג אותו והמחיר שלו יקר יותר משיער בגווני חום.
שיער חום רוסי - שיער לא מאד איכותי. שיער עבה בד"כ.

רוב הפאות בגווני החום מיוצרות משיער ברזילאי, שהוא הכי נפוץ בשוק השיער.

שיער מעובד יכול להיות מכל מדינה שהיא...
וזו העבודה של היצרנית. לרכוש שיער מעולה ולא מעובד.
ישנן בשוק פאות חדשות זולות. לעתים מדובר בשיער מעובד, שאחרי שנה מאבד את צורתו.
כך שלא תמיד חכם לקנות בזול, גם אם זה נראה מליון דולר בהתחלה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה