דרוש מידע ככל שיענו אותו כן יפרוץ - או איך לעזאזל אפשר ליירט את הנטפרי הזה???

מצב
הנושא נעול.

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קודם כל תפילה:
http://tehilimyahad.com/mr.jsp?r=N29HERje8Cu

הצלת נפשות רוחנית!!!
ההמצאה החשובה ביותר מאז המצאת האינטרנט נמצאת בסכנה:(
בורא העולם
ויצר לב האדם
עשה למענך
אם לא למעננו!
עזור לנו נתיבותיך
לא לגעול,
והושיענו.
כדי שישאר לך עוד את מי לגאול...:eek:

וכידוע על הפסוק "קרוב ה' לכל קוראיו לכל אשר יקראוהו באמת" בשם צדיקים מובא שתפילות על ענייני "אמת" חזקה עליהן שייענו!

שנית:
כ"ניצולת שואת האינטרנט" בזכות נטפרי, אעשה כל מאמץ האפשרי בידי לפעול בעניין, כי בנפשנו הדבר!
באם יש צורך בעזרת הציבור בכל היבט שהוא של המערכה, אבקש מהרב @mat לציין זאת באשכול חדש כדי לזכות אותנו לסייע ככל יכולתנו.

שלישית:
אני מתחייבת בעז"ה ובל"נ לתרום 1000 ש"ח באם הצלחת המערכה תהיה כרוכה בעלויות ממוניות.

"ותשובה ותפילה וצדקה מעבירין את רוע הגזירה"

נ.ב. מעניין ומרגש שהפרק הראשון שהוצע לקריאת התהילים שנפתחה בנידון הוא פרק קל"ד:

{א} שִׁיר הַמַּעֲלוֹת, הִנֵּה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה כָּל עַבְדֵי יְהוָה, הָעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בַּלֵּילוֹת:
{ב} שְׂאוּ יְדֵכֶם קֹדֶשׁ, וּבָרְכוּ אֶת יְהוָה:
{ג} יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן, עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:

מוקדש בהוקרה להרב @mat היקר, עובד ה' אמיתי לשם שמיים, שמסייע לעמ"י לעמוד בבית ה' גם בלילות = להישאר יהודים נאמנים לה' ולתורתו ולא ליפול במחשכי ובאפילת הרשת...
תחזקנה ידיכם ושאו ברכה והצלחה!!!

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
זה הרי סיפור מההפטרה (בנטפרי, בשאר החסימות זה סיפור מהסרטים...)
לקח לי 3 פעמים לקרוא את המשפט הזה ולנסות להבינו, עד שנפל לי האסימון...
יישר כח! זה א מוירעדיגע ווארט!!!
ממש המבדיל בין קודש לחול...
יחי ההבדל ותחי נטפרי:D

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אין ספק שבטווח זמן של כמה חודשים, העניינים יסתדרו. אלא מאי, יש חשש שהספקים - שאין להם כוח להתחיל להשקיע מאות אלפי שקלים בהליך משפטי - יכנעו להם, לבינתיים.

לצורך כך, יש צורך לייצר 'גב משפטי', שהספקים יידעו שהם מגובים משפטית, על ידי עורכי הדין הטובים ביותר.

יש כאן שני אפשרויות. א. מישהו יתרום את כל הסכום הנדרש או משרד עו"ד מוביל שיסכים לקחת את התיק פרו-בונו. ב. גיוס הכסף מהציבור.

צריך קבוצה של מאה - מאתיים איש, שכל אחד יתן אלף ש"ח, ואז יהיה אפשר להתחיל עם הגנה משפטית ברמה הכי טובה שיש.

אני מתנדב בל"נ 1000 שח למערכה.

חיבור*

משתמש מקצוען
מי שהיה בחברות סינון אחרות ידע בטח להבדיל בניהם לבין נטפרי. הן מבחינת חוויית הגלישה (בחברות אחרות דברים חסומים או פתוחים בנטפרי נוסף עוד משהו קטנטן ששינה את התמונה: חסומים, פתוחים, או מסוננים) ובעיקר בעיקר בנקיות הרשת. אין מראות אסורות, אין תכנים בעייתים, ומאידך מתאפשר לנו מרחב רשת רחב ביותר בלי להתפשר על כלום.
ובלי לדבר על השיפורים והדברים שנוספים לנו מיום ליום בעבודה ובהשקעה שכולה לש"ש.
עכשיו תחשבו שנייה על המצב הקיים ותבינו שיש מצב שבעקבות התביעה הזו יש מצב שהכל יגמר.
לא יהיה אינטרנט מסונן וכשר ברמה שנטפרי הצליחה לעשות, אתרים עם תוכן בעייתי יהיו חסומים במקרה הטוב ובמקרה הפחות טוב יהיו פתוחים ולא יהיה סינון נקודתי.
השירות שנקבל יחזור להיות כשירות שמקבלים מכל חברות התקשרות, ומי שלא חווה את השירות המדהים של נטפרי לא יבין לעולם מה זה שירות ללא מטרת ריווח.
זה מקומם, מכעיס ומדאיג ביותר.
בתפילה שהכל יעבור כלא היה ונטפרי רק יתחזקו מהסיפור הזה.
ובמידה ויהיה צורך בתרומות - אני גם תורם בל"נ 1000 ש"ח.

נערך לאחרונה ב:

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
כתשובת המשקל, נטפרי תתחיל להגן על טלפונים!!!

שמעון זנגר

משתמש פעיל
אין ספק שבטווח זמן של כמה חודשים, העניינים יסתדרו. אלא מאי, יש חשש שהספקים - שאין להם כוח להתחיל להשקיע מאות אלפי שקלים בהליך משפטי - יכנעו להם, לבינתיים.

לצורך כך, יש צורך לייצר 'גב משפטי', שהספקים יידעו שהם מגובים משפטית, על ידי עורכי הדין הטובים ביותר.

יש כאן שני אפשרויות. א. מישהו יתרום את כל הסכום הנדרש או משרד עו"ד מוביל שיסכים לקחת את התיק פרו-בונו. ב. גיוס הכסף מהציבור.

צריך קבוצה של מאה - מאתיים איש, שכל אחד יתן אלף ש"ח, ואז יהיה אפשר להתחיל עם הגנה משפטית ברמה הכי טובה שיש.

אני מתנדב בל"נ 1000 שח למערכה.
איך הגעת ל200 אלף שקלים מאמין שב50 עד 70 אלף אפשר לסגור את הסיפור

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
ולדעתי
התשובה האמיתית היא תביעת נגד של כל מי שהיה אי פעם בנטספארק,
שנתבע יחד את החברה על הונאה!
איך?!
פשוט מאד
הם מכרו לי שהם חברת סינון אינטרנט כשר,
כשזה ממש לא היה נכון אפילו לא בתשעים אחוז,
ואני מדבר בעיקר על גרפיקאים,
עד שנאלצלנו לשלם סתם כסף,

אם יקומו 500 חברה,
תקראו להם הזויים
ויגישו כזאת תביעה עם עו"ד בן גביר או מישהו כזה
אתם תצחקו ותקראו להם הזויים

אבל ייתכן מאד שזה יראה לנטספארק שאם מתחילים זה עד הסוף
והם פשוט יתחרטו על הרגע.

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
איך הגעת ל200 אלף שקלים מאמין שב50 עד 70 אלף אפשר לסגור את הסיפור

אין לי מושג לגבי הסכום הנדרש להגנה משפטית מעין זו. בהנחה שלוקחים משרד מוביל, לכל הפחות ברמה של המשרד התובע - אני מניח שמדובר על לא פחות ממאה אלף שח.
יתכן שזה יעלה פחות - מצויין.

הרעיון העיקרי הוא ש'נטפרי' תוכל להתחייב לספקים על ההגנה המשפטית הטובה ביותר שיש. אם היא יודעת שיש לה ביד מספיק כסף לכך, פתרנו את כל הבעיה ברגע זה.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
שימו לב לעוד אחד מהשקרים של נטספארק

בציבור הדתי-לאומי פועלת תנועה חברתית בשם "עזים בקדושה - לוקחים אחריות", והמטרה שלה היא לעודד את הציבור להתקין סינון בטלפונים - הסינון המומלץ על ידיהם הוא של נטספארק (לאחר שלכאורה בדקו בהתחלה את הסינון של נתיב, של רימון וכן אפליקציות חינמיות)

אבל מי מפעיל את האתר www.azim.co.il?
התשובה לפניכם...
צפה בקובץ המצורף 384349
זה לבד עילה לתביעה.
הונאה כפשוטו
ללא גילוי נאות.
@נטספרק חכו חכו! יש דברים שפשוט לא מתחילים איתם. נקודה.

avigaillll

משתמש פעיל
לא הבנתי מה הלחץ , מקסימום יש את נתיב, כל המוסדות כיום מבקשים אישור חסימה מנתיב ,

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
לא הבנתי מה הלחץ , מקסימום יש את נתיב, כל המוסדות כיום מבקשים אישור חסימה מנתיב ,

מי שהקירטוריונים שלו לבחירת חסימה זה רק בשביל האישור למוסדות הוא בבעיה קשה.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
המוסדות אצלינו כפופים לגדולי ישראל ,
באופן אישי אני מעדיף סינון אמיתי ללא אישור מאשר סינון פיקטיבי עם אישור

אני ח"ו לא אומר שהסינון של נתיב הוא פיקטיבי, ולכן אחדד את דבריי

אני מעדיף סינון שבו אין שום בעיות פריצות או סינון שבו בעיות הפריצות הם הקטנות ביותר מבין כל חברות הסינון, גם אם אין לסינון הזה אישור מגדו"י, ולשאר החברות יש אישור

אגב זה לא נכון לגבי נטפרי, כי לנטפרי יש ב"ה אישור מהרבה רבנים, אך אפילו לו יצוייר שלנטפרי לא היה שום אישור, הייתי מעדיף להשתמש בו מתוך ידיעה ברורה ונסיון אישי שבו הכי פחות נתקלים בבעיות צניעות מאשר בסינונים אחרים

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מי שרוצה לחפור קצת בענין הפטנט, כאן כל המסמכים הנוגעים לענין, באתר משרד המשפטים

http://www.ilpatsearch.justice.gov.il/UI/RequestDetails.aspx?ReqId=225819

משום מה לפי תאריך המסמכים, נראה כי הם התחילו לקדם את ענין הפטנט בפועל, רק אחרי שהם ראו את ההצלחה המטורפת של נטפרי. רוב ההתקדמות היא בשנת 2016, שנתיים אחרי שנטפרי החלה לפעול.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה