התייעצות כל כך יפה שהוא מפחיד ;)

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
חחח אוקי, אז מי שחושב שזה יפה אני מכירה אחלה אופטימטריסט

ראיתי תמונה שממש הצחיקה אותי איך כל העוצמה של הטנק מתקפלת בפני הבירוקרטיה
tank.jpg

וחשבתי לעצמי למה לא לנסות לצייר מישהו עם עוצמה אבל מבוהל ומוגבל אז ציירתי 'עלם' בהלם. שהוא שילוב של טנק עם לסת של אריה
ונראה לי שיהיה ממש מצחיק להוסיף לו דיאלוג (לא טרגי ומפחיד כי זה כבר מספיק מטריד, אלא קומי)
WhatsApp Image 2020-09-15 at 14.46.17.jpeg

ציירתי רק בלאסו טול עם ריכוך גבולות כדי לצאת מהריבוע ולקבל האפי אקסידנטס. וזה עוד סיבה שזה יצא ככ גרפי והזוי (ולא ברור גם לאיזה חסידות הוא שייך עם החולצה הזו ובלי כובע ופאות מסולסלות ארוכות מהלחי)

מה יכול לגרום לפנים שלו להתעוות ככ? איזה דיאלוג מתאים? הוא ראה ג'וק? הוא צריך להחליף טיטול לתינוק? אשתו לוקחת את הרכב? הוא רוצה לללכת להתוועדות ואשתו מצביעה לו על ערימת כלים בהכרזת "פה תהיה קבורתך"? הרעיונות שעלו לי לא מצדיקים את האריה השואג כאן אז אשמח שתעזרו לי למלא את הבלונים לפני שאני משתפת לחברות.

רות הכטמן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מפחיד ברמות... נראה לי יותר מהדוגמאות, משהוא כמו מפגש עם הבוס, או הוצאה לפועל.
מה באמת מאיים על גבר?
חוץ מזה, הציור ממש לא שגרתי וצביעה מדהימה!

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אז חוץ מזה שהוא מטריד כנל, רציתי לציין שיש בו שתי טעויות. אחת בלסת תחתונה שמתחת לשפה שלא תואמת פרספקטיבה (אם רואים את גג של הפה אז רואים יותר מהגג של השפה תחתונה אלא אם הלסת שבורה ואז זה מובן למה הוא צורח)

ובצוואר הפס של השריר sternocleidomastoid (אין לי מושג מה קוראים אותו בעברית) אמור לצאת מאחורי האוזן אחרת זה נראה צלקת.. אני בעד גם בציורים עם עיוותי לשמור על חלק מהכללים בפרט שהעלמתי כליל תמצח והקטנתי גם תמוח חחח

כן רות הוא ממש מפחיד וסליחה (יש לפחות ספוילר בכותרת) אבל דווקא בגלל זה דיאלוג טוב יכול להפוך תסיטואציה למצחיקה. בפרט אם הוא מפחד ממשהו שאנחנו לא מפחדות ממנו (כמו שטיטוס מפחד מיתוש)

Sari FF

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
וואו זה ענק!
אהבתי מאד את האפיון שלו, ואת הצוואר האימתני והפה עם השיניים.
מדהים איך שלמרות שזה איור קומי, התחושה היא כאילו מדובר בדמות אמיתית שקיימת במציאות...

אילת א.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
וואו
איזה איור מהמם
ההבעות פנים שלו הורסות

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אוי מזל ששאלתי הרעיונות שלכם טובים בהרבה משלי

זה ממש לא קל להצחיק

אשמח לעוד רעיונות כי זה פשוט משעשע והמדבקת גיבור הפילה אןתי מהרגליים

טל Multimedia

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
חחח אוקי, אז מי שחושב שזה יפה אני מכירה אחלה אופטימטריסט

ראיתי תמונה שממש הצחיקה אותי איך כל העוצמה של הטנק מתקפלת בפני הבירוקרטיה
צפה בקובץ המצורף 728124

וחשבתי לעצמי למה לא לנסות לצייר מישהו עם עוצמה אבל מבוהל ומוגבל אז ציירתי 'עלם' בהלם. שהוא שילוב של טנק עם לסת של אריה
ונראה לי שיהיה ממש מצחיק להוסיף לו דיאלוג (לא טרגי ומפחיד כי זה כבר מספיק מטריד, אלא קומי)
צפה בקובץ המצורף 728125

ציירתי רק בלאסו טול עם ריכוך גבולות כדי לצאת מהריבוע ולקבל האפי אקסידנטס. וזה עוד סיבה שזה יצא ככ גרפי והזוי (ולא ברור גם לאיזה חסידות הוא שייך עם החולצה הזו ובלי כובע ופאות מסולסלות ארוכות מהלחי)

מה יכול לגרום לפנים שלו להתעוות ככ? איזה דיאלוג מתאים? הוא ראה ג'וק? הוא צריך להחליף טיטול לתינוק? אשתו לוקחת את הרכב? הוא רוצה לללכת להתוועדות ואשתו מצביעה לו על ערימת כלים בהכרזת "פה תהיה קבורתך"? הרעיונות שעלו לי לא מצדיקים את האריה השואג כאן אז אשמח שתעזרו לי למלא את הבלונים לפני שאני משתפת לחברות.
רעיוניסטית!!!

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
וואו זה ענק!
אהבתי מאד את האפיון שלו, ואת הצוואר האימתני והפה עם השיניים.
מדהים איך שלמרות שזה איור קומי, התחושה היא כאילו מדובר בדמות אמיתית שקיימת במציאות...

תודה על הפרגון, דעתך שווה המון בעיני

אשמח לראות תציור שלך לאתגר , בטח יהיה רינדור מטורף ויש הרבה מה ללמוד מזה..אז מקווה שתספיקי :)

Sari FF

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תודה על הפרגון, דעתך שווה המון בעיני

אשמח לראות תציור שלך לאתגר , בטח יהיה רינדור מטורף ויש הרבה מה ללמוד מזה..אז מקווה שתספיקי :)
תודה טלי'ה...
כל פעם את גורמת לי להסמיק מחדש :eek:
אני לא כזאת מומחית, ולך יש הרבה יותר ידע ממני...

(אני באמצע הציור לאתגר. לא מרגש כמו הציור שלך אבל מקווה שתאהבי :))

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה טלי'ה...
כל פעם את גורמת לי להסמיק מחדש :eek:
אני לא כזאת מומחית, ולך יש הרבה יותר ידע ממני...

(אני באמצע הציור לאתגר. לא מרגש כמו הציור שלך אבל מקווה שתאהבי :))

ידע לא שווה כלום לעומת ביצוע ואני בטוחה שכולנו נהיה בשוקו מהציור שלך. רואים בפרטים הקטנים (בעיצוב) שאת מלא זמן בתחום. בהצלחה

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אוי אתם ממש קורעים אותי...

אני רוצה לעשות עוד כמה דמויןת כאלה שאפשר להכניס להם דיאלוגים לפי הסיטואציה.. מעניין אם יש סטיקרים כאלה שאפשר לערוך תטקסט או משהו אחר בסגנון. אבל לחשוב בעצמי על רעיון מצחיק כמו שהבאתם הרבה יותר קשה צריך להיות שנון :)

יעל תורגמן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אולי הוא מתווכח על משו ממש לא רציני, כמו על דמויות בספר..
הוא אומר שהארי פוטר הוא הדמות הכי חשובה בספר והאדם השני אומר שבלי הרמיוני הם היו מתים כבר בספר הראשון (או משו כזה)
ראיתי כל מיני ווריציות כאלה, וזה תמיד מצחיק אותי :)

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
חחח חמוד.. באמת יש הרבה כאלה שאפשר להלביש עליהם מסרים מגוונים .. בת דודה שלי אומרת שזה נראה כמו אבא שקולט שהילדים פזרו וופלים בכל הבית אחרי בדיקת חמץ...
מנסה לחשוב על פוזה תיאטרלית אבל לדמות פחות בריונית לציור אחר בסגנון... יש לי כמה רעיונות השאלה מה יצא ומתי חחח.. אם יש לכם גם כאלה אשמח לראות ולקבל השראה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה