דרוש מידע ככל שיענו אותו כן יפרוץ - או איך לעזאזל אפשר ליירט את הנטפרי הזה???

מצב
הנושא נעול.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
טוב, אנחנו יודעים ללמוד את זה. יודעים גם להסביר את המפרשים. אבל תכל'ס, לא שמנו לב שאנחנו, ושאני אומר אנחנו אני מתכוון אנחנו האנשים שעובדים עם אינטרנט, מקבלים שרות נדיר מסוגו מגוף קדוש שככל שמענים אותו ממשיך לפרוץ, לא סתם לפרוץ, להפוך לאימפריה, לחלק בלתי נפרד ממנו, הלוא הוא נטפרי.

עשרות של הקלטות נמצאות בידי אנשי הארגון החשוב הזה, עשרות שיחות השמצה והפצת שקרים גסים מפי נותני השירות של חברות "מתחרות", והתוצאה? נטפרי מתרחבת עוד, עוד משתמשים, עוד שכלולים, יום ולילה של השקעה, והכל לשם מטרה אחת ברורה: להציל נפשות ברשת, או אם נסכם בשורה אחת, סוף האמת לנצח.

תארו לעצמכם איזה סיוט, איזה סרט אימה שאם היינו חולמים אותו, היינו מתעוררים בבהלה שטופי זיעה מבוהלים. תארו לכם את הדבר הנורא הזה שמחר, אנחנו נאלצים לחזור לסינון הישן. סליחה, לחסימה... תארו לכם מה זה יום אחד בלי לעבוד עם הסינון של נטפרי, להיות בידיים של רובוט טיפש, לקבל שירות ללא שירות, והכי גרוע, לקבל אינטרנט עשיר במוקשים - חנוק מחד, פרוץ מאידך, תארו לכם שנטפרי, הארגון שחרט על דיגלו שיש דברים שאי אפשר לסנן, צריכים לבדוק אחד אחד, הארגון הנורמטיבי היחיד בתחומו שהחליט לסנן את האינטרנט ולא סתם לחסום, לתת שירות אישי ומהיר ולא סתם לשלוח רובוט עם תשובה אוטמטית, לשכלל ללא הפסקה ולשפר ולייעל ללא הרף כבר לא יהיה הסינון שלנו, ונאלץ להיות מחוברים לסינון אחר שמפיץ כל מיני פרסומות עשירות בתוכן, ובפועל לקבל שירות עני ומרוד, נקי ומלוכלך כאחד, איזה סיוט!!!

נטפרי, שבזכותו ואך ורק בזכותו, חברות "סינון" התעוררו מעט משנתם והשתפרו מעט בניקיון ומעט בשירות. נטפרי, שכל מטרתו הוא להביא מצב שבו כולם יהיו מסוננים כהוגן, שמח ומרוצה מאד מעובדה זו, זו זכות עצומה.

טוב, אז איך לעזאזל אפשר ליירט את הנטפרי האלו? ההשמצות רק הרחיבו אותם. השקרים רק חיזקו את ידם, מה עושים? מאיימים בתביעה. כן, קראתם נכון, תביעה! חברת נטספארק מאיימת בתביעה בימים אלו נגד הספקים "אר-אל" ו"019" על הפרת פטנט. האיום הוא לא על נטפרי, אבל ברור שיש כאן ככל הנראה סוג של מסע הפחדה המאיים על כולנו.

אז חבריי היקרים משתמשי ואוהדי נטפרי המרוצים, זה קורה. זה קורה כצעד נואש ככל הנראה של הרצון להזיז מהדרך את הארגון החשוב ביותר מימות המצאת האינטרנט. חברת נטספארק הקשורה בחברת רימון/אתרוג, מצאה לה בארכיון המאביק מסמך של פטנט שרשמה לפני כמה שנים, עוד לפני הקמת נטפרי. הפטנט שאין בו שום חידוש מרעיש (ואפילו מגוחך), מגן על אחת משיטות הסינון הבסיסיות ביותר שנטפרי וכל חברת סינון אחרת עושה בהן שימוש. חשוב לציין שנטפרי לא העתיקה אף לא שורת קוד אחת, אלא פיתחה הכל מחדש ובצורה פי כמה וכמה יותר משוכללת וחכמה מכל סינון אחר. אבל, כאמור, איך לעזאזל אפשר כבר ליירט את הנטפרי האלו???

אני כותב את הדברים לא כאיש נטפרי (אני כלום בנטפרי כידוע), אלא כחבר קרוב לרב @mat מזכה הרבים היקר, וכמי שהיה והוה תומך נלהב (שהיד) של נטפרי, וכמי שחשוב לו ליידע אתכם חבריי התומכים בפרטי הסיפור ההזוי הזה.

נמשיך ביחד לחזק את הארגון החזק, ושללא ספק יהיה חזק עוד יותר אחרי הסיפור הזה.

אוהדי ומוקירי הארגון ובתוכם אנכי הקטן.

(מצ"ב מכתב האיום)

1535565493459-i-000.jpg

1535565504492-i-001.jpg
1535565525190-i-002.jpg

נערך לאחרונה ב:

KasherNET

שירות לפני הכל!
מנוי פרימיום
מאויבי תחכמני......
אם הם בלחץ.....
כנראה שנטפרי מצליח להציל נפשות בישראל

מי שעדיין שם.... לא לשכוח לסגור את האור......

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אני לא עו"ד אבל בכלל לא בטוח שהם יזכו בתביעה כזו.
מה שבטוח שמצווה לפרסם את המכתב הזה,שלקוחות יראו ויעזבו אותם.

חוץ מזה לא הבנתי, סינון תמונות אנושי זה לא המצאה של נטפרי [ושאתרוג העתיקו מהם]?

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא עו"ד אבל בכלל לא בטוח שהם יזכו בתביעה כזו.
מה שבטוח שמצווה לפרסם את המכתב הזה,שלקוחות יראו ויעזבו אותם.

חוץ מזה לא הבנתי, סינון תמונות אנושי זה לא המצאה של נטפרי [ושאתרוג העתיקו מהם]?
זה כן. בהחלט! אבל נטפרי לא רשמו על זה פטנט, אתה יודע למה? כי החזון הוא שכולם יסננו כך!

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מצורף תגובה של @mat בפורום הרשמי של נטפרי, למהלך ההזוי הזה (לחצו להגדלה)

קישור מקורי
אני רק חושב על היום שאולי (היל"ת כמובן בעז"ה) נטפרי תיאלץ להפסיק בפעילותה, ועולה לי תחושת גועל ובחילה מהתחליפים (אם אפשר לקרוא לזה כך) שיהיו לציבור לגלישה "מסוננת".

1535573677076-screenshot-of-קיבלתי-סימן._-אינפורום-נטפרי.jpg

נערך לאחרונה ב:

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
חוץ מפרק תהילים, יש עוד דרך לעזור?
עצומה או משהו?

למרות שעל פניו זאת נראית תביעה בלי קייס
כזאת שכול עו"ד עם קול קצת מפחיד, מבטל ברגע.
(ואולי הספקים אף יכולים לאיים בתביעה נגדית)

סמסונג

משתמש פעיל
אני בהלם מוחלט!!!
כלקוח אתרוג שמאוד עצבני על השירות, אבל יש לי כתובת מייל שלהם שחייב להשאיר אותו, וגם לא את הסבלנות להתעמק בכל האשכולות על נטפרי, כדי לראות מי בעד ומי נגד.
(חוק ניוד מיילים לא עבר ב - 3 קריאות בכנסת, מסתבר שמתגלגל יותר כסף בחברות האינטרנט מחברות הסלולר...)
הנני הראשון שמצהיר שאני ינסה לבדוק עד כמה שידי מגיע, והזמן שיתאפשר לי, לראות אם הענין הוא כמו שנכתב פה, ואם זה כך אני פורש לנטפרי.
וגם מתחייב לתרום 1000 שקל לנטפרי.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
כלקוח רימון, אשמח אם תתארגן עצומה של לקוחות החברות המתחרות בנטפרי ובה מחאה נמרצת ואיום בעזיבת החברה
יש הרבה לקוחות שאינם בנטפרי מסיבות שונות אך הם אוהדים מאוד את המיזם החשוב הזה!

נערך לאחרונה ב:

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אתרוג.
אתרוג.

אי אי אי.

תראו מה זה
חודש אלול
עוד מעט אתרוג בצילא דמהימנותא
והם נלחמים בארגון שהציל את כולם! כולל את גולשיהם מרדת שחת
וכפי שאמרו לי כל החסימות
אנחנו כמו נטפרי אנחנו
ממש כמו נטפרי....

אי אפשר להבין את זה.

והאמת
בלי נטפרי אין מצב להיכנס בכלל לאתרי תמונות כידוע..
באחת החסימות שיותר פתוחות מאשר חסומות למרות גיבובי הסרק בפרסומות אויליות
הסביר לי נציג חייכן שהם ממש כמו נטפרי כיום ויש סינון ידני תמונה תמונה והם יותר זולים וכו'
מוטי וכולם היו בהלם שעברתי מנטפרי
אבל ההלם היה קצר...
20 שעות של אימה במחשב
האתרי תמונות היו פתוחים על כל ביוביהם
סחי ומאוס
כשהנציג החייכן כבר לא ניתן להשגה הוא עובד רק במכירות והנחירות..
במ
בנס גמור אחד העובדים שם שדמע את מצוקתי התעלה מעל עצמו והתקשר אלי מהנייד האישי שלו(!)
ואמר לי תקשיב
בילבלו לך את המוח!
תחזור לנטפרי
אין לירא ה' מה לעשות בשאטרסטוק עם החסימה שסיפרו לך כי אולי יש סינון תמונה תמונה בפוטו מהמצלמה שלך...
כך חזרתי לנטפרי.

אגב הכאב הגדול הוא שאין טלפונים של נטפרי.
כל אחד יודע את האלטרנטיבות...הויי מרגיש ממש כמו לפני נטפרי במחשב.

נטפרי,
מוטי,
ישי, גולן וכולם!
תזדעזע ארץ ישראל תק פרסה על תק פרסה והגולה כולה כמדורת אש על הנבלה אשר נעשתה בישראל!

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
1. לנציגי הקהילות כידוע בציבור שלנו יש את כח הלקוחות בידיים.
הגיע העת לומר למשטין הרף, אף קהילה לא תומכת באתרוג/נטספארק!! כולם לעבור לנטפרי!!!

2. קול קורא של רבני ודייני כלל ישראל מכל גווני הקשת לעמוד ולהיקהל על נפשם!
לא מסוגל לחשוב לחזור לימים של הזוועה!!

3. העליתי בזמנו מספר הקלטות השמצות שלהם נגד נטפרי, ולא רק אני.. אולי הגיע הזמן לתשובת המשקל לתבוע אותם חזרה על דיבה והוצאת ש"ר.

@mat אני לא עו"ד. אבל קצת פרשנות לא יזיק,
זה שלא פנו אליכם כי אתרוג יודעים שהשיטה שמשתמשים בנטפרי לא מוגנת בפטנט ואת זה רק אתם יודעים, לא הספקים.
הם פונים לספקים בדיוק כמו שאמרת, כדי להפחיד.

משה גל

משתמש מקצוען
הם פונים לספקים בדיוק כמו שאמרת, כדי להפחיד.
בסדר, אבל למה ל-019 להילחם מלחמות של אחרים?
ומה יעשו נטפרי עם כל הבלגן שעושים להם, עד שתרד התביעה?
זה הרי סיפור מההפטרה (בנטפרי. בשאר החסימות זה 'סיפור מהסרטים'...)

כעת אנו לפני יום הדין ובידינו להתפלל לה' להעביר את רוע הגזירה.
כן, זו גזירה רעה על המונים מבית ישראל, בעיקר רוחנית וגם גשמית.

נערך לאחרונה ב:

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
מתי תהיה חסימה לסלולר של נטפרי?
אני מנוי במחשב לנטפרי, ובטלפון יש לי נטספארק

בעקבות הנכתב לעיל, ברצוני לעזוב מיידית את נטספארק. אם יש מישהו שמכיר פתרון אחר המאפשר לחסום לחלוטין טלפון של שאיומי מגלישה באינטרנט (כלומר הסרת חנות האפליקציות והדפדפנים או חסימתן באופן הרמטי)
אשמח לשמוע

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  39  פעמים

לוח מודעות

למעלה