כל המסמך משתנה

יש שדה

משתמש פעיל
שלום וברכה קהילה מדהימה.
אני נתקל בבעיה בוורד.
בכל פעם שאני משנה לשורה אחת את העיצוב. לדוגמא: אני מגדיר קו תחתון לשורה אחת, במקום שרק השורה הספציפית תשתנה כל המסמך משתנה. טוב, אז אני לוחץ מחיקה, והכל חוזר לקדמותו, חוץ מהשורה ששיניתי.
הבעיה היא, שכמה שורות לפני זה גם הגדרתי פס תחתון, וכשלחצתי מחיקה כדי ששורה ב' תהיה היחידה עם קו תחתון, הקו נמחק גם בשורה א.
אני עושה לשורה אחת אמצע, כל השורות קופצות לאמצע, מחיקה, הכל חוזר, גם כל השורות שהגדרתי להם לפני זה עיצוב מיוחד.
הערה: אני משתשמש עם סגנון, כלומר יצרתי לעצמי סגנון בשורת הסגנונות, כנראה שזה חלק מהגורם, אז איך מתמודדים עם כך.
תודה ענקית מראש

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
לכאו' הפתרון פשוטה ביותר! תמחק באותו סגנון את ה-'v' באפשרות 'עדכון אוטומטית'.
חלון שינוי סגנון.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה