כלה שעושה פרצופים

צפורה צילום

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
צילמתי כלה שכל הריקודם עשתה "פרצופים". ליקקה את השפתים, קימצה את הפה וכו'. בקיצור- הרבה מהתמונות שלה רוקדת היא נראת מצחיקה.
זה לא פעם ראשונה שזה קורה לי. בדרך כלל, זה סוג של רפלקס שהן לא מודעות אליו ואני כל פעם מתלבטת אם להגיד להם באמצע האירוע.
אחרי זה היא תתבאס מהתמונות, אבל מצד שני לא נעים להגיד לה.
מה אתם חושבים?

0405 שירה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בעיה איך להגיד לה באמצע הריקודים - אל תתפרצפי ??? קצת לא נעים ...
אולי להגיד תשתדלי לא לנשוך את השפתיים ... כי זה נראה אחר כך בתמונות ..

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
צפורה, אני יודעת שאת לא אוהבת, אבל אולי במקרה כזה כן כדאי להפסיק את הריקודים מדי פעם לתמונה, שאז היא יודעת שמצלמים אותה והיא נזהרת

צפורה צילום

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
צפורה, אני יודעת שאת לא אוהבת, אבל אולי במקרה כזה כן כדאי להפסיק את הריקודים מדי פעם לתמונה, שאז היא יודעת שמצלמים אותה והיא נזהרת

איך את יודעת שאני לא אוהבת להפסיק ריקודים באמצע? את עוכבת אחרי?! ;)

אני אומרת לכלות בהפסקה של שבע ברכות, שאם הן רוצות לעצור ולהסתכל עלי לתמונה באמצע הריקודים- שיעשו את זה בכיף. אני לא קוראת להם ולא עוצרת אותם. הבנתי שזה מאוד מעצבן אותן ואת הרוקדות מסביב.
המקרה הספיצי הנ"ל- זאת כלה שבכלל לא עניין אותה תמונות. רצתה מזכרת ולא מעבר. ואני מכבדת את זה- ולכן אני לא יודעת, אם הייתי מעירה לה בעדינות באמצע האירוע- אם זה היה פשוט מעצבן אותה ולא מעבר.

צפורה צילום

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני הייתי שמחה אם היית אומרת לי, אבל לא בטוחה שהייתי שמה לב להפסיק עם זה...
לכן, אני לא יודעת אם יש תועלת לעניין להעיר לה. זה סתם היה מכניס אותה למודעות עצמית מיותרת- במקום להנות מהריקדים- ואני לא יודעת אם זה היה עוזר משהו.

חני איסחקוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
פשוט תצלמי יותר, הרי לא יתכן שהיא מתפרצפת בכל שניה נתונה
ואם את רוצה לא להיות מורגשת וגם להוציא תמונות, פשוט תצלמי כפול.
בטוח תצליחי להוציא יותר תמונות.

ומאוד חשוב לסנן היטב כי היא תתעצבן שתראה את עצמה ככה, ומשום מה את תיהי אשמה..

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
איך את יודעת שאני לא אוהבת להפסיק ריקודים באמצע? את עוכבת אחרי?! ;)

זכור לי שכתבת את זה מפורש, לא? אני הזדהיתי כי אני גם לא אוהבת את זה
וגם יצא לי לצלם איתך וידיאו, אז פשוט ראיתי...

לגופו של עניין, אולי הפתרון זה לצלם הרבה הרבה תמונות, שמתוך הכמות הזו יצאו כמה שיותר תמונת טובות

צפורה צילום

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זכור לי שכתבת את זה מפורש, לא? אני הזדהיתי כי אני גם לא אוהבת את זה
וגם יצא לי לצלם איתך וידיאו, אז פשוט ראיתי...

לגופו של עניין, אולי הפתרון זה לצלם הרבה הרבה תמונות, שמתוך הכמות הזו יצאו כמה שיותר תמונת טובות

באמת צילמתי הרבה- ויש לה הרבה תמונות בלי "פרצוף"- ובערך אותו מספר של תמונות עם פרצוף.

כשאני אתן לה את התמונות, אני אשאל אותה- אם היא הייתי מעדיפה שאני יעיר לה. מעניין מה היא תגיד.

צפורה צילום

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
פשוט תצלמי יותר, הרי לא יתכן שהיא מתפרצפת בכל שניה נתונה
ואם את רוצה לא להיות מורגשת וגם להוציא תמונות, פשוט תצלמי כפול.
בטוח תצליחי להוציא יותר תמונות.

ומאוד חשוב לסנן היטב כי היא תתעצבן שתראה את עצמה ככה, ומשום מה את תיהי אשמה..

השארתי גם וגם- נראה לי עדיף שהיא תראה שצילמתי וכיסיתי את האירוע כמו שצריך. לא נראה לי שהיא תאשים אותי בפרצופים שלה.
ואו, עכשיו עשית לי לחץ שהיא תאשים אותי?!?!

רות נזרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
ממש לא אמורה להאשים אותך
בתור אחת שרוצה את טובת הלקוח אני כן הייתי מעירה בעדינות
בד"כ אנשים מכבדים צלם כאיש מקצוע שמבין בתחומו ומקשיבים
ולא לוקחים את זה למקום אישי

חני איסחקוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
תראי, לפעמים המצולם לא אוהב את עצמו בתמונה, מה הוא יגיד, אני מכוער?
זה תת-מודע של האשמה על מישהו..
נתקלתי בזה לעיתים.

חני איסחקוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ממש לא אמורה להאשים אותך
בתור אחת שרוצה את טובת הלקוח אני כן הייתי מעירה בעדינות
בד"כ אנשים מכבדים צלם כאיש מקצוע שמבין בתחומו ומקשיבים
ולא לוקחים את זה למקום אישי
לא אמרתי שהיא אמורה להאשים אותה, אבל היא תתבאס מהתוצאה, ולא מחייב שתבין את עצמה.

הדודה מלכי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
כמו ששירה כתבה - לאמר לה בשבילה... ולדעתי לאמר לה בשבילה - לא רק לתמונות, אלא מחוסר נעימות שכל הקהל שמגיע יראה אותה כך. לא נעים...
אולי תני למישהו אחר לאמר לה. למישהו קרוב כמו אחות או אמא.
קרה לי חתונה שראיתי את הכלה בדיוק כמו שאת מתארת, אבל זו מישהי שמתאים לה לעשות את זה אז...
לגבי תמונות להפריע באמצע הריקודים - לא יודעת מה איתכן,
רב הכלות שראיתי ושאני מכירה מאוווד רוצות תמונות כאלו באמצע הריקודים! וקוראות בעצמן אפי' לצלמת ונעמדות עם... ועם... ועם... (אם זה חברות/משפ' או אביזרים מעניינים...)
אני ממש לא חושבת שזו הפרעה, אלא אם כן הכלה אומרת לך מלכתחילה - לא חשובות לי כ"כ התמונות כמו שחשוב לי להינות בחתונה ולרקוד ולקבל אורחים בלי הפרעות של תמונות באמצע.
אבל בד"כ אני רואה שהכלה עצמה מבקשת אז אין שאלות...

צילומית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תשלחי לה כוסות שתיה כל רבע שעה היא יבשה מהצום
לפעמים גם האמהות צריכות תחזוקה בטעם תפוזים שיעלה להם את רמת הסוכר בדם או קולה במקום קפה,אנחנו אנשים בשר ודם בסופו של יום מרגש כזה אחרי תקופה עמוסה וכ'ו

studio think

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ציפורה-אחת הצלמות התותחיות!!!
נפגשנו במקרה בחתונה. וראיתי איך היא תופסת רגעים.
זוכרת אותי??

צפורה צילום

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ציפורה-אחת הצלמות התותחיות!!!
נפגשנו במקרה בחתונה. וראיתי איך היא תופסת רגעים.
זוכרת אותי??
אה, הנה את! ניסיתי לחפש אותך ולא מצאתי.
היה כיף לפגוש אותך!
במיוחד כשניגשתי לחברות- כדי לבקש שיסבבו את הכלה לכיוון שלי כשהם מרימות אותה על השולחן- ואת הודעת לי שאת צלמת, והבנת מה אני מבקשת.
איזה כיף שיש אחות צלמות שהיא גם חברה של הכלה!

צפורה צילום

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תשלחי לה כוסות שתיה כל רבע שעה היא יבשה מהצום
לפעמים גם האמהות צריכות תחזוקה בטעם תפוזים שיעלה להם את רמת הסוכר בדם או קולה במקום קפה,אנחנו אנשים בשר ודם בסופו של יום מרגש כזה אחרי תקופה עמוסה וכ'ו

עצה פשוטה אבל אולי באמת זה יעזור. אנסה פעם הבאה. תודה תמי!

צפורה צילום

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
רב הכלות שראיתי ושאני מכירה מאוווד רוצות תמונות כאלו באמצע הריקודים! וקוראות בעצמן אפי' לצלמת ונעמדות עם... ועם... ועם... (אם זה חברות/משפ' או אביזרים מעניינים...)
אני ממש לא חושבת שזו הפרעה, אלא אם כן הכלה אומרת לך מלכתחילה - לא חשובות לי כ"כ התמונות כמו שחשוב לי להינות בחתונה ולרקוד ולקבל אורחים בלי הפרעות של תמונות באמצע.
אבל בד"כ אני רואה שהכלה עצמה מבקשת אז אין שאלות...

מלכי, תתפלאי, אבל יש כלות כאלו ויש כלות שממש חשוב שלא יפריעו להם.
כמו כל דבר, צריך רגישות להרגיש את הכלה וליראות אם היא רוצה לעצור להצטלם עם מי שהיא רוקדת איתה, ועם כל האביזרים. יש כלות, שמעדיפות להנות מהערב ומה שתפסת תפסת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה