דרוש מידע כל לילה באופן קבוע בשעה 2-3 נכנסת שיחה מחברת האשראי

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
הודעה קולית על איזו עסקה שלא עברה בגלל שתוקף הכרטיס לא מעודכן
ככה כבר כמה חודשים.

זה ממש מטריד.

כן, אני יודעת שאני יכולה ליצור קשר עם בית העסק ולעדכן תוקף וכו'
לא מחפשת פתרון.

רוצה לדעת האם זה תקין?
האם אני יכולה לתבוע את החברה על הטרדה?
מה זה להתקשר בשעות האלו???
ושאלת השאלות, איך עושים את זה?
תביעות קטנות?
אשמח למידע
תודה!

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
בררתי עם עו"ד מבין בתחום
לו אישית גם בוצעה שיחה באישון לילה
הוא מיד ביטל את הכרטיס

הוא טוען שככל הנראה מס' האשראי שלי מסתובב אצל נוכל/ים שמנסה/ים לבצע עסקאות
מנסים להעביר עסקה שוב ושוב בסכום נמוך לראות אם העסקה עוברת כדי לדעת אם יהיה ניתן לגנוב מהכרטיס.
השיחה ממקס זו מערכת אוטומטית שמתריעה על עסקה לא תקינה.
יש לברר בחברת האשראי מי מנסה להעביר את העסקה.

לאבאלי

משתמש פעיל
זה לא נכון!
מספיק ששילמת איפה שהוא והעסקה לא עברה כי התוקף שגוי המערכת מנסה אוטומטית להקפיץ תוקף ללא הצלחה ומכאן מגיעה השיחה במיוחד אם זה הוראת קבע ישנה שהתוקף מאז השתנה זה מנסה כל חודש מחדש בשעות לא שעות להקפיץ תוקף

יהודי פשוט !!!

משתמש צעיר
ישנם מערכות סליקה של מוסדות וכדו' (יתכן גם בחניות וכדו' אך בזה אין לי מושג) שמבצעות גביה נפרדת בכל חודש ואם הכרטיס לא עובר. גם אם זה תוקף שגוי הוא המערכת מקפיצה את ההוראה לחודש הבא... ומכאן ההטרדה החודשית
כמו"כ בדרך כלל במערכות גביה אוטמטיות הגביה תחל משעה 12:00 בלילה ולכן תקבלו שיחות ב2/3 בלילה

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
מעתיקה מכאן:

• לא לפחד משיחת טלפון או הודעת SMS מחברות האשראי. חברות האשראי יכולות להציק לנו עם הרבה שיחות סרק, מכירות מוצרי אשראי או הלוואות, אך כחלק ממערך ההגנה שלהן, הן מתחזקות מערכים שלמים של ניטור ומניעת הונאה. לחברות הללו יש תוכנות אבטחה חכמות, שתפקידן להתריע על כל עסקה חשודה. לא אחת, נדרשים בקרי ההונאה לדבר עם בעל הכרטיס (לדוגמא: לקוח נמצא ברומא, ועולה החשד כי כרטיסו נגנב שם). שיחות אילו הן לרוב קצרות ועיניניות, ויכולות למנוע את ההונאה באיבה. כפועל יוצא מהליכי המניעה, הרבה עסקות תקינות שלנו, שלא יתאימו לפרופיל העסקות היומיומי שלנו, יחסמו. שיחה מחברת האשראי יכולה לאשר את העסקה מחד, ולמנוע הונאה מאידך. לאחרונה, החלו חברות האשראי גם ליישם שיטה של SMS אקטיבי, בה עלינו לאשר באמצעות הודעת SMS (הערה שלי: או בשיחת טלפון לבעלי טלפון כשר) עסקות, או לחילופין לסרבן ולחסום את הכרטיס להונאות נוספות.

יעלי1

משתמש מקצוען
כאחת שעבדה בחברת אשראי
לפני כשנתיים (אולי יותר) נכנס חוק לפיו חברת האשראי חייבת להודיע ללקוח על סרוב בכרטיס שלו ומה הסיבה שבגללה יש סרוב
גם הו"ק נחשבת עסקה
אז נשלחת הודעת SMS או שיחה טלפונית
עד כאן זה בסדר
ואגב אם מישהו מקבל שיחה כזו ולא מכיר סרוב יכול להתקשר לחברת האשראי ולקבל פרטים על העסקה

הבעיה זה השעה
אני חושבת שנכון להתקשר לחברת האשראי ולאיים בתביעה (ואם יש כח גם להתעקש לדבר עם מנהל )ולומר שלא הגיוני לקבל שיחות בכאלו שעות
שיעשו שבין 23:00-07:00 אין שיחות
אגב מניסיון
אל תאמרו רק צריך לטפל אלא אני רוצה לדעת איך טופל ושתחזרו אליי עם תשובה עד לתאריך X

פ. גינזבורג

זוצית ירושלמית לשעבר...
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אני עובדת כאחראית שכ"ל במוסד.
אכן, יש פעמים שהשידור נעשה בשעות אלה...
אז הורים יקרים, אם אתם מקבלים טלפון באמצע הלילה זה כנראה עונש ע"כ שלא שילמתם שכ"ל בזמן.
איך אומרים אצלנו? "יש גבול לכל תעלול"

מלכי שניאורסון

משתמש רשום
אני עובדת כאחראית שכ"ל במוסד.
אכן, יש פעמים שהשידור נעשה בשעות אלה...
אז הורים יקרים, אם אתם מקבלים טלפון באמצע הלילה זה כנראה עונש ע"כ שלא שילמתם שכ"ל בזמן.
איך אומרים אצלנו? "יש גבול לכל תעלול"
את רצינית?
עושים את זה כעונש?

פ. גינזבורג

זוצית ירושלמית לשעבר...
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים

איבד את הצפון

משתמש פעיל
ומענין לענין.....
לי התקשרו כמה פעמים מחברת האשראי עם קוד זמני בשעות הבוקר המוקדמות (בין ארבע לשש), האם יש למישהו מושג מה זב אמור להיות?

נושנושית

משתמש מקצוען
גם לנו כמעט כל יום 2 שיחות מויזה עם הודעה על קוד חד פעמי או משו בסגנון.
הכרטיס בסדר, גם התוקף תקין.
לא ידוע לי על עסקאות שלא עברו או שממתינות לתשלום..
התקשרנו לויזה והם טוענים שהכל תקין ואין חשד לגניבה או הונאה
מה פשר הענין??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה